Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deeespacito To Alba będzie płakał za Nami
1
@talizmo Za to przypominam że zezłomowalismy drugi zespół Serie A, nie ma zasady różnie się gra przeciwko różnym drużynom, szczęście przy wykorzystaniu akcji też ma kluczowe znaczenie
3
@Witekk10 Beka czy nie to Rubik zapodawał dobre nuty
4
@PatrykBarca Mi wczoraj pobrało hajs za odnowienie miesiąca subskrypcji, niby nie jest to sporo, ale wkurzę się jak dziś odpadniemy xD
0
@P33ck I jeszcze tańczyć umi i salto robi
5
Tooot el kamp !! Eees un klam !!
2
@DaPidejpi I to się nazywa poświęcenie, są rzeczy ważne i ważniejsze
0
@AdamaTraore Kiego fryzjera jak od pierwszej minuty grasz, rozgrzewkę rób a nie włosy
4
@Rust_Cohle Płyn do naczyń już się skończył?
1
@P33ck Nawet bez ogórasa, ale musi być też świeży chlebek. Smalec to po prostu TOP
0
@HypeR Jakby nie było to by nie sprzedawali na każdym kroku, z baranów to można gulasz co najwyżej dobry zrobić
1
@Cochise Alex? Top
1
@Kgorecki2500 Teraz łoscypów jeszcze nima, co najwyżej serki góralskie, ale wciąż TOP
0
@HypeR Tylko kurczok
9
@Colin94 Kebsa z baraniną na grubym z ostrym sosiwem
0
@4drian0 Syfilis welcome to
6
@HighestInTheRoom To był sarkazm :P
1
@HighestInTheRoom Nie wiem, ale chciałbym Bayern i City w finale i wygraną Pepa, a złota piłka dla rodaka i można umierać
0
@Emhyr Może i tak, ale co ma powiedzieć piłkarz strzelający karnego na wagę zwycięstwa przy rozdartych w niebogłosy, zapełnionych trybunach liczących kilka razy tyle co w tenisie
1
@Comfortable_ Nie wiem bo też byłem w kiblu i na 2 0 przyszedłem już xDD
1
@Comfortable_ Villarreal odpalił tryb ogoniastej bestii
9
Ale złomowanko w kwadrans xD Brawo żółta łódź !!!!!!!!
1
@damian.09 Nie no nie jestem ekspertem z matmy jeśli to serio tak wygląda to zwracam honor, ale wydaje się po prostu nielogiczne że jedno jest równe innemu, ale z drugiej strony jeśli przykładowo dzielimy jedynkę na trzy części to mamy 3 razy po ⅓, a w drugi sposób nie zapiszesz tego inaczej jak 3 razy po 0,(3) więc ma to sens, zwracam honor xD
0
@damian.09 @Kitek1640 Skoro postanawiając odjąć od dwóch stron 1x to dlaczego zamieniłeś ten 1x w 2,(9) po lewej stronie i dałeś 27, a po drugiej stronie już niekonsekwentnie odjąłeś jako 1x ? Jeśli zamienisz drugą stronę czyli 10x na 29,(9) i konsekwentnie odejmiesz 1x jako 2,(9) to również wyjdzie 27, wasza teoria to jakieś naciągane szamaństwo xD
0
Nie oglądałem nigdy tego Magłajera w akcji, a widzę że niezła beka z niego ostatnio. Serio to takie złe jest? Miał w ogóle jakieś dobre momenty czy gra cały czas ze względu na hajs jaki za niego zapłacono
0
@Momals11 Bayern i City, Munsienom tylko dlatego żeby Lewy jak najwięcej nastrzelał i zdobył złotego balona
7
@Cule1234 Ale nie jesteś i se nie weźmiesz haha
2
@marcin62 Na nic tak nie czekam jak na rimejka legendarnej serii od Piranii, mam nadzieję że wzięli sobie głęboko do serca opinie graczy po wydaniu dema i pozmieniają parę istotnych szczegółów, no i fajnie jakby na konsole wypuścili również
2
@Rust_Cohle Regulamin jest tak sformułowany, że ktoś inny może tak uważać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
@Rust_Cohle Po cienkiej linie stąpasz Kohel, zawiasy to poważna sprawa, a element wiecznie nie będzie brał w łapę