1

@Deeespacito To Alba będzie płakał za Nami

1

@talizmo Za to przypominam że zezłomowalismy drugi zespół Serie A, nie ma zasady różnie się gra przeciwko różnym drużynom, szczęście przy wykorzystaniu akcji też ma kluczowe znaczenie

3

@Witekk10 Beka czy nie to Rubik zapodawał dobre nuty

4

@PatrykBarca Mi wczoraj pobrało hajs za odnowienie miesiąca subskrypcji, niby nie jest to sporo, ale wkurzę się jak dziś odpadniemy xD

0

@P33ck I jeszcze tańczyć umi i salto robi

5

Tooot el kamp !! Eees un klam !!

2

@DaPidejpi I to się nazywa poświęcenie, są rzeczy ważne i ważniejsze

0

@AdamaTraore Kiego fryzjera jak od pierwszej minuty grasz, rozgrzewkę rób a nie włosy

4

@Rust_Cohle Płyn do naczyń już się skończył?

1

@P33ck Nawet bez ogórasa, ale musi być też świeży chlebek. Smalec to po prostu TOP

0

@HypeR Jakby nie było to by nie sprzedawali na każdym kroku, z baranów to można gulasz co najwyżej dobry zrobić

1

@Cochise Alex? Top

1

@Kgorecki2500 Teraz łoscypów jeszcze nima, co najwyżej serki góralskie, ale wciąż TOP

0

@HypeR Tylko kurczok

9

@Colin94 Kebsa z baraniną na grubym z ostrym sosiwem

0

@4drian0 Syfilis welcome to

6

@HighestInTheRoom To był sarkazm :P

1

@HighestInTheRoom Nie wiem, ale chciałbym Bayern i City w finale i wygraną Pepa, a złota piłka dla rodaka i można umierać

0

@Emhyr Może i tak, ale co ma powiedzieć piłkarz strzelający karnego na wagę zwycięstwa przy rozdartych w niebogłosy, zapełnionych trybunach liczących kilka razy tyle co w tenisie

1

@Comfortable_ Nie wiem bo też byłem w kiblu i na 2 0 przyszedłem już xDD

1

@Comfortable_ Villarreal odpalił tryb ogoniastej bestii

9

Ale złomowanko w kwadrans xD Brawo żółta łódź !!!!!!!!

1

@damian.09 Nie no nie jestem ekspertem z matmy jeśli to serio tak wygląda to zwracam honor, ale wydaje się po prostu nielogiczne że jedno jest równe innemu, ale z drugiej strony jeśli przykładowo dzielimy jedynkę na trzy części to mamy 3 razy po ⅓, a w drugi sposób nie zapiszesz tego inaczej jak 3 razy po 0,(3) więc ma to sens, zwracam honor xD

0

@damian.09 @Kitek1640 Skoro postanawiając odjąć od dwóch stron 1x to dlaczego zamieniłeś ten 1x w 2,(9) po lewej stronie i dałeś 27, a po drugiej stronie już niekonsekwentnie odjąłeś jako 1x ? Jeśli zamienisz drugą stronę czyli 10x na 29,(9) i konsekwentnie odejmiesz 1x jako 2,(9) to również wyjdzie 27, wasza teoria to jakieś naciągane szamaństwo xD

0

Nie oglądałem nigdy tego Magłajera w akcji, a widzę że niezła beka z niego ostatnio. Serio to takie złe jest? Miał w ogóle jakieś dobre momenty czy gra cały czas ze względu na hajs jaki za niego zapłacono

0

@Momals11 Bayern i City, Munsienom tylko dlatego żeby Lewy jak najwięcej nastrzelał i zdobył złotego balona

7

@Cule1234 Ale nie jesteś i se nie weźmiesz haha

2

@marcin62 Na nic tak nie czekam jak na rimejka legendarnej serii od Piranii, mam nadzieję że wzięli sobie głęboko do serca opinie graczy po wydaniu dema i pozmieniają parę istotnych szczegółów, no i fajnie jakby na konsole wypuścili również

2

@Rust_Cohle Regulamin jest tak sformułowany, że ktoś inny może tak uważać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

@Rust_Cohle Po cienkiej linie stąpasz Kohel, zawiasy to poważna sprawa, a element wiecznie nie będzie brał w łapę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?