Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 Najlepsza buła to jest z Subwaya, ale ciężko ją podrobić :D
1
@KrystianR Tej rzeczywiście już poprawiam ^^
0
@Kitek1640 Pszenny ze średnio mielonej mąki
0
@dawidor9 Jak nie zrezygnuje to i tak prędzej czy później ją dogoni bo ta nie będzie już zbierać punktów więc jeden UJ po prostu stanie się to szybciej xD
1
@VamoSBarca88 Ja bym pewnie też wybrał same męskie, ale zacząłem przygodę od Valhallii i po tym dodatku z wyspą Skye jakoś mi się spodobała ta Kassandra :D
1
Assassin's Creed Odyssey i Valhalla, kim graliście? U mnie Kassandra oraz Eivor jako chłop
2
@Kgorecki2500 Pod względem fabuły i klimatu no to wiadomo że dwójeczka, pod względem rozgrywki imo Black Flag
1
@tomek8756 Apology accepted ^^
0
@tomek8756 Panie dlaczego straciłem subskrypcję na oznaczanie, przecie płacę jak należy
0
@robimen12345 Hmm nie będziesz cisnął z randomem bo masz swoje życie.. Napisałeś jakieś 30 komentarzy w ciągu godziny i twierdzisz że masz w przeciwieństwie do mnie życie i sugerujesz że to ja zbyt poważnie traktuję stronę internetową xD Spinasz tyłek o głupie żarty i wyzywasz ludzi od toksycznych zamiast trochę wyluzować, weź posłuchaj swojej rady i potraktuj to tylko jako stronę internetową :P
1
@robimen12345 Sam się pogubiłeś już w swojej pętli toksyczności, widzisz w innych osoby tokstyczne, a sam takową jesteś, przykro mi kolego tego się już nie wyleczy
1
@robimen12345 O jeszcze multikonta tworzy żeby potrolować, hah typowy toxic
3
@robimen12345 Sam jesteś teraz toksyczny śmiejąc się z ludzi, którzy mają problem z toksycznością
1
@Joe_Pesci A ić w c*uj, te kopce tylko udają że mają coś wspólnego z fizyką
2
@Sulimo Ja umyłem wczoraj szyby w samochodzie, zabiorę Jezusa na taką przejażdżkę że sam będzie wzywał pana boga na daremno
3
@FafitFCB Lepsze by było Oiroke no jutsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@masa11 Widocznie jesteś za głupi by uświadomić sobie że niektórym może się podobać jak amatorzy dają sobie po pyskach, wiele osób też śledzi tych delikwentów w internecie i tym ciekawiej się ogląda takie walki
7
@Deviler Ten nitro to z ryja wygląda tak jakby prosił żeby mu sprzedać lepe na facjatę
0
@P33ck Oni się nie kierują różnorodnością jak widać
2
@P33ck Ale to jest pod niedzielnych kibiców robione, masa Januszy sobie włączy bo Polak rodak piłeczkę kopie, prawdziwi kibice futbolu mają wykupiony pakiet LM więc obejrzą sobie co chcą obejrzeć :P
0
@Medium Ej mojej Julki nie oddam paszoł
2
Pamiętam jak niektórzy jako jeden z powodów przeciwko Xaviemu podawali, że będzie stawiał na swoich byłych kolegów z drużyny. No i stawia owszem xD
1
@daniel32778 Dziadek liczył że w koszulce Madrytu ale cóż, obietnica to obietnica xD
0
@PatrykBarca Nie wiadomo czy Font by tak finanse i transfery ogarniał, ale też uważam że mogłoby być równie pięknie, albo i lepiej
0
@Joe_Pesci Prawdę powiedział przeca
0
@DonMatteo901 Jak w każdym klasyku Pique Top ^^
2
Jednak to DNA Barcy trzeba pielęgnować :P
3
@pomi11 Woland już szykuje post że Real nie grał na 100% i bez Benzemy xD
5
@Freudysta Do klasyku nigdy się nie podchodzi lajtowo, teraz grają zrezygnowanie bo mają 4 paki na koncie i nic im nie wchodzi więc ciężko o motywację xD
3
Zjadł już ten Camavinga Pedriego czy jeszcze nie?