Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Staropolanka to taki boss ostateczny, którego ciężko uebać i trza zrestartować stronę czyli game over
18
@kewin Gruby na bramkę
6
@GuerillaAthletic A widziałeś jego łydkę?
42
@Sulimo Jest jeszcze Camavinga, który obu ich zjada według ekspertów z kawiarni, ale narazie nie jest głodny
6
@VamosRakieta Nie obrażaj panów z San Sebastian
0
Jesus cudotwórca, zamienia słowa w żółte kartki
0
@Cobra303 Prawda to ^^
0
@ObiektywnyKibic121 Dlatego żadna nie jest kompletna :P A City jest tak hajpowane że kurs na nich był w granicach 1.3
0
@Cobra303 Taka która potrafi tworzyć i wykorzystać sytuacje przeciwko każdemu rywalowi i każdemu stylowi, mam nadzieję że wkrótce my takową będziemy
0
Fakt jest taki iż City nie jest takie mocne jak się mogło wydawać, drużyna kompletna potrafiłaby również rozgrywać takie autobusy i tworzyć przynajmniej jakieś ciekawe sytuacje, a nie klepać wolno od boku do boku i czekać aż Atleti wsadzi jakiegoś farfocla z kontry
0
Może zaraz się zbliżą do karniaka xD
14
Użytkownicy Rambli znaleźli skuteczny lek na grę przeciwko autobusom, trenerzy ich nienawidzą !! Wystarczy wystawić dziewiątkę z przodu i Twój atak urośnie o 9 centymetrów !!
1
Jaki to jest nurek żałosny xD
0
@tomek8756 Popraw parę błędów tylko i pięknie ^^
2
@DaPidejpi W nienawiści do madrytu wychowany, ten kto z nimi trzyma ten na zawsze jest przegrany
0
@KapiFCB E no Zmierzch ma fajny klimacik, no i przy Tejlorze Lałtnerze moja heteroseksualność wystawia się na próbę
2
@kuz Ale klasyczek żeś odkopał
1
@Zoker Pierwsza trójka to był pewniaczek, natomiast dziwi brak ani jednego głosu na Narnię i Planetę małp
7
Lewy: *Przechodzi do Barcy*
@MarioVeB! : https://giphy.com/gifs/monday-the-it-crowd-workplace-c6DIpCp1922KQ
3
@Zoker Do boju Hari Pota masz to wygrać
1
@lucca87
Bayern - City
Barcelona - Lipsk
Roma - Marsylia
1
@tomek8756 Dopiero teraz piszę bo z więzienia wróciłem :P Mógłbyś jak Ci się chce przypomnieć o czasach w j. Angielskim, jest ich sporo i dużo osób czasem ma problem kiedy należy ich używać :D
0
@Zoker Oznocz pan
1
@Zbyszard No zepsuliśmy Coutinho, a raczej sam się zepsuł.
2
@Captain5 Wygląda jak Hector Salamanka
0
@SkN No ta, dołączając z automatu stałeś się płaskoziemcem
1
@hayek Nie po to się idzie do restauracji żeby wodę chlać, grzańca najlepiej jakiegoś albo browara, w kryzysowych sytuacjach zmuszających do abstynencji herbatkę malinową albo zimową, ale w życiu bym w restauracji o wodzie nie pomyślał
0
@michal26 Oznaczaj mnie jestem pełnoprawnym fanem tenisa oraz Igi xD
1
@GeneralXavi Nie no to bardziej ze względu na inną strefę czasową tak się złożyło, dziś grała o 1 w nocy naszego czasu no i teraz
1
Szkoda trochę bo jak najdłużej by się Ige pooglądało, ale z drugiej strony przyda się odpoczynek po dwóch wygranych turniejach z rzędu xD