2

Staropolanka to taki boss ostateczny, którego ciężko uebać i trza zrestartować stronę czyli game over

18

@kewin Gruby na bramkę

6

@GuerillaAthletic A widziałeś jego łydkę?

42

@Sulimo Jest jeszcze Camavinga, który obu ich zjada według ekspertów z kawiarni, ale narazie nie jest głodny

6

@VamosRakieta Nie obrażaj panów z San Sebastian

0

Jesus cudotwórca, zamienia słowa w żółte kartki

0

@Cobra303 Prawda to ^^

0

@ObiektywnyKibic121 Dlatego żadna nie jest kompletna :P A City jest tak hajpowane że kurs na nich był w granicach 1.3

0

@Cobra303 Taka która potrafi tworzyć i wykorzystać sytuacje przeciwko każdemu rywalowi i każdemu stylowi, mam nadzieję że wkrótce my takową będziemy

0

Fakt jest taki iż City nie jest takie mocne jak się mogło wydawać, drużyna kompletna potrafiłaby również rozgrywać takie autobusy i tworzyć przynajmniej jakieś ciekawe sytuacje, a nie klepać wolno od boku do boku i czekać aż Atleti wsadzi jakiegoś farfocla z kontry

0

Może zaraz się zbliżą do karniaka xD

14

Użytkownicy Rambli znaleźli skuteczny lek na grę przeciwko autobusom, trenerzy ich nienawidzą !! Wystarczy wystawić dziewiątkę z przodu i Twój atak urośnie o 9 centymetrów !!

1

Jaki to jest nurek żałosny xD

0

@tomek8756 Popraw parę błędów tylko i pięknie ^^

2

@DaPidejpi W nienawiści do madrytu wychowany, ten kto z nimi trzyma ten na zawsze jest przegrany

0

@KapiFCB E no Zmierzch ma fajny klimacik, no i przy Tejlorze Lałtnerze moja heteroseksualność wystawia się na próbę

2

@kuz Ale klasyczek żeś odkopał

1

@Zoker Pierwsza trójka to był pewniaczek, natomiast dziwi brak ani jednego głosu na Narnię i Planetę małp

7

3

@Zoker Do boju Hari Pota masz to wygrać

1

@lucca87
Bayern - City
Barcelona - Lipsk
Roma - Marsylia

1

@tomek8756 Dopiero teraz piszę bo z więzienia wróciłem :P Mógłbyś jak Ci się chce przypomnieć o czasach w j. Angielskim, jest ich sporo i dużo osób czasem ma problem kiedy należy ich używać :D

0

@Zoker Oznocz pan

1

@Zbyszard No zepsuliśmy Coutinho, a raczej sam się zepsuł.

2

@Captain5 Wygląda jak Hector Salamanka

0

@SkN No ta, dołączając z automatu stałeś się płaskoziemcem

1

@hayek Nie po to się idzie do restauracji żeby wodę chlać, grzańca najlepiej jakiegoś albo browara, w kryzysowych sytuacjach zmuszających do abstynencji herbatkę malinową albo zimową, ale w życiu bym w restauracji o wodzie nie pomyślał

0

@michal26 Oznaczaj mnie jestem pełnoprawnym fanem tenisa oraz Igi xD

1

@GeneralXavi Nie no to bardziej ze względu na inną strefę czasową tak się złożyło, dziś grała o 1 w nocy naszego czasu no i teraz

1

Szkoda trochę bo jak najdłużej by się Ige pooglądało, ale z drugiej strony przyda się odpoczynek po dwóch wygranych turniejach z rzędu xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?