1

@LionelM95 Bo to jak w biegach jest pozycja do szybkiego wystartowania po piłkę

0

Riske dre tą jadaczkę jakby z każdym uderzeniem jej się rakieta w tyłek wbijała

0

@Janas11224 Prawda jest taka że masę przepisów człek zapomina z roku na rok, warto se czasem odświeżyć pamięć :D

0

Kurła Osaka kończ to xD

0

@Kidd Flashscore twierdzi że za 20 minut

1

@LioMessi10 Łoo Ty

45

Michał Żuk welcome to Puszcza Niepołomice goals and skills Góralu czy Ci nie żal remix

1

@Captain5 Klemens, Samuel, Konrad

1

@BART97 Druga była na sterydy

0

@BART97 To była właśnie przerwa na karmienie

0

@Pogba Taki śmiech przez łzy bym powiedział

6

@PatrychoO xDD Admin TOP

0

@pride98 A Sasin's kradł 70

2

@MrPGG I był tam taki Paweł i pojechaliście do Biedronki na lody

5

@PodkarpackiKibic ...zajebistych ziomków, a Ci hejtują anime posysają putinowi

0

@dv7wisnia Jak Górski to warto polecić tym co nie znają "Ucho Prezesa". "Spadkobiercy" na spontanie też spoko :D

1

@michal26 Niech zgadnę, argument Starych: W stand upach to tylko przeklinają i prostackie to jest, a kabarety są przemyślane i satyrystyczne xD

2

@TheNekro94 Incepcja jakaś

9

3

@Encore Dodi to się sam nokautuje, chodzi o pana na literę A

0

@Barca1992 Patologiczny to jest putin, a nie jakieś klauny co się klepią po ryjach

0

Co ten passat somsiada czy jak mu tam zrobił że taka podjraka, jakiś nokaut wleciał?

1

@AnnaMarianna Tak z 6, ale jest potencjał na 6.5 po operacji plastycznej

10

@Rewolucja123 Gratki byczku, oby tak dalej, a nigdy więcej już nie usłyszysz gruby na bramkę

1

@MesQueUnClub_87 Gangsta for life

0

3

@Rust_Cohle Kohel odpuść walki na jakiś czas, dopiero co Arasza zezłomowałeś lekarz mówi że to niezdrowe

3

@Homeopata8989 Juve się najbardziej zbłaźnili imo, taki piękny herb w dwie kreski na odpie**ol się zmienić

1

@Sau_Ron Dembele

0

@adambądkowski93 Messi jeszcze pojedzie na następny Mundial, chyba że wygra ten

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?