Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LionelM95 Bo to jak w biegach jest pozycja do szybkiego wystartowania po piłkę
0
Riske dre tą jadaczkę jakby z każdym uderzeniem jej się rakieta w tyłek wbijała
0
@Janas11224 Prawda jest taka że masę przepisów człek zapomina z roku na rok, warto se czasem odświeżyć pamięć :D
0
Kurła Osaka kończ to xD
0
@Kidd Flashscore twierdzi że za 20 minut
1
@LioMessi10 Łoo Ty
45
Michał Żuk welcome to Puszcza Niepołomice goals and skills Góralu czy Ci nie żal remix
1
@Captain5 Klemens, Samuel, Konrad
1
@BART97 Druga była na sterydy
0
@BART97 To była właśnie przerwa na karmienie
0
@Pogba Taki śmiech przez łzy bym powiedział
6
@PatrychoO xDD Admin TOP
0
@pride98 A Sasin's kradł 70
2
@MrPGG I był tam taki Paweł i pojechaliście do Biedronki na lody
5
@PodkarpackiKibic ...zajebistych ziomków, a Ci hejtują anime posysają putinowi
0
@dv7wisnia Jak Górski to warto polecić tym co nie znają "Ucho Prezesa". "Spadkobiercy" na spontanie też spoko :D
1
@michal26 Niech zgadnę, argument Starych: W stand upach to tylko przeklinają i prostackie to jest, a kabarety są przemyślane i satyrystyczne xD
2
@TheNekro94 Incepcja jakaś
9
The chosen one
https://zapodaj.net/9758cd625b737.jpg.html
3
@Encore Dodi to się sam nokautuje, chodzi o pana na literę A
0
@Barca1992 Patologiczny to jest putin, a nie jakieś klauny co się klepią po ryjach
0
Co ten passat somsiada czy jak mu tam zrobił że taka podjraka, jakiś nokaut wleciał?
1
@AnnaMarianna Tak z 6, ale jest potencjał na 6.5 po operacji plastycznej
10
@Rewolucja123 Gratki byczku, oby tak dalej, a nigdy więcej już nie usłyszysz gruby na bramkę
1
@MesQueUnClub_87 Gangsta for life
0
@Sulimo
3
@Rust_Cohle Kohel odpuść walki na jakiś czas, dopiero co Arasza zezłomowałeś lekarz mówi że to niezdrowe
3
@Homeopata8989 Juve się najbardziej zbłaźnili imo, taki piękny herb w dwie kreski na odpie**ol się zmienić
1
@Sau_Ron Dembele
0
@adambądkowski93 Messi jeszcze pojedzie na następny Mundial, chyba że wygra ten