Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz Jakby jeszcze te wrzutki jakoś wyglądały to można przeboleć, ale to takie na hama paździerze lecą byle tylko kopnąć dośrodkowanie xD
0
Sędzia: Podać sobie ręce młodzi i grać, a nie płakać
0
@Mario96w xDDD
0
Proszę obym mógł przeczytać zaraz VARcelona xD
0
@Toretto A to pardon w takim razie
0
Gavi sznurówki zawiąż lepie xD
0
@Toretto Neta se usprawnij, a nie narzekaj na Viaplay bo śmiga jak należy
0
Chyba przywodziciel
0
Eintracht jak Barca Koemana, 10 pierwszych minut Top, później flop
10
Adama to jest taki kot w tych dryblingach, jakby tylko dołożył do repertuaru coś więcej niż wrzutki to byłby topem
1
@MesQueUnClub96 9 lotka czyli co, 3 razy po 3 potrójne dwudziestki?
1
@Batys Ja leję wd40, ewentualnie wódę 40 procentową bo podobnie brzmi
2
@Hubsao To proste, Kohel jest wampirem, a Dodi jego żywicielem, w nagrodę Dodi dostanie czasem herba
1
@AdamaTraore Że Dembele zasługuje?
1
@MesQueUnClub96 Nie wiem pierwszy raz to oglądam xD Grałem w to kiedyś tylko, miałem takie elektryczne tylko rzutki się połamały wszystkie lol
1
@MesQueUnClub96 Ale ten Wright jest kotem trza przyznać
1
@MesQueUnClub96 Fajny ten dart, chłop co teraz podwójną dwójką skończył
1
@Janiama 0 2
1
@TheNekro94 Finał jest ponoć na TVP więc git :D
0
@TheNekro94 Kibic Eintrachtu?
0
@Pogba Nie zczaili chyba, dowiedzą się jak już będzie za późno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@BoreekxD Cieszysz się podejrzanie jakbyś komuś konto zajumał xD
1
Komentarz usunięty
1
@MarioVeB! Wczoraj to cały Bayern był zmęczony sezonem chyba, takiej kaszany dawno nie widziałem
0
@Fido66 Dwa urządzenia jednocześnie mogą chodzić na jednym koncie
2
@Piotr777 Panie dej dopłatę mam chorą ratę
1
@Sau_Ron Panie tych dziesiątek to już wystarczy
1
@PodkarpackiKibic Również 2 miechy brałem i nic a nic, wersja z 30mg witanolidów na tabletkę. Zaleca się żeby zrobić teraz co najmniej miesiąc przerwy do następnej kuracji, ale powiem Ci że brałem ją tylko ze względu na stres, który zdecydowanie zajebiście się zwalcza i uodparnia na niego ćwiczeniami oddechowymi, polecam gorąco na YT znajdziesz ^^
0
@qubson12345 A przynajmniej był xD
0
@qubson12345 Tyś jest chyba średnio, ale spostrzegawczy panie kolego, Carvajal jest w Topce od ładnych paru lat