Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
@poskus Nie, sezon to sezon kolego, Xavi jakby był mocny to by wyciągnął potrójną
2
@Zoker W sumie to ten Twój komentarz zalatuje takim typowym trzynastolatkowym myśleniem, coś mi się nie podoba to gówno xD
3
@Zoker Noo, tak nudne że jest obecnie najpopularniejszą artystką w Polsce xD
0
@Rust_Cohle Spin off tego najlepszego serialu
1
@iniesta44 Z tego co czytałem to tak, bodajże 7 odcinków
3
Chciałbym tylko przypomnieć że za tydzień będzie można już oglądać najnowszy i ostatni sezon Better Call Saul. Będzie on podzielony na dwie części, ta druga wyjdzie w lipcu.
0
@Jacu327 Nie no jeden Madryt wystarczy w półfinale
4
@stone80 Można być dumny z kogoś :O
0
Wiecie czego zabrakło dzisiaj czelsi? Pewnego pięknego karła z Rosario
7
@don'T.R.I.P.e Wiersz pod tytułem "Hala i Visca dzieci"
9
@Pawel13sz Tak wielki że nawet poprawnej nazwy kowal nie umie napisać xD
2
@Bartula W świecie faktów
0
@draxidox Prawda xD
0
@Lucassito No nie wiem rok temu grali w finale, póki co to atleti posysa i daleko im do drużyny sprzed paru sezonów
11
Fajnie będzie oglądać jak Guardiola złomuje jeden Madryt po drugim
2
@fcb710 Wciąż ma w LM najwięcej strzelonych goli xD
2
No szkoda, złoty balon mówi papa, ale za rok w Barcelonie go zdobędzie.. Pedri oczywiście
8
@Nhyz Sanah
0
Kazimierz co na bani musi mieć tera xD
0
Komentarz usunięty
0
Robert typowo na pustą, tapinowski
4
@prokofiew Zawsze się liczyły i prawdopodobnie liczyć będą
10
@pato1234 Spodziewałem się może 5 komentarzy i parę herbów, a tu cyk gorące w 5 minut xD
15
@DaPidejpi @Bykunn Aż dziw że nie wymyśliliście jeszcze własnego idealnego systemu, gdzie nie ma wojen, terroryzmu, wszyscy się kochają i skaczą po łące ^^
1
@Bykunn @DaPidejpi No generalnie tam robią z Ciebie maszynkę do wykonywania rozkazów, nieźle musi ryć banię i wyzbywać z emocji :D
55
@Bykunn Ty też dostałeś okres w woju?
13
Dlaczego kobiety i wojsko to zły pomysł:
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/04/Y0pZE7MMwbuQMfwHazSWex8NTxK8jxOq.mp4
0
@Rust_Cohle Z Twoich zwłok owszem
1
@MesQueUnClub96 Nawet nie trzeba zapraszać do dyskusji, ponieważ jest to fakt udowodniony
3
Bayern: Robert krótka piłka, przedłużasz albo nie bo mamy Hohlandów na twoje miejsce
Robert: https://zapodaj.net/8d3e5fb6a9ed6.jpg.html