6

Szpaku nawet nie kryje że jest za białymi xD

0

Gucziiiiiiiiiiii !!!!!!

4

@DCHX Neymar, Suarez, Alba w jednej drużynie, jak można było im kibicować xD

1

Angole już prowokują mongoły xD

0

@Walker I tak jest to niestety najlepszy hymn jaki istnieje

5

@AdamaTraore W schowku na miotły za mało tlenu i przykurczyło mu czaszkę

0

@buczek1991 Zwykła reklama, a ludzie się na nią wkurłiają chyba dla mody

0

@kolomen2 Ćwiczenia oddechowe, znajdziesz na YT przykłady. Nic tak nie zwalcza stresu wiem co mówię, no jest jeszcze parę opcji, ale niekoniecznie wskazanych :P

1

Skąd taki wysoki kurs na Huberta, chodzi o to że Hiszpan na swoim terenie?

13

2

@karci0 Bóg Ci w herbach wynagrodzi

0

@eydeem Joe ukradł jej całą urodę

4

@4drian0 Shit it's water xD

10

@BulaKG Sanah > Salah

10

Czyli niebiesko żółta drużyna walczy dzielnie, ale przegrywa z armią czerwoną.. Gdzieś to już widziałem

34

Wznosim błaganie niech Twe City rozklepie, te obie drużyny Guardiolo Josepie

0

Pieprzony wujaszek klopp musiał im cukierki w przerwie dać

2

Pora żeby właściwe godło wróciło na swoje miejsce
https://zapodaj.net/6304b2cfeef24.jpg.html

2

@MesQueUnClub96 Tyś wjazdu w nogi nie widział kolego

3

Ale pieprzycie głupoty z tym karnym xD Chłop przełożył piłkę do boku i zamiast iść w tamtą stronę to wręcz rzucił się w stronę bramkarza byle wymusić karniaka, ciekawe gdzie Alisson miał te ręce schować, może na mordę kolanko przyjąć xD

0

@FC1899Barca Omajła.. Szinobi da

1

@BART97 Ewentualnie może też odjechać

1

@michal26 Zmęczenie jest czasem gorsze niż jakby człowiek lekko na*ebany jechał

6

@hardmind @michal26 Bo to że jesteś trzeźwy to jedno, ale alkomat nie pokaże Ci w liczbach jak bardzo organizm jest zmęczony po wczorajszym melanżu, jak czujesz się jak gówno i brak koncentracji to lepiej nie jechać

1

@Transu96 No w sensie że jakiś cheesburger albo coś do tego, bo nygetsy to tylko w zestawach zwykłych i powiększonych

3

@AllBundy Tańczyć umiał i z główki coś strzelił, dobrze że na Mundialu się pokazał jak należy to się zarobiło hueh

1

@Transu96 Ehh zostaje teraz brać powiększony zestaw 6 nygetsów plus 6/9 samych nygetsów ewentualnie jakieś 2 for You

2

@rasta212 Po Lisowskiej człowiek powinien być odporny na wszystkie śpiewane reklamy

2

@tigerekxd Wyrazy współczucia, potraktuj tego herbika jak znicz :/

4

Nie kminię jak może Was to Shopee wkurzać, nijak się to ma do drącej japę przez cały rok Lisowskiej z Mediaexpert

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?