Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Szpaku nawet nie kryje że jest za białymi xD
0
Gucziiiiiiiiiiii !!!!!!
4
@DCHX Neymar, Suarez, Alba w jednej drużynie, jak można było im kibicować xD
1
Angole już prowokują mongoły xD
0
@Walker I tak jest to niestety najlepszy hymn jaki istnieje
5
@AdamaTraore W schowku na miotły za mało tlenu i przykurczyło mu czaszkę
0
@buczek1991 Zwykła reklama, a ludzie się na nią wkurłiają chyba dla mody
0
@kolomen2 Ćwiczenia oddechowe, znajdziesz na YT przykłady. Nic tak nie zwalcza stresu wiem co mówię, no jest jeszcze parę opcji, ale niekoniecznie wskazanych :P
1
Skąd taki wysoki kurs na Huberta, chodzi o to że Hiszpan na swoim terenie?
13
Skuteczne rozwiązanie
https://zapodaj.net/1c8c634dbbdd6.jpg.html
2
@karci0 Bóg Ci w herbach wynagrodzi
0
@eydeem Joe ukradł jej całą urodę
4
@4drian0 Shit it's water xD
10
@BulaKG Sanah > Salah
10
Czyli niebiesko żółta drużyna walczy dzielnie, ale przegrywa z armią czerwoną.. Gdzieś to już widziałem
34
Wznosim błaganie niech Twe City rozklepie, te obie drużyny Guardiolo Josepie
0
Pieprzony wujaszek klopp musiał im cukierki w przerwie dać
2
Pora żeby właściwe godło wróciło na swoje miejsce
https://zapodaj.net/6304b2cfeef24.jpg.html
2
@MesQueUnClub96 Tyś wjazdu w nogi nie widział kolego
3
Ale pieprzycie głupoty z tym karnym xD Chłop przełożył piłkę do boku i zamiast iść w tamtą stronę to wręcz rzucił się w stronę bramkarza byle wymusić karniaka, ciekawe gdzie Alisson miał te ręce schować, może na mordę kolanko przyjąć xD
0
@FC1899Barca Omajła.. Szinobi da
1
@BART97 Ewentualnie może też odjechać
1
@michal26 Zmęczenie jest czasem gorsze niż jakby człowiek lekko na*ebany jechał
6
@hardmind @michal26 Bo to że jesteś trzeźwy to jedno, ale alkomat nie pokaże Ci w liczbach jak bardzo organizm jest zmęczony po wczorajszym melanżu, jak czujesz się jak gówno i brak koncentracji to lepiej nie jechać
1
@Transu96 No w sensie że jakiś cheesburger albo coś do tego, bo nygetsy to tylko w zestawach zwykłych i powiększonych
3
@AllBundy Tańczyć umiał i z główki coś strzelił, dobrze że na Mundialu się pokazał jak należy to się zarobiło hueh
1
@Transu96 Ehh zostaje teraz brać powiększony zestaw 6 nygetsów plus 6/9 samych nygetsów ewentualnie jakieś 2 for You
2
@rasta212 Po Lisowskiej człowiek powinien być odporny na wszystkie śpiewane reklamy
2
@tigerekxd Wyrazy współczucia, potraktuj tego herbika jak znicz :/
4
Nie kminię jak może Was to Shopee wkurzać, nijak się to ma do drącej japę przez cały rok Lisowskiej z Mediaexpert