0

@FioletoweOczy Jeszcze daleko żebyśmy mieli rodaka w klubie

0

@Transu96 xDD

2

@clyde Mi tam lotto byleby coś chłopaki w Europie pokazali, coś pozytywnego rzecz jasna ^^

0

@Transu96 Tak to było mocne, do ostatniej sekundy wszyscy drżeli o wynik

1

@Sulimo Tego nie pamiętam weź rozwiń xD

5

@MrPGG Robert grający w segunda division w następnym sezonie? To będzie moc

4

Jakie pamiętacie najśmieszniejsze akcje na Rambli? Ja mam w pamięci Janiame żonglującego srajtaśmą, powieść o Xboxie albo kanarach i jakieś tam trolle jeszcze by się znalazło, a no i Daniel banujący każdego jak leci xD

1

@Kurkmen Kto by nie chciał :/

1

@Kapitan hawk Prawdziwy jastrzębi wzrok, szacun kapitanie

3

@Danny Gaucho Potwierdzam, byłem tym stulejem

0

@Transu96 Tak zmarnować sobie karierę ehh, był potencjał

1

@Mns21 To prawda, Oni nie umią przegrać finału

2

@tomek8756 @wpwelement takim jeździ

0

Jaki fart Realu zaś, Liverpool Nas spiz*ał Szakirim i Origim bez żadnego Salaha

2

@Kurkmen Nie zamierzam oglądać żeby zobaczyć kto wygra tylko żeby pooglądać co artyści mają do zaprezentowania

1

@MesQueUnClub96 Dawać Żabę dla Igi, lubię ją ogólnie

0

Danielowi dopiero teraz odwali od sławy, chłop będzie banował nawet turystów na hiszpańskiej Rambli

0

@Mns21 Pan z przyszłości? Kur*a oznaczaj że spoiler jest

2

26

Dlaczego walczą z fobią zamiast zacząć ją rozumieć i tolerować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle A gdzie napisałem że jest 5, Ty to nawet czytać nie umisz Kohel, ogłoś lepiej że Breaking Bad wygrał finał, a nie

4

Jak teraz będzie nazywał Robert? Był Rupert Lewandöwski, a teraz nie wiem, może Roberto Lewandarez?

0

@tomek8756 Panie liczyć pan nie umisz

1

@Sau_Ron Lepiej sucho niż duszno od wilgoci w powietrzu

0

@P33ck Ałć, to musiało zaboleć Suareza

0

@Nazio87 Ty jesteś tym ktosiem

0

@Transu96 Jednak nie ma uja na Maćka

4

@MrPGG A trawa jest zielona

1

@Herato Przebojowy zawodnik z dryblingiem, poprawił skuteczność i wykręcił zajebiste staty w tym sezonie, jest młody, przy obecnych cenach spokojnie jest tyle wart

0

@DonAndresFCB Dorzuciłem Ochmana w top 10 w Eurowizji za jakieś 1.4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?