4

@Kapitan hawk I już by kurła ręki nie mioł

3

Neymar co typa nadepnął, ten zaś się turla jak Neymar, co za matrix xD

1

@matthew_uarcolinsky Ziomek nie spoileruj dobre? Bo ban za to jest

2

@Marcelinho99 Bo Real to szczyt jest i najlepsiejszy klub w historii, jak chce się coś osiągnąć to trzeba tam iść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@bartekvisca Dobrze że tyś jest mądry xD

0

@KrwawiaceoczyVEB Powiadasz że Laporta powinien zwolnić swojego kumpla idiotę bo słaby skład wystawił w rezerwach? xD

5

Alexia usiądź mi na kolanach proszę

0

@Gappeq Sama się zatrzyma z końcem spotkania xD

2

@Gappeq Na Comedy Central

0

@BoreekxD @ElPacano Przecież Oni też muszą jakiegoś zastępcę znaleźć to nie jest takie proste, coś czuję że ta saga będzie długo trwała

0

@Janas11224 To co pisaliśmy o Tobie to takie żarty heh, no chodź już chodź ucałuj herbik kierowniku

0

Bayern monachium klaszcze czołem

2

@tomek8756 Partie lewicowe z wszystkich krajów muszą się bić o niego xD Pardon nie chciałem urazić, o "to", chyba tak, chociaż nie wiem napisał że chłopak, ale płynnopłciowy to już nie wiem jak odmienić :/

1

@MesQueUnClub96 Lubię lubię, nikt tak nie nabija herbików pięknie

4

@DaPidejpi Kazimierz: Szczylu co Ty odpier.. kurła młody przestań !!

0

@kkbarca Robert Lewandowski

1

@Striker Jest sens jak najbardziej, @Transu96 organizował i nadzorował tego typu turniej w Fifę i to na różnych platformach, chętnych było sporo i z tego co widziałem dobrze się bawili, ale byli pijani więc pewnie dlatego

3

@AdamaTraore Lewy ma lepsze główki od niego :)

1

@Sulimo Tagliatelle jest dużo pyszniejszym makaronem, polecam spróbować

0

@tomek8756 Przejdzie, ale nie w tym roku, w następnym również, in my opinion of course

4

@AmigoBlancos Jak w przedszkolu to niepotrzebnie cenzurujesz bo pewnie mówiły "l" zamiast "r"

2

@Deviler Nie chcą sobie weekendu zepsuć

3

@AlexDark00 Sterling świetnie by do nich pasował :P

16

Siekiera motyka siana sterta podpiszemy se Roberta,
Siekiera motyka kto to wie, czy Mbappe zostanie w PSG

3

@YouTuber Każdy polski, który w danym sezonie gra w europejskich pucharach, oczywiście jak odpadnie to już nie jest ulubiony, a tak po za tym to Ajax Amsterdam

3

@HighestInTheRoom Aż muszę się napić.. Nie no żartuję i tak bym się napił heh, wasze zdrowie

0

@GeneralXavi Tarta jagodowa, btw sernik z rodzynkami posysa, za to normalny serniczek TOP

10

@Encore Jeśli już to 2015, ale to też na siłę bo Messi zjadł xD

1

@Kgorecki2500 Aa to wybaczam xD Mimo wszystko graj dalej, fabuła powinna wciągnąć, ale po za nią fajnie też się kradnie dyliżanse czy grabi pociągi, poluje na zwierzynę i inne zadania poboczne. A Multiplayer to już w ogóle TOP

3

@Kgorecki2500 Ziomek.. graj nie pierdziel, ludzie masowo oceniają jako jedną jak nie najlepsza grę na świecie, a Ty się poddajesz po zaledwie półtorej godziny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?