Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kapitan hawk I już by kurła ręki nie mioł
3
Neymar co typa nadepnął, ten zaś się turla jak Neymar, co za matrix xD
1
@matthew_uarcolinsky Ziomek nie spoileruj dobre? Bo ban za to jest
2
@Marcelinho99 Bo Real to szczyt jest i najlepsiejszy klub w historii, jak chce się coś osiągnąć to trzeba tam iść. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@bartekvisca Dobrze że tyś jest mądry xD
0
@KrwawiaceoczyVEB Powiadasz że Laporta powinien zwolnić swojego kumpla idiotę bo słaby skład wystawił w rezerwach? xD
5
Alexia usiądź mi na kolanach proszę
0
@Gappeq Sama się zatrzyma z końcem spotkania xD
2
@Gappeq Na Comedy Central
0
@BoreekxD @ElPacano Przecież Oni też muszą jakiegoś zastępcę znaleźć to nie jest takie proste, coś czuję że ta saga będzie długo trwała
0
@Janas11224 To co pisaliśmy o Tobie to takie żarty heh, no chodź już chodź ucałuj herbik kierowniku
0
Bayern monachium klaszcze czołem
2
@tomek8756 Partie lewicowe z wszystkich krajów muszą się bić o niego xD Pardon nie chciałem urazić, o "to", chyba tak, chociaż nie wiem napisał że chłopak, ale płynnopłciowy to już nie wiem jak odmienić :/
1
@MesQueUnClub96 Lubię lubię, nikt tak nie nabija herbików pięknie
4
@DaPidejpi Kazimierz: Szczylu co Ty odpier.. kurła młody przestań !!
0
@kkbarca Robert Lewandowski
1
@Striker Jest sens jak najbardziej, @Transu96 organizował i nadzorował tego typu turniej w Fifę i to na różnych platformach, chętnych było sporo i z tego co widziałem dobrze się bawili, ale byli pijani więc pewnie dlatego
3
@AdamaTraore Lewy ma lepsze główki od niego :)
1
@Sulimo Tagliatelle jest dużo pyszniejszym makaronem, polecam spróbować
0
@tomek8756 Przejdzie, ale nie w tym roku, w następnym również, in my opinion of course
4
@AmigoBlancos Jak w przedszkolu to niepotrzebnie cenzurujesz bo pewnie mówiły "l" zamiast "r"
2
@Deviler Nie chcą sobie weekendu zepsuć
3
@AlexDark00 Sterling świetnie by do nich pasował :P
16
Siekiera motyka siana sterta podpiszemy se Roberta,
Siekiera motyka kto to wie, czy Mbappe zostanie w PSG
3
@YouTuber Każdy polski, który w danym sezonie gra w europejskich pucharach, oczywiście jak odpadnie to już nie jest ulubiony, a tak po za tym to Ajax Amsterdam
3
@HighestInTheRoom Aż muszę się napić.. Nie no żartuję i tak bym się napił heh, wasze zdrowie
0
@GeneralXavi Tarta jagodowa, btw sernik z rodzynkami posysa, za to normalny serniczek TOP
10
@Encore Jeśli już to 2015, ale to też na siłę bo Messi zjadł xD
1
@Kgorecki2500 Aa to wybaczam xD Mimo wszystko graj dalej, fabuła powinna wciągnąć, ale po za nią fajnie też się kradnie dyliżanse czy grabi pociągi, poluje na zwierzynę i inne zadania poboczne. A Multiplayer to już w ogóle TOP
3
@Kgorecki2500 Ziomek.. graj nie pierdziel, ludzie masowo oceniają jako jedną jak nie najlepsza grę na świecie, a Ty się poddajesz po zaledwie półtorej godziny xD