Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck Ałć, to musiało zaboleć Suareza
0
@Nazio87 Ty jesteś tym ktosiem
0
@Transu96 Jednak nie ma uja na Maćka
4
@MrPGG A trawa jest zielona
1
@Herato Przebojowy zawodnik z dryblingiem, poprawił skuteczność i wykręcił zajebiste staty w tym sezonie, jest młody, przy obecnych cenach spokojnie jest tyle wart
0
@DonAndresFCB Dorzuciłem Ochmana w top 10 w Eurowizji za jakieś 1.4
5
Janiama obiecał że Lech na 100% wygra i człowiek uwierzył i poszła stówa ehh, naiwność level expert xD
0
Transfer Neto? Składam veto
3
Ten forehand po linii.. aż mi dygnął
0
@Katalończyk 99 Skoro nie potrafili zapewnić sobie dużej przewagi bramkowej przy tylu okazjach to gdzie niby piłkarsko byli lepsi xD Chyba widowiskowo jak już
4
@macio_944 Za przeproszeniem, ale pieprzysz głupoty kolego :P Real nie przeszedł tak mocnych drużyn jak PSG, Chelsea i City dlatego bo jak zwykle mieli farta i coś tam ustrzelili w końcówce. Te bramki nie wzięły się z nikąd tylko z tworzonych okazji głównie po kontratakach, które Real po prostu jak nikt inny jest w stanie skutecznie wykorzystać, umniejszanie im i przypisywanie jakiejs ręki Bożej jest moim zdaniem czystą piłkarską ignorancją pomieszaną z zazdrością :D
2
Podawalibyście tiery źródeł
1
@domin682 Pierwszy link w tym poście
1
@michal26 Proszę jeszcze mnie wcisnąć gdzieś jak da radę :P Jeśli chodzi o faworyta to od niedawna zacząłem właśnie przygodę z pilsami i zakochałem się w Žateckym svetlym lezaku :D
1
@Barca-Messi10 Egbert, the king of Wessex
2
@Encore Myślę że się to wszystko zesra metr przed kiblem i Lewy zostanie u Niemca :/
4
@Katalonbar Nie no Dembuś będzie naszym Winisjuszem
0
Aaa gdy Modern Talking grał, swoje słynne You're my heart, swoje słynne You're my soul !!
0
@Matix28 Dzięki za info ziomuś, teraz wiemy żeby na Ciebie uważać kryminalisto
0
@PatrykBarca Może asystuje do kolegi również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Azarenka co pojechała z dziadkiem xD
0
@Jestjakjest Suarez spełnił oczekiwania aż nadto
0
@Knurinho Jaki knur xD
2
@gryfiT. Trza było se Pedriego albo Fatiego sprawić :P
0
Gratki Pep, Premier League łatwo jak zawsze
2
@tomek8756 Daaaaaamn
4
@Demollation Czeka nas fikuśny tryplet Mingueza Lenglet Umtiti xD
0
@MessiTheBesst Tak, dzień dziecka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Co tu się oddupia
0
Gramy autobusem ale jajca :D