Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 Dlatego w rewanżu będzie 2 0 dla Villarreal, proste
2
@Jakchcesz Chłopa troszeczkę poniosło z tym 3 0, żółta łódź to nie jakieś chłopki do bicia tylko mistrzowie Europy, drugiej kategorii rzecz jasna, ale wciąż mistrzowie
1
@Coutinho007 Jak byłem na odsiadce to sam widziałem jak Element karmi je testosteronem
1
@Coutinho007To prawda, ale chomiki i tak jeszcze nie są gotowe na ten scenariusz
3
@Coutinho007 Tymczasem la Rambla upada po raz ostatni i zmartwychwstaje za 3 dni
2
@Coutinho007 herbata wystygła
0
@Jestjakjest Piłem tylko Captain Morgan Spiced Gold, ale dobry był :)
0
@PatrychoO Jak dla mnie nic dziwnego, Roxette to szwedzki zespół, nawet w Europie nie każdy go kojarzy, natomiast Dolly jest znana głównie w Ameryce :P
0
@tbas Przecież chodzi o ogół
6
@Traba727 21 wiek, a ludzie dalej myślą że jak ktoś nie dominuje meczu, a go wygra po kontrach to ma farta xD
2
@Hubsao Chłop co 20 razy edytował xD
1
@LioMessi10 władza opętana
0
@sonek Ale o 4 lata dobrze
1
@Przemek2323 Usuń w linku wszystko od znaku zapytania włącznie
0
@hardmind Ding dong glowo jest najbardziej wkurłiającą reklamą
1
@Foro Kina czy restauracje to w sam raz na kolację
1
@Foro Zakaz handlu? Top, znaczy się jako temat, bo sam zakaz to flop
0
@Nano22 Weźcie typa zignorujcie i tyle xD Jak można robić problem o byle użytkownika, przecież on się karmi tym jak ktoś okazuje ból tyłka
1
@HighestInTheRoom To musi być jakiś giga Chad, to pewnie Alemany za młodu
0
@Pogba Wolne se wziął niech Stary też na mecze pojeździ
0
@Janas11224 To chyba z wiekiem przychodzi xD
0
Dlaczego tylko Maciek z tatą Igi na trybunach ? Czemu Tomka nima
0
@Rewolucja123 Dobry pomysł, zaleca się przed treningiem jak i po, nawet w dni nietreningowe warto połączyć z sesjami stretchingu. Grunt żeby wyczuć punkty spustowe i w miarę mocno uciskać, standardowo na YT pełno poradników
1
@HighestInTheRoom W punkt, wybacz że nie herbowałem wcześniej, ale byłem na tygodniowym urlopie z wpwelementem, dobry człowiek przyjemnie się z nim spędza czas
0
@VamosRakieta Ale zrobiłbyś parę akapitów przerwy jak regulamin nakazuje, a nie jakoś tak po macoszemu
0
@Rust_Cohle Panie szybciej te seriale byś przekręcił bo się to ciągnie jak ser na pizzy, ja chcę już zobaczyć jak Breaking Bad w finale z Grą o tron walczy
1
@AmigoBlancos Dajśman, bo kochamy buty
13
@Vebrol Zaraz po Luuku de Jongu
8
@Foton Bo Skazany to Top, a Ofis to takie miodowe lata na sterydach
2
@Nano22 Jeszcze to ciągłe wystawianie amigosów, dobrze mówiono że jak przyjdzie to koledzy ławki nie powąchają