0

@Janas11224 Dlatego w rewanżu będzie 2 0 dla Villarreal, proste

2

@Jakchcesz Chłopa troszeczkę poniosło z tym 3 0, żółta łódź to nie jakieś chłopki do bicia tylko mistrzowie Europy, drugiej kategorii rzecz jasna, ale wciąż mistrzowie

1

@Coutinho007 Jak byłem na odsiadce to sam widziałem jak Element karmi je testosteronem

1

@Coutinho007To prawda, ale chomiki i tak jeszcze nie są gotowe na ten scenariusz

3

@Coutinho007 Tymczasem la Rambla upada po raz ostatni i zmartwychwstaje za 3 dni

2

@Coutinho007 herbata wystygła

0

@Jestjakjest Piłem tylko Captain Morgan Spiced Gold, ale dobry był :)

0

@PatrychoO Jak dla mnie nic dziwnego, Roxette to szwedzki zespół, nawet w Europie nie każdy go kojarzy, natomiast Dolly jest znana głównie w Ameryce :P

0

@tbas Przecież chodzi o ogół

6

@Traba727 21 wiek, a ludzie dalej myślą że jak ktoś nie dominuje meczu, a go wygra po kontrach to ma farta xD

2

@Hubsao Chłop co 20 razy edytował xD

1

@LioMessi10 władza opętana

0

@sonek Ale o 4 lata dobrze

1

@Przemek2323 Usuń w linku wszystko od znaku zapytania włącznie

0

@hardmind Ding dong glowo jest najbardziej wkurłiającą reklamą

1

@Foro Kina czy restauracje to w sam raz na kolację

1

@Foro Zakaz handlu? Top, znaczy się jako temat, bo sam zakaz to flop

0

@Nano22 Weźcie typa zignorujcie i tyle xD Jak można robić problem o byle użytkownika, przecież on się karmi tym jak ktoś okazuje ból tyłka

1

@HighestInTheRoom To musi być jakiś giga Chad, to pewnie Alemany za młodu

0

@Pogba Wolne se wziął niech Stary też na mecze pojeździ

0

@Janas11224 To chyba z wiekiem przychodzi xD

0

Dlaczego tylko Maciek z tatą Igi na trybunach ? Czemu Tomka nima

0

@Rewolucja123 Dobry pomysł, zaleca się przed treningiem jak i po, nawet w dni nietreningowe warto połączyć z sesjami stretchingu. Grunt żeby wyczuć punkty spustowe i w miarę mocno uciskać, standardowo na YT pełno poradników

1

@HighestInTheRoom W punkt, wybacz że nie herbowałem wcześniej, ale byłem na tygodniowym urlopie z wpwelementem, dobry człowiek przyjemnie się z nim spędza czas

0

@VamosRakieta Ale zrobiłbyś parę akapitów przerwy jak regulamin nakazuje, a nie jakoś tak po macoszemu

0

@Rust_Cohle Panie szybciej te seriale byś przekręcił bo się to ciągnie jak ser na pizzy, ja chcę już zobaczyć jak Breaking Bad w finale z Grą o tron walczy

1

@AmigoBlancos Dajśman, bo kochamy buty

13

@Vebrol Zaraz po Luuku de Jongu

8

@Foton Bo Skazany to Top, a Ofis to takie miodowe lata na sterydach

2

@Nano22 Jeszcze to ciągłe wystawianie amigosów, dobrze mówiono że jak przyjdzie to koledzy ławki nie powąchają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?