Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie mogłem oglądać, streści ktoś kto na plus kto na minus?
3
@FAD Trza było wziąć jakiś karton z napisem pozdro dla Rambli :P
2
@KrwawiaceoczyVEB Chyba Lizbonę :P
1
@Chaoss :)
0
Campiones !!!! Brawo Barca
1
@KrwawiaceoczyVEB Ferrao TOP
0
@Chaoss Nie znam dokładnie zasad, ale pamiętam że było coś takiego że jak Cię na prostej typ chciał wyprzedzić to musiałeś mu ustąpić
3
@taris Jak można F1 oglądać, bolidy jeżdżą w kółko, nawet zderzać się nie mogą i blokować jak ktoś chce Cię wyprzedzić xD Przecież to nudniejsze bardziej niż skoki
1
@Deeespacito Gripex? To to możesz piwem popijać nawet xD Ale nie za często heh
3
@FafitFCB Uwielbiam typa xD
21
@Wolter10 Siema Woland dawno Cię nie było
0
@Kamiloza91 Ło panie rzeczywiście, ale mi się Rambla zbugowała xD
2
@Hubsao Salah ma 29 :P
1
@Kamiloza91@Kamilos84
Poniżej - Mbappe, Haaland, Salah
Powyżej - Benzema, Messi, Lewy
1
@chavez Gówniak młodszy ode mnie, a już wygrał tyle trofeów, trza było iść w trenerkę
1
@dafik85 Na niedobór pieniądza
6
@Ojciec5tkidzieci No jak gratulowałeś w grudniu to niezależnie od tego czy wygrali mistrza to trochę Cię poniosło :P
0
@tristan87 Spóźnione, ale liczy się
0
@Rust_Cohle Element mi kazał tydzień chomiki dokarmiać i ciężko było zza krat rzucić herbem, ale obiecuję nadrobić
1
@Transu96 No to złodzieje
0
@Transu96 A 9 przypadkiem nie jest tylko w kuponach czasami? Pamiętam że zawsze się wkurzałem że nie ma 9 w zestawie
0
@Rust_Cohle Kohel dej seriale lepiej, bo trzeba złomować miodowe lata
0
@Transu96 Somsiad ale czemu bez zestawu
2
@Deviler Na szo pi.
2
@Zoker Jak już wołasz 3 razy to szkoda żeby się marnowało, dopisz mnie proszę :P
2
@Barca1992 Praca, alkoholizacja, masturbacja
1
Matić jaki oszołom
1
@Bykunn Chodzi o miliony zamiast tysiące?
0
@Bykunn Ale napisał już tak
3
@escarabajo el Sarcazmo :P