Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@HighestInTheRoom xDD
2
@TheNekro94 Wiem, za dużo w Valhalle ostatnio grałem i mi się poebało xD
1
@Rust_Cohle Ragnar to zbyt oczywiste więc oprócz niego 3: Egbert, Lagertha, Floki
4
@Deviler Kiszone lepsze
1
@Kluivert_P I sól do tego i można o każdej porze szamać tonami
0
@ranger3120 Jak dostaję od kogoś Red Labela to w sumie git bo będę miał gotowy prezent dla następnej osoby xD Raz to spróbowałem to smakuje jak spalony węgiel, lepiej już Ballantinesa sobie kupić podobnie cenowo wychodzi
1
Komentarz usunięty
3
@MesQueUnClub_87 Jeszcze chlebuś tak na parę sekund na ruszt wrzucić heh
2
@MesQueUnClub96 Ryba to nie mięso
1
@msmsms Ju noł nafink dżon snoł
15
@wpwelement Generalnie Malfoy to menda społeczna i wrzód na zdrowym organizmie świata magii
1
Vamos po ligę mistrzów !! Znaczy się puchar domów jak kto woli
0
@fcb710 Ale zapłon, jak mój diesel na mrozie. Btw chodziło mi o ten sezon
0
W sumie to co najmniej 34 zeta w kieszeni, można powiedzieć że jak wygrany kupon
0
Muszą się jeszcze wiele nauczyć młode padawany
0
Troszku za późno
0
Chociaż honorowa
1
@Sau_Ron Yep
4
Zimny prysznic dla typów co pisali że spokojnie moglibyśmy się z City mierzyć albo Liverpoolem xD
3
Xavi wpuszczaj potężnych bliźniaków
0
Strzał życia standard xD
0
@PodkarpackiKibic Nie było pytania, muszę przystosować oczy xD
0
@halfnolife Dembele z miesiąca miodowego wrócił
0
@PodkarpackiKibic Ile musisz w tym chodzić
1
@PodkarpackiKibic Weź zamaż czymś tą mordę, chociaż oczy nie wiem cokolwiek zlituj się
1
@Robert1603 Kiedyś było tero nima
0
@shvead20 To jeździj z zamkniętymi oczami proste
1
@MesQueUnClub96 Jakiś więzień z Alcatraz był czy jak mu tam ale odpadł cienki bolek
0
@Ronaldinho10zMadrytu Przyznaj się kibicujesz Nam żebyście mogli się na Nas zemścić w Superpucharze Europy
1
Russkij wojennyj korabl...