8

2

@TheNekro94 Wiem, za dużo w Valhalle ostatnio grałem i mi się poebało xD

1

@Rust_Cohle Ragnar to zbyt oczywiste więc oprócz niego 3: Egbert, Lagertha, Floki

4

@Deviler Kiszone lepsze

1

@Kluivert_P I sól do tego i można o każdej porze szamać tonami

0

@ranger3120 Jak dostaję od kogoś Red Labela to w sumie git bo będę miał gotowy prezent dla następnej osoby xD Raz to spróbowałem to smakuje jak spalony węgiel, lepiej już Ballantinesa sobie kupić podobnie cenowo wychodzi

1

Komentarz usunięty

3

@MesQueUnClub_87 Jeszcze chlebuś tak na parę sekund na ruszt wrzucić heh

2

@MesQueUnClub96 Ryba to nie mięso

1

@msmsms Ju noł nafink dżon snoł

15

@wpwelement Generalnie Malfoy to menda społeczna i wrzód na zdrowym organizmie świata magii

1

Vamos po ligę mistrzów !! Znaczy się puchar domów jak kto woli

0

@fcb710 Ale zapłon, jak mój diesel na mrozie. Btw chodziło mi o ten sezon

0

W sumie to co najmniej 34 zeta w kieszeni, można powiedzieć że jak wygrany kupon

0

Muszą się jeszcze wiele nauczyć młode padawany

0

Troszku za późno

0

Chociaż honorowa

1

@Sau_Ron Yep

4

Zimny prysznic dla typów co pisali że spokojnie moglibyśmy się z City mierzyć albo Liverpoolem xD

3

Xavi wpuszczaj potężnych bliźniaków

0

Strzał życia standard xD

0

@PodkarpackiKibic Nie było pytania, muszę przystosować oczy xD

0

@halfnolife Dembele z miesiąca miodowego wrócił

0

@PodkarpackiKibic Ile musisz w tym chodzić

1

@PodkarpackiKibic Weź zamaż czymś tą mordę, chociaż oczy nie wiem cokolwiek zlituj się

1

@Robert1603 Kiedyś było tero nima

0

@shvead20 To jeździj z zamkniętymi oczami proste

1

@MesQueUnClub96 Jakiś więzień z Alcatraz był czy jak mu tam ale odpadł cienki bolek

0

@Ronaldinho10zMadrytu Przyznaj się kibicujesz Nam żebyście mogli się na Nas zemścić w Superpucharze Europy

1

Russkij wojennyj korabl...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?