Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Le parodysta xD
1
@Emhyr Pepsi lepsze, słodsze bardziej w smaku
1
@Joe_Pesci Co tu dużo mówić, schłodzone najlepsze
2
@Sulimo Polałbyś a nie tak samemu
7
@koksik2700 Porzucenie telefonu, foch:
Rolando - 1
Messi - 0
Idą łeb w łeb, prawdziwe goaty
0
@GeneralXavi I jeszcze powtórka z Sylwestra będzie w telewizji szła
0
@PodkarpackiKibic Czas przestać przechodzić fabułę GTA V i iść na odwyk
5
@clyde Somsiad z pozytywną energią chce zagadać, pochwalić się ile zarabia i jak dobrze mu w rodzimej krainie, a Ta zazdrosna go zlewa jak kacapa jakiegoś, nieładnie Klaudia :/
0
@masq Stawiam chałpę (nie swoją) że chodzi Ci o to:
1
@Sulimo Gorączka jest po to żeby zwalczyć infekcję, taką od 40stu się zbija, ale ponizej nie warto, najlepiej jest się wypocić
1
@KwaK No jest TOP
1
@tomek8756 Cieszę się że mogłem być prekursorem pięknej serii, good job Tommy ^^
1
@Kapitan hawk O ooo, dac majorka !!
2
@klopx Sex rodzi pieniądz, a pieniądz rodzi prowizję dla mnie, wszystko perfekcyjnie obmyślane
1
@AnnaMarianna Pewnie że nie, ważne ile zarabia
2
@MesQueUnClub96 We Ivara nie prowokuj bo Ci żonę zabije
0
@MesQueUnClub96 Ej skąd w ogóle ta ksywa z disneyem się wzięła xD
8
@MesQueUnClub96 Lewandisney
7
@Azacca No te syreny to akurat potrzebne jak ślepemu telewizor
22
@Azacca Fakt, powinni im zatyczki porozdawać
1
Fajnie że to United jest obecnie największym pośmiewiskiem wśród top 5 lig, no może jeszcze PSG, grunt że oddaliśmy to miano i mam nadzieję prędko po nie nie sięgniemy
1
@Deviler Nie w Polsce tylko na La Bambli, ponieważ ludzie bóldupią o to że Lewy jest wychwalany przez polskich dziennikarzy
14
Idealny moment żeby Frenkie i któryś z obrońców się wykartkował teraz
0
@Bykunn @michal26 Turniej towarzyski, po macoszemu? xD Za wygranie takiego ATP Finals w zeszłym roku Zwerev dostał ponad 2 miliony dolarów nie wspominając już o potężnej punktacji do rankingu. Nie ma wątpliwości że to najbardziej prestiżowy turniej zaraz po szlemach
3
@AFA90 W plecaku miał wszystkich skrzydłowych z La Ligi, ale wyjął bo zbędny balast
0
@Freudysta Imo od czwartej dopiero się zaczyna zabawa
1
@Zoker Źle przetłumaczone, tu chodzi o to żeby nigdy nie łaskotać śpiącego Malfoya
1
@Sulimo Komnata tajemnic była piękna i to Flipendo :D Trójka też na wysokim poziomie, w jedynkę grałem dopiero jako stary chłop więc już nie ta sama radość, ale nie była zła
0
@messi564 Jego synem
0
Dlatego tak mało punktów za trolla, bo Dumbledore i tak ich przekręci na koniec, stary po prostu chce podwkurłić Ślizgonów żeby myśleli że wygrają i pocisnąć bekę z ich min xD