0

Le parodysta xD

1

@Emhyr Pepsi lepsze, słodsze bardziej w smaku

1

@Joe_Pesci Co tu dużo mówić, schłodzone najlepsze

2

@Sulimo Polałbyś a nie tak samemu

7

@koksik2700 Porzucenie telefonu, foch:
Rolando - 1
Messi - 0
Idą łeb w łeb, prawdziwe goaty

0

@GeneralXavi I jeszcze powtórka z Sylwestra będzie w telewizji szła

0

@PodkarpackiKibic Czas przestać przechodzić fabułę GTA V i iść na odwyk

5

@clyde Somsiad z pozytywną energią chce zagadać, pochwalić się ile zarabia i jak dobrze mu w rodzimej krainie, a Ta zazdrosna go zlewa jak kacapa jakiegoś, nieładnie Klaudia :/

0

@masq Stawiam chałpę (nie swoją) że chodzi Ci o to:


1

@Sulimo Gorączka jest po to żeby zwalczyć infekcję, taką od 40stu się zbija, ale ponizej nie warto, najlepiej jest się wypocić

1

@KwaK No jest TOP

1

@tomek8756 Cieszę się że mogłem być prekursorem pięknej serii, good job Tommy ^^

1

@Kapitan hawk O ooo, dac majorka !!

2

@klopx Sex rodzi pieniądz, a pieniądz rodzi prowizję dla mnie, wszystko perfekcyjnie obmyślane

1

@AnnaMarianna Pewnie że nie, ważne ile zarabia

2

@MesQueUnClub96 We Ivara nie prowokuj bo Ci żonę zabije

0

@MesQueUnClub96 Ej skąd w ogóle ta ksywa z disneyem się wzięła xD

8

@MesQueUnClub96 Lewandisney

7

@Azacca No te syreny to akurat potrzebne jak ślepemu telewizor

22

@Azacca Fakt, powinni im zatyczki porozdawać

1

Fajnie że to United jest obecnie największym pośmiewiskiem wśród top 5 lig, no może jeszcze PSG, grunt że oddaliśmy to miano i mam nadzieję prędko po nie nie sięgniemy

1

@Deviler Nie w Polsce tylko na La Bambli, ponieważ ludzie bóldupią o to że Lewy jest wychwalany przez polskich dziennikarzy

14

Idealny moment żeby Frenkie i któryś z obrońców się wykartkował teraz

0

@Bykunn @michal26 Turniej towarzyski, po macoszemu? xD Za wygranie takiego ATP Finals w zeszłym roku Zwerev dostał ponad 2 miliony dolarów nie wspominając już o potężnej punktacji do rankingu. Nie ma wątpliwości że to najbardziej prestiżowy turniej zaraz po szlemach

3

@AFA90 W plecaku miał wszystkich skrzydłowych z La Ligi, ale wyjął bo zbędny balast

0

@Freudysta Imo od czwartej dopiero się zaczyna zabawa

1

@Zoker Źle przetłumaczone, tu chodzi o to żeby nigdy nie łaskotać śpiącego Malfoya

1

@Sulimo Komnata tajemnic była piękna i to Flipendo :D Trójka też na wysokim poziomie, w jedynkę grałem dopiero jako stary chłop więc już nie ta sama radość, ale nie była zła

0

@messi564 Jego synem

0

Dlatego tak mało punktów za trolla, bo Dumbledore i tak ich przekręci na koniec, stary po prostu chce podwkurłić Ślizgonów żeby myśleli że wygrają i pocisnąć bekę z ich min xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?