- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
0
Jeszcze na koniec poruszę wątek HP który się dzisiaj pojawił ; ) Szczerze - 1,2,3 część genialne, świetne ale potem miałem już takie poczucie przesytu. Świetna fabuła, jednak zbyt długa - przynajmniej dla mnie.
0
@Freudysta Dla mnie zdecydowanie za krótka.
0
@Freudysta Imo od czwartej dopiero się zaczyna zabawa
0
@Freudysta
Masz na myśli książki czy film?
Filmy w stosunku do książki są mocno ograniczone, dużo wątków jest kompletnie pominiętych.
1
@bartas97 zdcecydowanie film ; ) Chociaż książki też mnie nie przekonały, to pewnie przez to, że czytam głównie kryminały lub książki psychoanalityczne.
0
@Freudysta
Książki czytam rzadko, ale o kryminał czasami zahaczę. Z reguły jest to Jo Nesbo.
Wczoraj kupiłem "Pragnienie" jego autorstwa, w języku angielskim żeby na nowo zacząć trochę z tym językiem obcować. Bardzo dobre opinie na lubimyczytać.pl :P
Poza tym, czasami przeczytam książki S. Kinga.
1
@bartas97 polecam Ci serię z Gerardem Edlingiem, jest genialna ; ) Na TVN - ie zrobili z tego nawet serial ; )
0
@Freudysta
A chętnie się z serią zapoznam, ale zacznę od książek.
Raczej gdzieś dopiero w lipcu, po obronie magisterki, ale na książki Remka też się zapatrywałem, a teraz mam już przynajmniej poleconko. Dzięki! :)
1
@bartas97 zdradzisz co studiujesz ; ) ? Polecam zacząć od "behawiorysty" ; )
0
@Freudysta
Finanse Międzynarodowe. ;)
1
@bartas97 Wow, widzę że nie próżnujesz ; ) To kiedy waluta Euro w Polsce ; ) ?
0
@Freudysta
Nieprędko :P
0
@bartas97 to ja nawet zaryzykuję tezę, że nie wejdzie nigdy ; )
0
@Freudysta jakakolwiek fabuła HP kończy się w połowie 3 części. Potem jest już tylko układanie nie do końca dobrze dobranych puzzli do wielkiego finału,który i tak jest rozczarowaniem.