Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Co najwyżej bije rozreglejszym światem i szczegółami, fabuła, muzyka i efekty dałbym po równo
0
@AdiKingu96 Ojoj zrób se zapasy lepiej na odsiadkę xD
1
@tomek8756 O i przynajmniej jest materiał na tuzin postów :D
2
@Volk Ale że cofnęli się w czasie i nawtykali im 5 goli?
2
@Bogan To bardziej takie wspólne oglądanie i spojrzenie na film który oglądało się milion razy z żartobliwej perspektywy :P
1
@tomek8756 Weź zrób lekcję z tymi czasami proszę :P Kiedy używać jakich czasów i dać jakieś przykłady, bo mając 12 różnych czasów można się trochę pogubić
0
@ShawnC Sam se jedź na Bałuty
1
Harry dej na Hallanda, mamy chorą dziewiątkę
0
@Wyjadaczmasla Przecież to było ewidentnie żartem napisane nawiązując do słów Snape'a :P To co Ty piszesz to nawet po oglądnięciu filmu można dojść do takiego wniosku
2
@Essos Zwykły zboczeniec plus hodował Harrego jak prosię na rzeź, a tak po za tym to dobra duszyczka i moja ulubiona postać
4
Relacja tekstowa z Harrego Pottera na Rambli? Top
1
@Zielu2001 Ponoć tylko panienki tak jedzą, jednakże w tym przypadku zakładam perukę i mam wy*ebando, dobrze zrobiony kurczak nie jest za suchy, po za tym do tego masz sosy
1
@Kgorecki2500 Tylko kurczak, ewentualnie trochę wołowiny, ale baran to do gulaszów się nadaje tylko albo na pieczeń (Public enemy number 1 loading). A sosy to byle jakie byle w tortilli było
1
@Transu96 Weź lEwAku jak możesz jakieś ograniczenia popierać, woLny rYnek jest a nie komuna
1
@osa91 Śmieję się tylko bo wpadkę zaliczył co rzadko się zdarza w wywiadach :P
2
@Bykunn No z tego co pamiętam to parę części ma jeszcze powstać
0
@Gall Jak widać wciąż nie perfekto
0
@IronSanHybrid Wydaje mi się że po hiszpańsku z początku mówili, Frenkie dwukrotnie nie zrozumiał pytania o czerwoną kartkę i przeszli na angielski
0
@DonAndrzejos Co jest kurde noc jest kurde
0
Frenkie hiszpańskiego nie umi buuuuuu
3
Uwielbiam jak ktoś zaczyna post od "tak jak mówiłem wcześniej", albo "możecie zobaczyć moje komentarze", taka niewinna potrzeba dowartościowania swojej znajomości piłki nożnej xD Nie mówię że to coś złego, ale zapewne też zauważyliście że często się to pojawia :D
0
@Mroziu Nie no Mroziu szacun w takim razie, powinni Cię do sztabu skautów wziąć
0
@La Pulgaa I to nie jedną xD
2
Dembele boi się że jak strzeli to mu noga zszywana dwadzieścia razy odpadnie
16
Pedri bez buta, out robi Tuta
0
Warto było warto było czekać !!!!!!!!!!!
2
Co ten Ferran xD
5
Dobra Xavi koniec żartów, dewej de Jonga i Dembele
0
@Messiah10 Będzie bolało jak się kraść zachciało
1
@Pawel13sz Jakby jeszcze te wrzutki jakoś wyglądały to można przeboleć, ale to takie na hama paździerze lecą byle tylko kopnąć dośrodkowanie xD