Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 W tym przypadku kiedy kreska przestanie działać i zwała wejdzie
1
@DonAndresFCB Tak pół na pół bym powiedział, Ciebie kojarzę zarówno z nicku jak i z avka, ale są ludzie co jak zmienią avek to świat zapomina o ich zbrodniach i zaczynają ramblowe życie od nowa
0
@zaiks To był bardzo żartobliwie uproszczony wpis, nie bier na serio
2
PZN powinien wziąć przykład z Barcy, wyebać starych amigosów co się szantażować lubią, sprowadzić jakiegoś Xaviego z DNA polskiego związku i zacząć stawiać na młodych. A Stoch powinien skakać w barwach PSG, Polskiej Spółki Gazownictwa rzecz jasna
0
@KrychaFCB To we narty ubierz i polecisz dalej lol
7
Ale bym se złapał taką piłkę od Igi
7
Jesteśmy świadkami pięknej historii !!!! Mamy pełne prawo się do tego tasować
1
Victoria widać że trochę siedzi w tym tenisie, technika na topowym poziomie, te jednoręczne backhandy i slajdy przyjemnie się ogląda
1
Tak to się robiiiiiiiiiii
0
@MrPGG Mbappe, Halaand, Lewandowski i Salah, a może coś jeszcze wpadnie bo mówił że przynajmniej cztery. A nie pardon, gdzie obrona i środek pola, no to co najmniej 6
2
Iga łatwo, jazda po topke !!
0
@Worny Serce Maradony, tak się mówi na paczkę koksu tera
1
@MesQueUnClub96 Ok dzięks
0
@MesQueUnClub96 Czyli ranking się aktualizuje tak jakby po zakończeniu turnieju?
0
Wytłumaczy mi ktoś trochu jak działa ten ranking? Dlaczego Iga jeszcze nie jest pierwsza i czemu musi wygrać następny mecz żeby nią być
0
@MESSIah16 3 razy tak
3
@RobiS Weź se ściągnij aplikację truecaller i tam Ci blokuje odrazu wszystkie numery od naciągaczy, które ludzie zgłaszali, dzwonią chuje po 20 razy dziennie i mi ich z automatu blokuje wszystkich i święty spokój
1
@agaFCB I to bez Pedriego czy Gaviego
0
@Majkel34 https://gifimage.net/thats-the-wrong-number-gif-18/
4
@MesQueUnClub96 Nie wiem, ale strzelam że 11 osób zginęło w zamachu bombowym na autobus Gwardii Republikańskiej w mieście Zahedan w południowo-wschodnim Iranie.
7
@AdamaTraore To putin miał się zejsrać a nie Andrzej
0
@ElPonczato To chyba bardziej w @Redakcja mają pieczę nad systemem
15
@Striker Chodzi o reprezentację
0
@BorzyKrzys Axe ma fajne zapachy, a ślady na koszulce często zostawiają niektóre perspiranty jak się ich nie wstrząśnie przed psikaniem
2
@Suzu Zależy kiedy Perez ogłosi oficjalkę
4
@MesQueUnClub_87 Clyde ostatnio na streamie się nie chciała ujawnić czyli jest na etapie 10 kawałków póki co
1
@mrboom Chłop będzie szefem mafii kiedyś xD
1
@Salchent Spokooojnie dopiero wiosna się zaczęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@barcelonaLM W sumie to z Xavim u steru możemy grać samymi napastnikami, a co nam szkodzi
0
@MarioVeB! Taka techniczna batalia na wysokim poziomie świetnie wchodzi po niemrawym meczu reprezentacji