0

@Luciano99 W tym przypadku kiedy kreska przestanie działać i zwała wejdzie

1

@DonAndresFCB Tak pół na pół bym powiedział, Ciebie kojarzę zarówno z nicku jak i z avka, ale są ludzie co jak zmienią avek to świat zapomina o ich zbrodniach i zaczynają ramblowe życie od nowa

0

@zaiks To był bardzo żartobliwie uproszczony wpis, nie bier na serio

2

PZN powinien wziąć przykład z Barcy, wyebać starych amigosów co się szantażować lubią, sprowadzić jakiegoś Xaviego z DNA polskiego związku i zacząć stawiać na młodych. A Stoch powinien skakać w barwach PSG, Polskiej Spółki Gazownictwa rzecz jasna

0

@KrychaFCB To we narty ubierz i polecisz dalej lol

7

Ale bym se złapał taką piłkę od Igi

7

Jesteśmy świadkami pięknej historii !!!! Mamy pełne prawo się do tego tasować

1

Victoria widać że trochę siedzi w tym tenisie, technika na topowym poziomie, te jednoręczne backhandy i slajdy przyjemnie się ogląda

1

Tak to się robiiiiiiiiiii

0

@MrPGG Mbappe, Halaand, Lewandowski i Salah, a może coś jeszcze wpadnie bo mówił że przynajmniej cztery. A nie pardon, gdzie obrona i środek pola, no to co najmniej 6

2

Iga łatwo, jazda po topke !!

0

@Worny Serce Maradony, tak się mówi na paczkę koksu tera

1

@MesQueUnClub96 Ok dzięks

0

@MesQueUnClub96 Czyli ranking się aktualizuje tak jakby po zakończeniu turnieju?

0

Wytłumaczy mi ktoś trochu jak działa ten ranking? Dlaczego Iga jeszcze nie jest pierwsza i czemu musi wygrać następny mecz żeby nią być

0

@MESSIah16 3 razy tak

3

@RobiS Weź se ściągnij aplikację truecaller i tam Ci blokuje odrazu wszystkie numery od naciągaczy, które ludzie zgłaszali, dzwonią chuje po 20 razy dziennie i mi ich z automatu blokuje wszystkich i święty spokój

1

@agaFCB I to bez Pedriego czy Gaviego

4

@MesQueUnClub96 Nie wiem, ale strzelam że 11 osób zginęło w zamachu bombowym na autobus Gwardii Republikańskiej w mieście Zahedan w południowo-wschodnim Iranie.

7

@AdamaTraore To putin miał się zejsrać a nie Andrzej

0

@ElPonczato To chyba bardziej w @Redakcja mają pieczę nad systemem

15

@Striker Chodzi o reprezentację

0

@BorzyKrzys Axe ma fajne zapachy, a ślady na koszulce często zostawiają niektóre perspiranty jak się ich nie wstrząśnie przed psikaniem

2

@Suzu Zależy kiedy Perez ogłosi oficjalkę

4

@MesQueUnClub_87 Clyde ostatnio na streamie się nie chciała ujawnić czyli jest na etapie 10 kawałków póki co

1

@mrboom Chłop będzie szefem mafii kiedyś xD

1

@Salchent Spokooojnie dopiero wiosna się zaczęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@barcelonaLM W sumie to z Xavim u steru możemy grać samymi napastnikami, a co nam szkodzi

0

@MarioVeB! Taka techniczna batalia na wysokim poziomie świetnie wchodzi po niemrawym meczu reprezentacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?