Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Interesowałem się tym jakiś czas temu i pierwsze co trza zrobić przed wybielaniem to wyleczyć wszystkie zęby, jeśli masz jakieś dziurki czy coś, więc na pewno konsultacja z dentystą na wstępie. Potem po wybielaniu wiem że jakiś czas trzeba stosować tzw białą dietę, czyli unikać barwiących produktów bo żeby po wybielaniu są jak gąbka i wchłaniają barwniki czy coś. Opinie z tego co czytałem pozytywne, ale trza trochę kaski wydać
1
@Chaoss Jak można wybrać to git
1
@TheArtOfCremation Tym sępem jeszcze trzeba umieć być, śmieszy mnie trochę to ujmowanie porównując klasyczną dziewiątkę do innego typu na boisku, tak samo można powiedzieć że Mbappe jest słabszy bo nie umie doskakiwać i strzelać goli z główek, nie ustawia się tak do podań jak Lewy, albo nie umie strzelać z dystansu xD To stanie w polu karnym jak to nazywasz wymaga więcej pracy niż Ci się wydaje, ale niedzielny kibic podjara się tylko tym że francuz przełoży piłeczkę parę razy, minie rywala i strzeli gola. Statystyki jak i widoczna gołym okiem gra bronią Lewego, chłop dwa lata temu był jedynym faworytem do złotej piłki, rok temu przegrał ją tylko z Messim, ale no przecież słabiutki jest xD
0
@Witekk10 xD
26
@IronSanHybrid Pozwolę odpowiedzieć sobie w imieniu mojego imiennika: "lewus niech siedzi w munsien"
2
@clyde Czas pokaże, kto wie czy nie będzie tak dobrym trenerem jakim był piłkarzem, a poprzeczka wisi bardzo wysoko
1
@AlexDark00 Co mnie obchodzi ile okazji miał po dryblingach to nie jest typ dryblera :D Gol po dryblingu nie jest wart więcej niż gol z główki, karniaka, z dystansu, po dobitce czy sam na sam z bramkarzem
0
@AlexDark00 Tak, drugim najlepszym strzelcem w lidze z PSG jest Neymar który ma 5 goli i jest na czterdziestym miejscu w królach strzelców xD Tam grają głównie pod Mbappe, w bundeslidze pełno osób z Bayernu strzela np Gnabry, Muller, Sane. Jasne można mówić że Bayern jako drużyna strzela ogólnie więcej, ale no szanujmy się, Lewy spełnia swoją rolę perfekcyjnie i ujmowanie mu że jest dobijakiem jest słabe
0
@AlexDark00 Może mieć nawet i tysiąc dryblingów, ale nie za bardzo ma to znaczenie gdy taki drybling nie stworzy okazji, dlatego jak już to bym został przy kluczowych podaniach. Na razie Lewy w kanadyjce wypada lepiej niż Mbappe, 47 punktów w 36 spotkaniach, podczas gdy Mbappe ma 40 w 37 (piłka klubowa), nie wiem jak to wygląda jeśli chodzi o kluczowe podania i tworzenie sytuacji
5
@AlexDark00 Jakimś dziwnym trafem Mbappe nie strzela tak dużo jak Lewy, a dostaje pełno piłek od Messiego czy chłopaków, tym dobijakiem jak to nazwałeś jeszcze trzeba umieć być, widzę że bardzo nie doceniasz jak ważne jest się umieć ustawić i wyrwać obrońcom w odpowiednim momencie żeby wywalczyć dogodna okazję do strzału po podaniu kolegi, a później jeszcze dobić. Pogadamy jak Mbappe nastuka tyle goli co Lewy
0
@AlexDark00 Dlatego Suarez był lepszym napastnikiem, co nie oznacza że Lewy jest słabym
0
@AlexDark00 Wydaje mi się że od dryblingu i rozgrywania są bardziej skrzydłowi czy pomocnicy ale ok xD Napastnik ma być przede wszystkim skuteczny, umieć ustawić się w ataku, strzelić czasem coś z dystansu i z główki, na ten moment Lewy robi to doskonale
3
@Kozinho. Kanałowe plus xD
0
@AlexDark00 No jakby jest ich głównym napastnikiem więc siłą rzeczy będzie wszystko pod niego :D Taki ma chłop styl gry
0
@AlexDark00 Grając w Borussi potrafił też strzelic 10 goli w lidze mistrzów, hattricka Realowi wsadził i zaszedł z nimi do finału tychże rozgrywek xD Nie muszę mówić jakie staty notuje w LM grając w Bayernie, dobrzy asystenci i chłop odnajdzie się w każdej lidze, taka moja opinia
0
@AlexDark00 Ligę mistrzów nazywasz ligą farmerów?
20
@Foro Tak, W Borussi się sprawdził
0
@osa91 No w innym przypadku byłbym hipokrytą heh, nawet się cieszyłem jak Alba dostał po czerepie piłką od tamtego gościa xD
1
@Eto'o9 R10
B - Neuer, Casillas, Buffon
PO - Alves, Trent, Carvajal
PŚO - Ramos, Vidić, Puyol
LŚO - Pique, Godin, Van Dijk
LO - Marcelo, Abidal, Alba
DP - Busi, Casemiro, Kante
ŚP - Xavi, Modrić, Pirlo
OP - Iniesta, Zidane, de Bruyne
PS - Messi, Salah, Robben
N - Suarez, Lewy, Benzema
LS - Cristiano, Ronaldinho, Neymar
3
@Sau_Ron Wolałbym żeby kojarzyli naszą drużynę z fair playowym zachowaniem
4
@Emhyr Mam go gdzieś... gdzieś na podium złotej piłki oczyma wyobraźni
0
@Gacu95 Ten program to VPN, właśnie się zastanawiałem czy by działało, dzięki byku :D
11
@Nazio87 Dokąd nocą tupta jeż
1
@Gacu95 Zazdro haha, a powiedz mi to mieszkasz w Holandii i tam opłacasz Netflixa czy masz polskiego?
0
@Gacu95 Coś czytałem ostatnio że pierwszeństwo do serialu w Polsce ma Canal + i pojawi się na platformie canal + online ale jeszcze nie wiadomo kiedy, dopiero później na Netfliksie. Więc nie wiem jakim cudem się załapałeś na dwa odcinki, może za granicą byłeś czy jak :D
0
@Emhyr No dużo to ona nie daje na poziomie amatorskim, ale się brało bo niby najlepszy i najbardziej przebadany suplement za stosunkową niską cenę, ale teraz to lepiej przy samym białeczku zostać, które też tanie już nie jest
0
@Emhyr O Cię c*uj myślałem że zdrożała trochę owszem, ale z 24 złote sprzed roku zrobiło się 64 xD Za głupie pół kilo monohydratu
3
@Rewolucja123 Co jest kurde wiosna jest kurde
0
@Sau_Ron Piękny Egipcjanin to jedyne rozsądne wyjście.
Hossam Arafat witamy na pokładzie
1
@Sulimo Niepokorny jesiotr xD