Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pawel13sz Nie sądzę żeby Xavi chciał się pozbyć Desta
16
@AdamaTraore A ten po lewej to najstarszy na świecie treser kotów
6
@hayek My to chociaż jakieś puchary wygrywaliśmy hueh
23
@sebasek99 Tak samo nie kumam czemu ludzie jeżdżą parędziesiąt kilometrów do pracy, jak można wstać parę godzin wcześniej i iść z buta lol
0
@Cule1234 Też miałem taką jedną Marzenę, zostawiła mnie dla arabskiego szejka, który jak się później okazało był zwykłym studentem z Bangladeszu, syfilis welcome to
6
Normalnie bym się cieszył, ale jednak klasyk to klasyk, najlepiej się ogląda jak once de gala jest do dyspozycji
1
@taris Marzy mi się wiking, ale wolałbym jakiegoś taniego wikinga i zrobić z niego wojownika niż brać młodego Ragnarsona za miliony sreber
2
@MontelQ Jestem prostym człowiekiem, jak można się naebać bez picia to biorę, dej link jakiś
1
@Janas11224 Dobra pasta, taka al dente
1
@GeneralXavi Komentatorzy to jedno, ale takie koszulki jednak realizator pokazuje przez cały mecz, nie rzadko ze zbliżeniem. Nie wiem może rzeczywiście te 5 mln trochę słabo wygląda przy 60 z koszulek ale no co zrobić :D
0
@GeneralXavi No ale jakby nie patrzeć to tylko dopisek obok głównej od lat znanej nazwy stadionu, co innego jakby stadion miał się nazywać Spotify Stadium czy coś :D
2
@ranger3120 5mg bier raz na jakiś czas pół godziny przed snem, głównie to się bierze wtedy jak masz problem z zaśnięciem (np. przestawiasz się z trybu nocnego na dzień), albo jak się wybudzasz często w nocy to też po tym powinno się to naprawić
1
@VegetaPolska Może nakarmić Twoje myśli i przepełnić je lepszym samopoczuciem, paliwa też nie wtranżalasz, co najwyżej twój samochód, a trzeba za nie płacić. Ciekawy byłby świat gdyby wszystko było za darmo :P
40
@VegetaPolska W sumie jak do sklepu idę to też jak nikt nie patrzy wrzucam jakieś randomowe batony w kieszeń bo jak można płacić za jedzenie, przecie to powinno być dla każdego dostępne xD
0
@masq I 100 godzin potrafią tam siedzieć w jednym miejscu
2
@Gavinho Pacześ teraz w Pacześ Show bardziej inwestuje, Lotek i Kacper mu pomagają zresztą, ale Socha i tak zawsze był dla mnie top 1 :D
0
@lukaszbarca15 Johnsona to Hubert już zezłomował, tera z Rublowem będzie się rewanżować
1
@PatrychoO Nie jak masz tylko okno dachowe xD
3
@Woland10 Ten ile teczek wyciągnął, w przeciętnych korporacjach tyle nie ma
1
@michal26 I cyk Jarosław wraca do starego Vatu na paliwo xD
3
@AlexDark00 Wyobraziłem se Cristiano w glanach, czarnych spodniach i koszulce Black Sabbath drącego jape na ich koncercie
1
@MesQueUnClub96 Też wygra, ale Niemka tanio skóry nie sprzeda
1
Iga przełamana już w pierwszym gemie, a tak ładnie się zapowiadał :D
1
@MesQueUnClub96 A tak poważnie to Stek z polędwicy wołowej po Angielsku średnio wysmażony. Najlepiej z frytkami i grillowanymi warzywami
5
@MesQueUnClub96 Danie dupy prześcieradeł w nadchodzącym klasyku
0
@Mads 10% kosztu posiłku i zaokrąglam do pełnej kwoty, czyli jak za żarło wyszło mi 2 stówy to 220 zaokrąglam i zostawiam 200
2
@P33ck Jakoś podejrzanie łysy ten Suarez
15
@BART97 Może i mamy problemy finansowe, za to jesteśmy w stanie Ci mniej zapłacić
4
@Kitek1640 Co to za pomysł że jedna osoba ma się starać tylko xD
0
@parpe Po Neymarze,Mbappe i Icardim miał się świat nie podnieść xD