2

@Pawel13sz Nie sądzę żeby Xavi chciał się pozbyć Desta

16

@AdamaTraore A ten po lewej to najstarszy na świecie treser kotów

6

@hayek My to chociaż jakieś puchary wygrywaliśmy hueh

23

@sebasek99 Tak samo nie kumam czemu ludzie jeżdżą parędziesiąt kilometrów do pracy, jak można wstać parę godzin wcześniej i iść z buta lol

0

@Cule1234 Też miałem taką jedną Marzenę, zostawiła mnie dla arabskiego szejka, który jak się później okazało był zwykłym studentem z Bangladeszu, syfilis welcome to

6

Normalnie bym się cieszył, ale jednak klasyk to klasyk, najlepiej się ogląda jak once de gala jest do dyspozycji

1

@taris Marzy mi się wiking, ale wolałbym jakiegoś taniego wikinga i zrobić z niego wojownika niż brać młodego Ragnarsona za miliony sreber

2

@MontelQ Jestem prostym człowiekiem, jak można się naebać bez picia to biorę, dej link jakiś

1

@Janas11224 Dobra pasta, taka al dente

1

@GeneralXavi Komentatorzy to jedno, ale takie koszulki jednak realizator pokazuje przez cały mecz, nie rzadko ze zbliżeniem. Nie wiem może rzeczywiście te 5 mln trochę słabo wygląda przy 60 z koszulek ale no co zrobić :D

0

@GeneralXavi No ale jakby nie patrzeć to tylko dopisek obok głównej od lat znanej nazwy stadionu, co innego jakby stadion miał się nazywać Spotify Stadium czy coś :D

2

@ranger3120 5mg bier raz na jakiś czas pół godziny przed snem, głównie to się bierze wtedy jak masz problem z zaśnięciem (np. przestawiasz się z trybu nocnego na dzień), albo jak się wybudzasz często w nocy to też po tym powinno się to naprawić

1

@VegetaPolska Może nakarmić Twoje myśli i przepełnić je lepszym samopoczuciem, paliwa też nie wtranżalasz, co najwyżej twój samochód, a trzeba za nie płacić. Ciekawy byłby świat gdyby wszystko było za darmo :P

40

@VegetaPolska W sumie jak do sklepu idę to też jak nikt nie patrzy wrzucam jakieś randomowe batony w kieszeń bo jak można płacić za jedzenie, przecie to powinno być dla każdego dostępne xD

0

@masq I 100 godzin potrafią tam siedzieć w jednym miejscu

2

@Gavinho Pacześ teraz w Pacześ Show bardziej inwestuje, Lotek i Kacper mu pomagają zresztą, ale Socha i tak zawsze był dla mnie top 1 :D

0

@lukaszbarca15 Johnsona to Hubert już zezłomował, tera z Rublowem będzie się rewanżować

1

@PatrychoO Nie jak masz tylko okno dachowe xD

3

@Woland10 Ten ile teczek wyciągnął, w przeciętnych korporacjach tyle nie ma

1

@michal26 I cyk Jarosław wraca do starego Vatu na paliwo xD

3

@AlexDark00 Wyobraziłem se Cristiano w glanach, czarnych spodniach i koszulce Black Sabbath drącego jape na ich koncercie

1

@MesQueUnClub96 Też wygra, ale Niemka tanio skóry nie sprzeda

1

Iga przełamana już w pierwszym gemie, a tak ładnie się zapowiadał :D

1

@MesQueUnClub96 A tak poważnie to Stek z polędwicy wołowej po Angielsku średnio wysmażony. Najlepiej z frytkami i grillowanymi warzywami

5

@MesQueUnClub96 Danie dupy prześcieradeł w nadchodzącym klasyku

0

@Mads 10% kosztu posiłku i zaokrąglam do pełnej kwoty, czyli jak za żarło wyszło mi 2 stówy to 220 zaokrąglam i zostawiam 200

2

@P33ck Jakoś podejrzanie łysy ten Suarez

15

@BART97 Może i mamy problemy finansowe, za to jesteśmy w stanie Ci mniej zapłacić

4

@Kitek1640 Co to za pomysł że jedna osoba ma się starać tylko xD

0

@parpe Po Neymarze,Mbappe i Icardim miał się świat nie podnieść xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?