Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A kie by tak Lautaro za Hohlanda
0
Ten co mu wiatrak po czerepie robi na trybunach xD
0
@tristan87 Liverpool też już ma awans to lepiej zobaczyć jak Lewy powolutku pobija rekord Krystyny
3
@kuz Pan chyba z kawy wrócił z Madrytu :D
4
Bayern i City dochodzą do finału, Robert pobija rekord Cristiano, a City wygrywa LM, mogę wstać i się zesrać
0
Ależ to zferranił tera
2
@Lautaro Słuszne, ale ból dupy o Bayern i Roberta przyćmiewa niektórym osąd, to tak jak z madrytem czasami
3
I cyk tak się dobija, boli Was Polak rodak i tyle xDD
1
Ale się dzisiaj Robert obłupi hueh
0
@damiano996 Nie tyle fanboje Messiego co hejterzy Roberta, niektórzy przeżywają wręcz orgazm jak Polak coś spartoli xD
0
@Strays77 Taka moda była że dzieci się kąpały w wodzie po rodzicach xD
1
@BartqRKO Wanienne tsunami w wodzie po Starym to było coś, tylko brata szkoda trochę
0
@ranger3120 Na jozina z bazin koho by to napadlo
0
@axegrinder A co to za duża litera i juuż dzwonimy do elementa
0
@bartekvisca No ja jestem taksówkarzem, więc jakby ciężko mi będzie klientów na plecy brać i do busa zanosić, ale już rower z przyczepką jak najbardziej
1
@Deviler Bayern sporo osób lubi, za to nikt nie lubi Ajsenbiśla
2
@tomek8756 "Obliczono" xDD
0
@HarveySpecter No ja remontady nie widziałem tylko czego bardzo żałuję, ale manita i to jeszcze bez Messiego w składzie była piękna, nawet pod koniec żal mi było białych xD A Brazylia Niemcy to był czysty szok
4
@FCB24 Nie generalizowałbym tak, mój kuzyn ma willę i przyjął pod dach aż 15 Ukraińców (3 czy 4 różne rodziny), byłem wczoraj u niego zawieźć im ciuchy jakieś, mówił że jednym to jest tak głupio że potrafią cały wieczór po ciemku siedzieć żeby prądu nie marnować, drudzy nie chcą im ciuchów do prania dokładać dodatkowo i piorą se część w zimnej wodzie pod kranem, babka jedna na dwie zmiany chodzi pracować żeby dołożyć im do rachunków, bardzo wdzięczni są zauważyłem, ale oczywiście to też tylko przykłady
0
@BXOD A sorki zapomniałem że oni 500ml robią puszki
1
@Jakchcesz https://zapodaj.net/417209b93485d.jpg.html
4
@Rewolucja123 Oj tak, Leonardo Bonucci TOP
0
@Emhyr putin narzucił tempo w bombardowaniu to dziennikarzyny nie chcą być gorsze
1
@MesQueUnClub96 Boli ich wielki Robert i tyle, dzisiaj Munsien spuszcza Austriaków jak porannego klocka i nie ma innej opcji
0
@MSN30 Z tego co czytałem opinie to typowy smak przeciętnego energola (nawet bardziej gorzki) z tym że płacisz dwa razy więcej, generalnie u chłopaków z Wawy wszystko co kupujesz jest dwa razy droższe niż powinno xD
0
@bolinho89 Tak, najlepiej średnio wysmażone
1
@Agonus Wtedy mówisz że uczyliście się stepować, ale się przewróciliście
2
Miłuj brata swego
https://zapodaj.net/5b71d167dd0bb.jpg.html
1
@Transu96 Life is Strange
0
@Murazor Kapitan siedzi na dwóch stronach jednocześnie i porównuje komentarze, jeśli treść i sposób pisania się zgadza, wszystko wychodzi na jaw. Kapitan? Top