0

@norbi77 Remis byłby w sumie lepszy w kontekście walki o drugie miejsce nawet, ale nie ma co się napalać jeszcze za bardzo :D

1

@Sulimo Pan Sulimo jeśli chodzi o wulkany i LOTRa? Top

3

@AllBundy Znam Ukraińca który ma 50 lat więc to niemożliwe

0

@paweldunajecfcb I jeszcze se idzie odrazu na skup złomu xD

0

@Janas11224 Albo byli naebani

0

@Paradoks Przecie Adama z Valencią odpoczywał

8

@Deviler Oby Kreml

3

@masq Z pewnością będą robić wszystko byle tylko ryzykować światową wojnę nuklearną z psycholem

1

@Xwowrak To zależy, te co nie chcą się ujawnić to się nie ujawnią

2

@Katalończyk 99 Ten ich bóg to ma dziwny fetysz jakiś, daje ludziom cierpieć żeby przeprowadzić selekcję kto się nadaje do nieba, a kto do piekła, osobiście sam się nie zjawi i nie pofatyguje by przekonać niewierzących i namówić do czynienia dobra tylko każe polegać na ich własnych przekonaniach i rozlicza ich później z przykazań w które nie wierzą, chłop się nieźle tam bawi

0

@AdamaTraore Brzyćka jest, ale może wyglądać nawet jak putin, grunt żeby grała dobrze

0

@Ghotti Przez tych mondziołów se auta nie mogę zatankować bo braki są :/

2

@John_Doe Nie, terrorystyczna polityka Putina zabija ludzi na Ukrainie

2

@Bobo25 Czy Twój kolega to Dembele?

4

@macio_944 Jeden anon powie tak, drugi anon powie nie xD

1

@BART97 Narracja tego obrazka jest taka, że jak ktoś dowodzi zza zasłony to jest pizdą, bzdurna totalna. Putin nie jest pizdą tylko chujem

0

@BART97 @MontelQ No tymuś też by wyszedł na pierwszy front, co prawda w CSie ale pi*dą nie jest

8

@Przemek2323 Jaki dylemat kolego, już kupiłeś więc za późno, jeśli nie użyjesz to tymbardziej się zhańbisz bo to tak jakbyś oddał parę grosza ruskom za frajer

0

@paweldunajecfcb To tacy cyber Avengersi, ratują świat przez hackowanie

0

@mate92 A ja na przykład wolę od początku wierzyć i cieszyć się ze zdwojoną mocą z sukcesu niż miło się zaskakiwać, najwyżej czeka mnie nieco większe rozczarowanie, w tym tkwi cała magia kibicowania, dlatego teksty o pompowaniu balonika są już dla mnie nudne i nic nie wnoszące

0

@mate92 Na tym polega kibicowanie lol

5

Terrorysta z Leningradu

1

@TR3YWAY Fcbarca.com zakładka la Rambla

1

@Bykunn Ciekawe czy tak skakał za kadencji Merkel, wszystko kiedyś przemija :P

3

@kaamil1910 10 zdrowasiek od każdego Polaka powinno przełożyć atak o godzinę

1

@macio_944 Gniotą w Portugalskiej lidze elegancko, a dorównuje ona prawie francuskiej w rankingu lig, dzisiaj wyeliminowali Lazio po ładnej grze, generalnie sporo zostało dobrych drużyn i ciężko by mi było wytypować trójkę zdecydowanych faworytów, imo Barca, Sevilla i Porto, ale reszta może równie dobrze tak samo powalczyć

1

@macio_944 Porto może nieźle namieszać

0

@kamiVeB Za to mu płacą przecież, myślałeś że za grę? Phi

1

@wawrzyn1 Jutro o 12

1

@Dankhog Dał eleganckie podanie do Luka, ale Luk to zferranił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?