Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Remis byłby w sumie lepszy w kontekście walki o drugie miejsce nawet, ale nie ma co się napalać jeszcze za bardzo :D
1
@Sulimo Pan Sulimo jeśli chodzi o wulkany i LOTRa? Top
3
@AllBundy Znam Ukraińca który ma 50 lat więc to niemożliwe
0
@paweldunajecfcb I jeszcze se idzie odrazu na skup złomu xD
0
@Janas11224 Albo byli naebani
0
@Paradoks Przecie Adama z Valencią odpoczywał
8
@Deviler Oby Kreml
3
@masq Z pewnością będą robić wszystko byle tylko ryzykować światową wojnę nuklearną z psycholem
1
@Xwowrak To zależy, te co nie chcą się ujawnić to się nie ujawnią
2
@Katalończyk 99 Ten ich bóg to ma dziwny fetysz jakiś, daje ludziom cierpieć żeby przeprowadzić selekcję kto się nadaje do nieba, a kto do piekła, osobiście sam się nie zjawi i nie pofatyguje by przekonać niewierzących i namówić do czynienia dobra tylko każe polegać na ich własnych przekonaniach i rozlicza ich później z przykazań w które nie wierzą, chłop się nieźle tam bawi
0
@AdamaTraore Brzyćka jest, ale może wyglądać nawet jak putin, grunt żeby grała dobrze
0
@Ghotti Przez tych mondziołów se auta nie mogę zatankować bo braki są :/
2
@John_Doe Nie, terrorystyczna polityka Putina zabija ludzi na Ukrainie
2
@Bobo25 Czy Twój kolega to Dembele?
4
@macio_944 Jeden anon powie tak, drugi anon powie nie xD
1
@BART97 Narracja tego obrazka jest taka, że jak ktoś dowodzi zza zasłony to jest pizdą, bzdurna totalna. Putin nie jest pizdą tylko chujem
0
@BART97 @MontelQ No tymuś też by wyszedł na pierwszy front, co prawda w CSie ale pi*dą nie jest
8
@Przemek2323 Jaki dylemat kolego, już kupiłeś więc za późno, jeśli nie użyjesz to tymbardziej się zhańbisz bo to tak jakbyś oddał parę grosza ruskom za frajer
0
@paweldunajecfcb To tacy cyber Avengersi, ratują świat przez hackowanie
0
@mate92 A ja na przykład wolę od początku wierzyć i cieszyć się ze zdwojoną mocą z sukcesu niż miło się zaskakiwać, najwyżej czeka mnie nieco większe rozczarowanie, w tym tkwi cała magia kibicowania, dlatego teksty o pompowaniu balonika są już dla mnie nudne i nic nie wnoszące
0
@mate92 Na tym polega kibicowanie lol
5
Terrorysta z Leningradu
1
@TR3YWAY Fcbarca.com zakładka la Rambla
1
@Bykunn Ciekawe czy tak skakał za kadencji Merkel, wszystko kiedyś przemija :P
3
@kaamil1910 10 zdrowasiek od każdego Polaka powinno przełożyć atak o godzinę
1
@macio_944 Gniotą w Portugalskiej lidze elegancko, a dorównuje ona prawie francuskiej w rankingu lig, dzisiaj wyeliminowali Lazio po ładnej grze, generalnie sporo zostało dobrych drużyn i ciężko by mi było wytypować trójkę zdecydowanych faworytów, imo Barca, Sevilla i Porto, ale reszta może równie dobrze tak samo powalczyć
1
@macio_944 Porto może nieźle namieszać
0
@kamiVeB Za to mu płacą przecież, myślałeś że za grę? Phi
1
@wawrzyn1 Jutro o 12
1
@Dankhog Dał eleganckie podanie do Luka, ale Luk to zferranił