Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@shahman Swoją drogą zajebista zabawa pograć sobie z wiatrem, robiłem tak w Grecji na plaży :D
2
@Pawel13sz Ale bzdury, chłop nawet nie zdążył jeszcze porywalizować o skład z nimi, a tu już pakuje walizki xD
1
@Kamilos84 Panie o tej porze akumulator zmieniać
0
Debile teraz będą gwizdać co kontakt i stresować go niepotrzebnie ułomy
0
Elegancja, to powinno go odplackować
0
@PatrychoO Zrestartuj apke, mi pomogło
0
@hoeniker Tagi wprowadzą dopiero w następnym turnusie wymiany chomików
3
@derlysy1979 Usuń w linku wszystko od znaku zapytania włącznie
https://x.com/PressePeters/status/1494264738385174532
W mojej historii edycji masz poprawny link
3
They're taking the Hobbits to Isengard !!
1
@Bocheno1 No ja już jednej ręki od wczoraj nie mam, zobaczymy czy dzisiaj do kompletu będzie
0
Jakiś fajny kupon dzisiaj za który dalibyscie sobie rękę uciąć?
2
@fart Ten PiS to jednak dobry jest, nawet na Rambli daje alerty rcb
3
@norbi77 Kot xD
0
@DonMatteo901 Jak już Austria znosi to można powiedzieć że koniec, ale z drugiej strony kto wie czy jakiś nowy krwiożerczy wariant nie przyjdzie na jesień :P
3
@TheNekro94 Pedri? TOP
0
@DawidekFCB To wstrzymaj się jeszcze, o ile grasz na Fortunie bo od 16 godziny jak dasz 3 zdarzenia w ako to jest gra bez podatku :P
0
@clyde Sama gra przez większość meczu całkiem fajna i przyjemna dla oka, ale ta impotencja strzelecka to mem
1
@masq Nie da się ukryć niestety
PS. Liczyłem że sam mnie znajdziesz ^^
6
Masq co dzisiaj chłop szczytować musi, Messi gra padakę, a Ronaldo strzela xD
7
Kafejkę wyebało z butów
Mój panie, populacja białych na Rambli zwiększa się
0
@barcowy1899 Boli Cię wielki Eden Azor i tyle w temacie
1
No póki co PSG gniecie, oby tylko coś wykorzystali i nie nadziali się na mocne kontry, a jak wiadomo prześcieradła są profesorami w tym aspekcie
0
@V e B 96 Obecnie nie
0
@AlexDark00 Nie oceniam kto bardziej nabroił, my też z pewnością nie jesteśmy świętoszkami dlatego nie mam zamiaru kibicować białasom, tymbardziej że w Paryżu gra nasza legenda
0
@kolomen2 Wiesiek 3, GTA 5, RDR2, ciężko mi wybrać która najlepsza
0
@AlexDark00 Jestem za PSG, ale nie mam bólu dupy o to że ktoś ma swoje widzimisię i gardzi bardziej Paryżanami, ma to swoje uzasadnienie i nie chodzi o głupie zwinięcie Neymara tylko o kontrowersje związane z korupcją i nieprzestrzeganiem finansowego fair play wmawiając później światu że zwolennicy Superligi są zachłanni i nie przykładają uwagi do wartości futbolu :D
0
@4drian0 Też wjechałem asystę Messiego aż się prosi
1
PSG - Real BTTS i Sporting - City over 2.5 kurs 2.7
Wchodzi ktoś tak oprócz mnie? :P
0
@norbi77 Podzielam antysympatię do poduszek, jednakże rozumiem ludzi którzy gardzą bardziej Paryżanami, to jest na prawdę dobre alibi żeby być za białymi w tym jednym czy dwóch meczach :D
6
@Colin94 Ale przecież mamy Carla Johnsona w domu
CJ w domu:
https://zapodaj.net/69ae16c99618b.png.html