4

@shahman Swoją drogą zajebista zabawa pograć sobie z wiatrem, robiłem tak w Grecji na plaży :D

2

@Pawel13sz Ale bzdury, chłop nawet nie zdążył jeszcze porywalizować o skład z nimi, a tu już pakuje walizki xD

1

@Kamilos84 Panie o tej porze akumulator zmieniać

0

Debile teraz będą gwizdać co kontakt i stresować go niepotrzebnie ułomy

0

Elegancja, to powinno go odplackować

0

@PatrychoO Zrestartuj apke, mi pomogło

0

@hoeniker Tagi wprowadzą dopiero w następnym turnusie wymiany chomików

3

@derlysy1979 Usuń w linku wszystko od znaku zapytania włącznie
https://x.com/PressePeters/status/1494264738385174532
W mojej historii edycji masz poprawny link

3

They're taking the Hobbits to Isengard !!

1

@Bocheno1 No ja już jednej ręki od wczoraj nie mam, zobaczymy czy dzisiaj do kompletu będzie

0

Jakiś fajny kupon dzisiaj za który dalibyscie sobie rękę uciąć?

2

@fart Ten PiS to jednak dobry jest, nawet na Rambli daje alerty rcb

3

@norbi77 Kot xD

0

@DonMatteo901 Jak już Austria znosi to można powiedzieć że koniec, ale z drugiej strony kto wie czy jakiś nowy krwiożerczy wariant nie przyjdzie na jesień :P

3

@TheNekro94 Pedri? TOP

0

@DawidekFCB To wstrzymaj się jeszcze, o ile grasz na Fortunie bo od 16 godziny jak dasz 3 zdarzenia w ako to jest gra bez podatku :P

0

@clyde Sama gra przez większość meczu całkiem fajna i przyjemna dla oka, ale ta impotencja strzelecka to mem

1

@masq Nie da się ukryć niestety
PS. Liczyłem że sam mnie znajdziesz ^^

6

Masq co dzisiaj chłop szczytować musi, Messi gra padakę, a Ronaldo strzela xD

7

Kafejkę wyebało z butów

Mój panie, populacja białych na Rambli zwiększa się

0

@barcowy1899 Boli Cię wielki Eden Azor i tyle w temacie

1

No póki co PSG gniecie, oby tylko coś wykorzystali i nie nadziali się na mocne kontry, a jak wiadomo prześcieradła są profesorami w tym aspekcie

0

@V e B 96 Obecnie nie

0

@AlexDark00 Nie oceniam kto bardziej nabroił, my też z pewnością nie jesteśmy świętoszkami dlatego nie mam zamiaru kibicować białasom, tymbardziej że w Paryżu gra nasza legenda

0

@kolomen2 Wiesiek 3, GTA 5, RDR2, ciężko mi wybrać która najlepsza

0

@AlexDark00 Jestem za PSG, ale nie mam bólu dupy o to że ktoś ma swoje widzimisię i gardzi bardziej Paryżanami, ma to swoje uzasadnienie i nie chodzi o głupie zwinięcie Neymara tylko o kontrowersje związane z korupcją i nieprzestrzeganiem finansowego fair play wmawiając później światu że zwolennicy Superligi są zachłanni i nie przykładają uwagi do wartości futbolu :D

0

@4drian0 Też wjechałem asystę Messiego aż się prosi

1

PSG - Real BTTS i Sporting - City over 2.5 kurs 2.7
Wchodzi ktoś tak oprócz mnie? :P

0

@norbi77 Podzielam antysympatię do poduszek, jednakże rozumiem ludzi którzy gardzą bardziej Paryżanami, to jest na prawdę dobre alibi żeby być za białymi w tym jednym czy dwóch meczach :D

6

@Colin94 Ale przecież mamy Carla Johnsona w domu

CJ w domu:
https://zapodaj.net/69ae16c99618b.png.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?