Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Shadow23FCB Staram się, ale spałem tylko 2 godziny, zaraz zjem se śniadanko to się rozchmurzę :P
0
Kurde zrobiłbym se churrosy, ale nie mam szprycy, ma ktoś jakiś pomysł jak zastąpić
5
@kaamil1910 To "dla mnie" nie pasuje tutaj, chłop definitywnie jest wieśniakiem
0
@UbranyNaBialo To prawda, jeszcze jest tenis na szczęście
22
Te przerwy na reprezentacje to najgorszy ściek, zazdroszczę Wam że potraficie się tym jarać, a ja czekam jak głupi na mecz z Atleti i doczekać się nie mogę
0
@Chaoss Kowal poszedł kuć żelazo póki gorące
0
@Gall Rządzi nie rządzi, bardziej miałem na myśli to jak będzie się chłopak czuł w towarzystwie naszych amigosów, po za tym wydaje mi się że nie po to rezygnował z pieniędzy żeby teraz robić burdy w nowym klubie
3
@PatrychoO Ale wybrnęłem dzisiaj xD
https://zapodaj.net/f119ecf9f7394.jpg.html (spoiler)
Szósty dzień z rzędu siadło, lecimy po setę
0
@Transu96 A noo bo cygany jedne nie mają 9 nygetsów w zestawie, specjalnie żeby brać więcej, albo przepłacać
0
@Transu96 Jeden dzień w tygodniu można se zrobić przerwę od nygetsów, coś jak katolicy w piątek mięcha nie jedzą
4
@Patrykl145 Na problemy z zawodnikiem też ma wpływ otoczenie, może u Nas nie będzie tak źle, a nawet jeśli to nie będzie takim wrzodem na dupie jak Dembele czy Umtiti
0
Ten Maestro w maku to dobry jest? Jak pod względem cena/jakość i sama jakość?
6
@Zbyszard Sofa to se może na sofie siedzieć i patrzeć jak wielki Flashscore idzie do przodu
7
Takie coś mnie się wyświetla cały czas, ale przynajmniej piszą co można z tym zrobić
https://zapodaj.net/fdd3c0829aaa7.jpg.html
0
@kuz Hajs z patronajta był na złotą piłkę dla kserokopiarki, nowe chomiki to tylko populizm :/
1
@Sulimo Czemu rzucałeś Tuptusiami barbarzyńco :/
0
@clyde I David Valdearenas i jego odpały xD
0
@AllBundy Niektórzy jak widać są oporni na wiedzę xD
2
@IronSanHybrid Dziś mija jednominutnica tego jakże wspaniałego poradnika
2
@Ronmes Niezły avek swoją drogą xD
11
@Roobo Alemany czy to Ty?
0
@Kacper1432 Życzę mniejszego bólu istnienia Kacprze i więcej humoru, przepraszam jeśli Ci go nie dostarczyłem
1
@FCBMati10 Piękne podkreślenie faktu, że ludzie zawsze będą podzieleni niezależnie od niczego :D
0
@Kacper1432 Przepraszam najmocniej, że zawiodłem pańskie poczucie humoru, postaram się poprawić, bądź usunąć w kąt w troskę o pana oczy
9
Marudy zamiast wziąć udział w zabawie, rozgrzać spajęczałe szare komórki i wymyśleć jakiś oryginalny tekst o Alemanym to wolą zarażać swoim bólem tyłka, a niech Was Alemany sprzeda
6
To kelnerzy dają Alemanemu napiwki za to jak ładnie go obsługują
1
@Bunk420 Aa więc to Alemany jest tą legendarna podszywką, teraz wszystko ma sens
2
@agaFCB Urodził się
3
@ChessInfo Wieża na c8, czarny koń bije wieżę i hetman na d8
1
@SamuraJack A folen yn looof