1

@Shadow23FCB Staram się, ale spałem tylko 2 godziny, zaraz zjem se śniadanko to się rozchmurzę :P

0

Kurde zrobiłbym se churrosy, ale nie mam szprycy, ma ktoś jakiś pomysł jak zastąpić

5

@kaamil1910 To "dla mnie" nie pasuje tutaj, chłop definitywnie jest wieśniakiem

0

@UbranyNaBialo To prawda, jeszcze jest tenis na szczęście

22

Te przerwy na reprezentacje to najgorszy ściek, zazdroszczę Wam że potraficie się tym jarać, a ja czekam jak głupi na mecz z Atleti i doczekać się nie mogę

0

@Chaoss Kowal poszedł kuć żelazo póki gorące

0

@Gall Rządzi nie rządzi, bardziej miałem na myśli to jak będzie się chłopak czuł w towarzystwie naszych amigosów, po za tym wydaje mi się że nie po to rezygnował z pieniędzy żeby teraz robić burdy w nowym klubie

3

@PatrychoO Ale wybrnęłem dzisiaj xD
https://zapodaj.net/f119ecf9f7394.jpg.html (spoiler)
Szósty dzień z rzędu siadło, lecimy po setę

0

@Transu96 A noo bo cygany jedne nie mają 9 nygetsów w zestawie, specjalnie żeby brać więcej, albo przepłacać

0

@Transu96 Jeden dzień w tygodniu można se zrobić przerwę od nygetsów, coś jak katolicy w piątek mięcha nie jedzą

4

@Patrykl145 Na problemy z zawodnikiem też ma wpływ otoczenie, może u Nas nie będzie tak źle, a nawet jeśli to nie będzie takim wrzodem na dupie jak Dembele czy Umtiti

0

Ten Maestro w maku to dobry jest? Jak pod względem cena/jakość i sama jakość?

6

@Zbyszard Sofa to se może na sofie siedzieć i patrzeć jak wielki Flashscore idzie do przodu

7

Takie coś mnie się wyświetla cały czas, ale przynajmniej piszą co można z tym zrobić
https://zapodaj.net/fdd3c0829aaa7.jpg.html

0

@kuz Hajs z patronajta był na złotą piłkę dla kserokopiarki, nowe chomiki to tylko populizm :/

1

@Sulimo Czemu rzucałeś Tuptusiami barbarzyńco :/

0

@clyde I David Valdearenas i jego odpały xD

0

@AllBundy Niektórzy jak widać są oporni na wiedzę xD

2

@IronSanHybrid Dziś mija jednominutnica tego jakże wspaniałego poradnika

2

@Ronmes Niezły avek swoją drogą xD

11

@Roobo Alemany czy to Ty?

0

@Kacper1432 Życzę mniejszego bólu istnienia Kacprze i więcej humoru, przepraszam jeśli Ci go nie dostarczyłem

1

@FCBMati10 Piękne podkreślenie faktu, że ludzie zawsze będą podzieleni niezależnie od niczego :D

0

@Kacper1432 Przepraszam najmocniej, że zawiodłem pańskie poczucie humoru, postaram się poprawić, bądź usunąć w kąt w troskę o pana oczy

9

Marudy zamiast wziąć udział w zabawie, rozgrzać spajęczałe szare komórki i wymyśleć jakiś oryginalny tekst o Alemanym to wolą zarażać swoim bólem tyłka, a niech Was Alemany sprzeda

6

To kelnerzy dają Alemanemu napiwki za to jak ładnie go obsługują

1

@Bunk420 Aa więc to Alemany jest tą legendarna podszywką, teraz wszystko ma sens

2

@agaFCB Urodził się

3

@ChessInfo Wieża na c8, czarny koń bije wieżę i hetman na d8

1

@SamuraJack A folen yn looof

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?