1

@BART97 W sensie normalna koleżanka, nie żadna stepsister czy coś

1

Była już Polska na prezentacji otwarcia? Moja koleżanka Ola Król będzie flagę niosła chcem zobaczyć :D

2

@MesQueUnClub_87 Najlepiej 600 konny

1

@Mario96w I niech się pan kłakami (nie) udusi

4

@Kgorecki2500 Panie Jarosławie życzę smacznej kawusi

5

@Woland10 Że też niektórzy się jeszcze na Twoje baity nabierają xD

1

@IronSanHybrid Hah chciał wykiwać Freda to Fred go wykiwał xD

2

@barcelonaLM Patusy rzucają, autobus jedzie dalej

7

@PatrychoO Chłop już nie ma gdzie pieniędzy trzymać to upycha pod bluzą

0

@Pilka_jest_okragla Zwłaszcza, że nie zagra w Niedzielę

4

@GeneralXavi Chłopy co piszą o Hohlandach i Mbbappach nie rozumieją, że ich wspólna gra w jednej drużynie to byłby strzał marketingowy w obie stopy, ich rywalizacja już teraz jest mocno pompowana na wzór Messiego i Ronaldo, każden z nich ma szansę być wielkim liderem i Oni sami jak i ich mądrzejsze poniekąd otoczenie dobrze o tym wiedzą

4

@MiloszFCB1899 To nie karma Miłoszu, po prostu jesteś niezdarą co telefonu nie umie utrzymać jak należy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@TheNekro94 Ja bym nie skreślał tak tej Sevilli

2

Kurde szkoda trochę, przydałoby się żeby w dogrywce wygrali żeby wymęczyć Real jak najbardziej

1

@MINGUS Nie będę zgrywał Bonda, weź kurła zrób mi louda

1

@Krystian1588 Myślę że kiedyś zrobią definitive edition całej trylogii czyli remake jedynki, remaster dwójki, teraz jest to w sumie modne i nie zdziwię się jak już nad tym pracują

0

@paweldunajecfcb Zależy w sumie gdzie się różne rzeczy zdążyły już przyjąć, o zębach w życiu bym nie pomyślał że to siara, ale jednak golenie nóg to takie trochę dość rzadko spotykane i wydaje mi się że przez sporo ludzi jeszcze pogardliwie oceniane

0

@DamianBarcaCule 10 lat to 10 herbów, akurat jest niech nikt nie zmienia :P

1

@Sau_Ron To jest niesamowite że takiego Interu i Milanu nie ma w top 20, na szczęście Włosi powoli wracają do łask

1

@TylkoBarca7273 Zapodaj.net

0

@lucas/catalan Sir Pierre-Emerick Emiliano François Aubameyang

0

@CatalanDream Usuń w linku wszystko od znaku zapytania włącznie dla zgrabniejszego posta, pozdrawiam kierownik zmiany straży LR

0

@kstyko Nie słuchaj Kamila, Kamil jest papciem ;) A tak poważnie to jasne że perfumki lepsze, dłużej się zapach trzyma, a taka mgiełka to musisz co chwila się psikać i szybko się kończy, osobiście polecam Euphorie od Calvina Kleina

0

@Batys @kstyko Właśnie, mgiełka zapachowa za dychę na promocji w Hebe i kobitka pachnie jak ta lala

0

@Kondziubarca No właśnie, dlatego boję się że mnie zgarnie xD

0

@Kondziubarca Nie pamiętam dokładnych szczegółów, ale było głośno o tym dwa lata temu jak Szumowski maseczki sprowadził od znajomego za rządowy hajs, ten znajomy był właśnie wspólnikiem tego mojego sąsiada w tym interesie, przyznał się nawet mojemu tacie xD Ale może nie będę napominał więcej, bo zaraz mnie Ziobro zgarnie xD

1

@shahman W linku usuń wszystko od pytajnika włącznie

1

@Kgorecki2500 Wciągną Nas w przygody wiir i w kło-poty

1

@Kondziubarca Chłop z moim byłym sąsiadem zrobił dila z tymi maseczkami, Ci to mają łeb do interesów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?