Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BART97 W sensie normalna koleżanka, nie żadna stepsister czy coś
1
Była już Polska na prezentacji otwarcia? Moja koleżanka Ola Król będzie flagę niosła chcem zobaczyć :D
2
@MesQueUnClub_87 Najlepiej 600 konny
1
@Mario96w I niech się pan kłakami (nie) udusi
4
@Kgorecki2500 Panie Jarosławie życzę smacznej kawusi
5
@Woland10 Że też niektórzy się jeszcze na Twoje baity nabierają xD
1
@IronSanHybrid Hah chciał wykiwać Freda to Fred go wykiwał xD
2
@barcelonaLM Patusy rzucają, autobus jedzie dalej
7
@PatrychoO Chłop już nie ma gdzie pieniędzy trzymać to upycha pod bluzą
0
@Pilka_jest_okragla Zwłaszcza, że nie zagra w Niedzielę
4
@GeneralXavi Chłopy co piszą o Hohlandach i Mbbappach nie rozumieją, że ich wspólna gra w jednej drużynie to byłby strzał marketingowy w obie stopy, ich rywalizacja już teraz jest mocno pompowana na wzór Messiego i Ronaldo, każden z nich ma szansę być wielkim liderem i Oni sami jak i ich mądrzejsze poniekąd otoczenie dobrze o tym wiedzą
4
@MiloszFCB1899 To nie karma Miłoszu, po prostu jesteś niezdarą co telefonu nie umie utrzymać jak należy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@TheNekro94 Ja bym nie skreślał tak tej Sevilli
2
Kurde szkoda trochę, przydałoby się żeby w dogrywce wygrali żeby wymęczyć Real jak najbardziej
1
@MINGUS Nie będę zgrywał Bonda, weź kurła zrób mi louda
1
@Krystian1588 Myślę że kiedyś zrobią definitive edition całej trylogii czyli remake jedynki, remaster dwójki, teraz jest to w sumie modne i nie zdziwię się jak już nad tym pracują
0
@paweldunajecfcb Zależy w sumie gdzie się różne rzeczy zdążyły już przyjąć, o zębach w życiu bym nie pomyślał że to siara, ale jednak golenie nóg to takie trochę dość rzadko spotykane i wydaje mi się że przez sporo ludzi jeszcze pogardliwie oceniane
0
@DamianBarcaCule 10 lat to 10 herbów, akurat jest niech nikt nie zmienia :P
1
@Sau_Ron To jest niesamowite że takiego Interu i Milanu nie ma w top 20, na szczęście Włosi powoli wracają do łask
1
@TylkoBarca7273 Zapodaj.net
0
@lucas/catalan Sir Pierre-Emerick Emiliano François Aubameyang
0
@CatalanDream Usuń w linku wszystko od znaku zapytania włącznie dla zgrabniejszego posta, pozdrawiam kierownik zmiany straży LR
0
@kstyko Nie słuchaj Kamila, Kamil jest papciem ;) A tak poważnie to jasne że perfumki lepsze, dłużej się zapach trzyma, a taka mgiełka to musisz co chwila się psikać i szybko się kończy, osobiście polecam Euphorie od Calvina Kleina
0
@Batys @kstyko Właśnie, mgiełka zapachowa za dychę na promocji w Hebe i kobitka pachnie jak ta lala
0
@Kondziubarca No właśnie, dlatego boję się że mnie zgarnie xD
0
@Kondziubarca Nie pamiętam dokładnych szczegółów, ale było głośno o tym dwa lata temu jak Szumowski maseczki sprowadził od znajomego za rządowy hajs, ten znajomy był właśnie wspólnikiem tego mojego sąsiada w tym interesie, przyznał się nawet mojemu tacie xD Ale może nie będę napominał więcej, bo zaraz mnie Ziobro zgarnie xD
1
@shahman W linku usuń wszystko od pytajnika włącznie
1
@Kgorecki2500 Wciągną Nas w przygody wiir i w kło-poty
1
@Kondziubarca Chłop z moim byłym sąsiadem zrobił dila z tymi maseczkami, Ci to mają łeb do interesów