1

Komentarz usunięty

0

@Xpert77 Z mikrofali niektóre potrawy gorzej smakują, jebnij do piecyka lepiej gwarancja smaku i "zdrowia" :P

2

@AllBundy Albo byłby na świecie jako obywatel Niemiec i by se żył jak "król" i nie przejmował się głupią Polską xD

6

@tomek8756 Nie no umówmy się taki rezerwowy chłystek idzie jako mięso armatnie, c*uj mi z tego honoru i walki o Polskę jakbym za parę dni wąchał kwiatki od spodu, albo wyjechać gdzieś w pizdu albo zaszyć się gdzieś i na własną rękę się bronić i czekać na cud aż wojna się skończy

1

@Medium Lol jaka gwiazdka xD I'm talking to you look at me xD Nawet Nole się tak nie odpala hah

0

@Amok97 Upadek Królestwa, Stranger Things, Merlin, Gambit Królowej, generalnie jest w czym wybierać

1

@amanter Deal done and here-we-go

0

Kolejny mundial z Nawałką ehh.. Nie mógł chłop na Euro wrócić? :D

0

@joloskyy Chłop chciałby być pewnie takim przygłupem jak Mata, ale jest głupi jak but, ruski but

2

@Rust_Cohle Breaking Bad, Wikingowie, Skazany na śmierć, Dom z Papieru, Gra o Tron

4

Hah piękna wymiana teraz, ale nie ma co Nadal złomuje dzisiaj

1

Te topspiny kozacko wyglądają :D

1

@Ronmes Trzeci raz z rzędu siadło dzidiaj, znowu przy 4 podejściu, planuję miesiąc z rzędu zaliczyć, trzeba czasem mózg rozruszać :D

3

@IronSanHybrid O Cię panie xD

1

@Hubsao 11 letniego kuzyna z Wiednia

0

@Bunk420 No właśnie stwierdziłem że kiedyś trzeba nadrobić klasyki, ostatnio wleciał Matrix ^^

0

3 dychy żeby se oglądnąć na legalności i w dobrej jakości na playerze trylogię Nolana, warto to?

0

@LionelM95 Normalka, z tego co pamiętam to witamina B2 jest chyba naturalnym barwnikiem, to znaczy że witaminki się przyjmują :D Apropos moczu to odpowiednio dużo wody pij tak żeby mocz był bardziej przeźroczysty, to oznaka że jesteś odpowiednio nawodniony

3

@BART97 Woland liczył Romerowi xD

0

@LionelM95 No to tragedii nie ma, generalnie przyjmuje się że zdrowe odchudzanie to utrata wagi na poziomie 0.5-1.0 kg tygodniowo w zależności od ilości tkanki tłuszczowej, patrząc na wzrost to u Ciebie była całkiem duża nadwaga więc te 4 kilo jak najbardziej wporządku. Nie zapomnij o witaminkach i minerałach, które trzeba uzupełniać przy takim kalorycznym deficycie

1

@LionelM95 Zależy, jak masz 90 kilo i chcesz zrobić redukcję to moim zdaniem tak nieco za dużo, ale jak jesteś ulanym schabem z dwusetką na liczniku to spoko. Trzeba też pamiętać że w pierwszym miesiącu odchudzanka naturalnie te parę kilo więcej zleci z uwagi na pozbycie się objętości płynów i treści żołądkowej

0

@Xwowrak Nie widziałem filmiku, ale coś tam czytałem w komentarzach że jechała w poprzek i go podcięła, jeśli tak no to panienko jeszcze powinnaś Ty płacić młodemu za złamaną rękę

1

@derlysy1979 Pomidorową z ryżem to się za karę powinno jeść, only makaron najlepiej nitki, ewentualnie grzanki ^^

3

@JimMorrisonFCB Może lepiej nie, bo jeszcze ramię będzie do operacji

1

@FCMichalo Dla nas abstrakcyjne, ale to są aukcje dla nieco bogatszej części społeczeństwa :D Fajna inicjatywa

5

Rambla jest teraz tak mocna, że sama zostanie sponsorem Barcelony

3

@GuerillaAthletic Heh, najlepsze dopiero przed Tobą :P

0

@clyde Pies sam się nie wyprowadzi, chyba że mądry pies

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?