Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@Xpert77 Z mikrofali niektóre potrawy gorzej smakują, jebnij do piecyka lepiej gwarancja smaku i "zdrowia" :P
2
@AllBundy Albo byłby na świecie jako obywatel Niemiec i by se żył jak "król" i nie przejmował się głupią Polską xD
6
@tomek8756 Nie no umówmy się taki rezerwowy chłystek idzie jako mięso armatnie, c*uj mi z tego honoru i walki o Polskę jakbym za parę dni wąchał kwiatki od spodu, albo wyjechać gdzieś w pizdu albo zaszyć się gdzieś i na własną rękę się bronić i czekać na cud aż wojna się skończy
1
@Medium Lol jaka gwiazdka xD I'm talking to you look at me xD Nawet Nole się tak nie odpala hah
0
@Amok97 Upadek Królestwa, Stranger Things, Merlin, Gambit Królowej, generalnie jest w czym wybierać
1
@amanter Deal done and here-we-go
4
@PeteR10 Łap
https://zapodaj.net/fdb9ab2dcaa8a.jpg.html
0
Kolejny mundial z Nawałką ehh.. Nie mógł chłop na Euro wrócić? :D
0
@joloskyy Chłop chciałby być pewnie takim przygłupem jak Mata, ale jest głupi jak but, ruski but
2
@Rust_Cohle Breaking Bad, Wikingowie, Skazany na śmierć, Dom z Papieru, Gra o Tron
4
Hah piękna wymiana teraz, ale nie ma co Nadal złomuje dzisiaj
1
Te topspiny kozacko wyglądają :D
1
@Ronmes Trzeci raz z rzędu siadło dzidiaj, znowu przy 4 podejściu, planuję miesiąc z rzędu zaliczyć, trzeba czasem mózg rozruszać :D
3
@IronSanHybrid O Cię panie xD
1
@Hubsao 11 letniego kuzyna z Wiednia
0
@Bunk420 No właśnie stwierdziłem że kiedyś trzeba nadrobić klasyki, ostatnio wleciał Matrix ^^
0
3 dychy żeby se oglądnąć na legalności i w dobrej jakości na playerze trylogię Nolana, warto to?
0
@LionelM95 Normalka, z tego co pamiętam to witamina B2 jest chyba naturalnym barwnikiem, to znaczy że witaminki się przyjmują :D Apropos moczu to odpowiednio dużo wody pij tak żeby mocz był bardziej przeźroczysty, to oznaka że jesteś odpowiednio nawodniony
3
@BART97 Woland liczył Romerowi xD
1
@LionelM95 https://allegro.pl/oferta/kfd-vitapak-90-tabletek-witaminy-i-mineraly-10814435082?utm_feed=23898f30-71d8-4ab6-bbf3-d790e3d8b891&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_zdrowie_hb_health_pla_ss&ev_adgr=Health&ev_campaign_id=14411909003&gclid=Cj0KCQiAosmPBhCPARIsAHOen-NKdzdz0MZIgh1R55ScSVmhlV6Lm0HwZj7kpIWVd5SGA1XjlzeAz04aAqf8EALw_wcB#polecam
Przy redukcji jak dla mnie podstawa, a na co dzień to staraj się te witaminy i minerały głównie z diety przyjmować, owocki i warzywa :)
0
@LionelM95 No to tragedii nie ma, generalnie przyjmuje się że zdrowe odchudzanie to utrata wagi na poziomie 0.5-1.0 kg tygodniowo w zależności od ilości tkanki tłuszczowej, patrząc na wzrost to u Ciebie była całkiem duża nadwaga więc te 4 kilo jak najbardziej wporządku. Nie zapomnij o witaminkach i minerałach, które trzeba uzupełniać przy takim kalorycznym deficycie
1
@LionelM95 Zależy, jak masz 90 kilo i chcesz zrobić redukcję to moim zdaniem tak nieco za dużo, ale jak jesteś ulanym schabem z dwusetką na liczniku to spoko. Trzeba też pamiętać że w pierwszym miesiącu odchudzanka naturalnie te parę kilo więcej zleci z uwagi na pozbycie się objętości płynów i treści żołądkowej
0
@Xwowrak Nie widziałem filmiku, ale coś tam czytałem w komentarzach że jechała w poprzek i go podcięła, jeśli tak no to panienko jeszcze powinnaś Ty płacić młodemu za złamaną rękę
1
@derlysy1979 Pomidorową z ryżem to się za karę powinno jeść, only makaron najlepiej nitki, ewentualnie grzanki ^^
3
@JimMorrisonFCB Może lepiej nie, bo jeszcze ramię będzie do operacji
1
@FCMichalo Dla nas abstrakcyjne, ale to są aukcje dla nieco bogatszej części społeczeństwa :D Fajna inicjatywa
5
Rambla jest teraz tak mocna, że sama zostanie sponsorem Barcelony
3
@GuerillaAthletic Heh, najlepsze dopiero przed Tobą :P
0
@clyde Pies sam się nie wyprowadzi, chyba że mądry pies