Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Boromir4 Antybiotyki stosuje się na bakterie, a nie wirusy.. Nie ma lekarstwa na grypę czy covida, organizm sam to zwalcza
1
@LS Ja grałem w Stupid Invaders na PCecie, serialu też nie oglądałem, heh genialna przygodówka i Bogusław Linda podkładający głos Bolokowi :D
3
@LS W ogóle szanuję za Bud'a na avku, ciekawe czy ktoś tutaj kojarzy w ogóle te postać :D
3
@HighestInTheRoom Ale taato
5
@HighestInTheRoom Za moich czasów nie było rosołu, jedliśmy kury i popijaliśmy wrzątkiem
0
@ChessInfo Który to król w końcu zawsze mi się mylą te oznaczenia xD I w jednym ruchu ta?
3
@Kapitan hawk Coś czuję że wleciał pocałunek posejdona i tylna część ciała zaliczyła kąpiel
0
@Isso89 Szczepiłeś się i nawet nie wiesz co to daje po za certyfikatem? To pozdro xD
7
@macio_944 Anthony Hopkins jako dr Hannibal Lecter w Milczenie Owiec
Johny Depp jako kapitan Sparrow w Piratach z Karaibów
Leonardo di Caprio jako Jordan Belfort w Wilk z Wallstreet
No i w sumie można dwóch Jokerów dać zasłużenie
0
@Popitek12 Proste że Włoch,
no homo alert
1
@LeoMesjasz Jak widać na załączonym obrazku
1
@LeoMesjasz Tyskie albo Żywiec
1
@LeoMesjasz Małomiasteczkowa twarz
1
@LeoMesjasz Gazowana przyjemniejsza, ale nie przez cały dzień bo zapycha i ciężko potem coś wsunąć, ale przy redukcji jest to zaleta :D
2
Komentarz usunięty
2
@PatrychoO Haha już chciałem się poddać i wpisać coś na pałę i w przedostatniej próbie wpadło xD
5
Spokojnie Alba, Mbappiacz tylko żartował z tą ulicą
0
@Survier Gdzie Depay robił z siebie gwiazdę, chyba w studiu z mikrofonem xD
5
@barcelonaLM A już się bałem, że generał stracił zmysł ogrodniczy
1
@Emhyr Ale jakiego triczka potrafił na prezentacji
2
@John_Doe *odgłos świerszczy*
0
@Momals11 Nie ponieważ na ten moment nie potrzebuję ani dodatkowej odporności na Covida, ani certyfikatu, ale być może w najbliższej przyszłości pójdę
0
Czemu taki duży kurs na Sabalenke kiedy gra z jakimś nołnejmem, kontuzja jakaś czy jak
0
@DaPidejpi No to było oczywiste że zamierzał podać, ułożenie ciała na pierwszy rzut oka o tym mówiło, a komentatora z TVP trochę poniosła fantazja xD
0
@Sau_Ron Ofensywną, grającą wysokim i skutecznym pressingiem po stracie, potrafiąca również rozklepywać autobusy i sama wychodzić spod pressingu przenosząc szybko akcje na połowę rywala
1
@BulaKG Zależy od obecnej kontuzji xD Jak znowu kolanko to wypad, jak naciągnięcie jakieś to okej, ale sądząc po jego reakcji raczej lipa :/
0
@Gonzo349 Fajnie, ale nijak to się ma do późniejszych paru ładnych miesięcy przerwy od grania, gość mając 19 lat ma za sobą już 3 operacje kolana, mimo że jest to mój ulubiony zawodnik to nie widzę żeby zrobił u Nas karierę. Z tym przybraniem masy to też bardzo życzeniowe myślenie, taki Umtiti naprzykład nie należy do chudzielców. Zobaczymy w ogóle co to za kontuzja teraz się odwaliła, uwierz mi że bardzo chciałbym się mylić
2
@Gonzo349 Nie wiem czy tak odbiło, póki co wszystko wskazuje na to że chłop ma rację, co nam z wiecznego połamanego talentu. Oczywiście nie żeby odrazu wystawić na listę, ale jak sytuacja się powtórzy to na poważnie trzeba zastanowić się nad sprzedażą
0
@Jakub1513 Oby nie.. Alba out, ale Pikej i Busi wciąż są solidni, byle tylko nie zabierali minut młodym i mogą zostać
2
Ale Alves co przewrotą asystę nabił xDD