1

@AllBundy "Są w życiu rzeczy gorsze naprzykład laseczka z fiu*em"

1

@Rust_Cohle Kohel nie rozumiesz, to wszystko przez gówniarę co jabko zjadła z adamem, teraz za karę do końca świata lud będzie cierpiał katusze za ten haniebny i niewybaczalny wyczyn

11

@Gaz Ego większe niż jaja Zełenskiego

1

@Zbyszard Ja się cieszę mega, zwłaszcza że od dawien mi się marzył u Nas

4

@Malkey95 Myślę że teraz pozwalają sobie na doping, wojna to wojna

2

@PatrychoO Oj warto

0

@Messiah10 Zieloni Rangersi mają teraz inne zajęcia, planują jak wprowadzić w każdym kraju nakaz poruszania się jedynie samochodami elektrycznymi

0

@tomek8756 Pod przykrywką Austrii, ale wciąż ruskie ponoć mają tam duże wpływy, nie wiem jak jest w praktyce

4

@Janiama Mogli odrazu to by uniknęli kompromitacji, ale może to nawet lepiej, bo cały świat się dowie jaka to jest organizacja, a przynajmniej Ci którzy nie wiedzieli

0

Powiedzcie mnie jeśli wpłaciłem 5 dych na pomoc dla Ukraińców, ale zatankuję za 2 stówy na Amic'u znajdującym się na terytorium Polski to czy będę bardziej wróg czy przyjaciel, ma ktoś jakiś wzór?

13

@monsterrize


xD

0

@DarekFCBnaZawsze No o ile się zgodzi na te korzystne dla Nas warunki, raczej pewne że w Angli dostałby lepszy pieniądz, więc tu też dużo zależy od tego czym będzie się nasz bombelek kierował. Projekt mamy na topowym poziomie, atmosfera w szatni podejrzewam że również, osobiście jestem pozytywnie nastawiony, ale no zobaczymy

2

Mieszane uczucia mam co do tego przedłużenia Dembele, no bo z jednej strony chłop potrafi grać na fajnym poziomie i ratować zespół kiedy trzeba, ale z drugiej wiadomo że nie będzie biegał za grosze, a jak zacznie grać w podstawie to jest ryzyko powrotu do pętli kontuzji, a za zmiennika szkoda też przepłacać

0

@tomek8756 Wiem że to teraz sprawa drugorzędna, ale no mogliby jednak im dać jakiegoś przeciwnika, tera Lipsk będzie miał więcej sił w nogach

4

@Przemek2323 Zełenski czy to Ty?

1

@Marcin91fcb No jakby nie było tutaj mamy więcej pomyleńców z uwagi na większą ilość użytkowników

3

@Kamiloza91 Wczoraj na kafejce widziałem komentarz że Camavinga zjada Pedriego tylko trener mu szans nie daje xD Dużo więcej było komentarzy przeciwko oczywiście, ale no niektórzy są odklejeni heh

2

@sevs Tyś widzioł nie do sie, co sie nie do jok się do

4

@sevs Krucyfiiks, hebojcies ku nom pomóc z kocopomi

1

@Transu96 Wszyscy ebnięci chyba

3

Ousmane Dembeleeee !!!!!!!! Tymczasem wojna w Ukrainie

0

@Krzychuuuu14 No tyle to szkoda wykładać zwłaszcza że chłop wciąż jest nie pewny z tymi kontuzjami

0

Sprzedajmy Dembele sprzedajmy xDD

0

@Sau_Ron Na San Mames jeszcze bym przeżył, ale dzisiaj tylko zwycięstwo

1

@Janiama 2 1 dla Nas

0

@czosnekfcb Jak ruskie nawet tam walczyć nie umieją i dopingi łykają na potęgę :D

0

@norbi77 Prawda to

0

@norbi77 Remis byłby w sumie lepszy w kontekście walki o drugie miejsce nawet, ale nie ma co się napalać jeszcze za bardzo :D

1

@Sulimo Pan Sulimo jeśli chodzi o wulkany i LOTRa? Top

3

@AllBundy Znam Ukraińca który ma 50 lat więc to niemożliwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?