Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AllBundy "Są w życiu rzeczy gorsze naprzykład laseczka z fiu*em"
1
@Rust_Cohle Kohel nie rozumiesz, to wszystko przez gówniarę co jabko zjadła z adamem, teraz za karę do końca świata lud będzie cierpiał katusze za ten haniebny i niewybaczalny wyczyn
11
@Gaz Ego większe niż jaja Zełenskiego
1
@Zbyszard Ja się cieszę mega, zwłaszcza że od dawien mi się marzył u Nas
4
@Malkey95 Myślę że teraz pozwalają sobie na doping, wojna to wojna
2
@PatrychoO Oj warto
0
@Messiah10 Zieloni Rangersi mają teraz inne zajęcia, planują jak wprowadzić w każdym kraju nakaz poruszania się jedynie samochodami elektrycznymi
0
@tomek8756 Pod przykrywką Austrii, ale wciąż ruskie ponoć mają tam duże wpływy, nie wiem jak jest w praktyce
4
@Janiama Mogli odrazu to by uniknęli kompromitacji, ale może to nawet lepiej, bo cały świat się dowie jaka to jest organizacja, a przynajmniej Ci którzy nie wiedzieli
0
Powiedzcie mnie jeśli wpłaciłem 5 dych na pomoc dla Ukraińców, ale zatankuję za 2 stówy na Amic'u znajdującym się na terytorium Polski to czy będę bardziej wróg czy przyjaciel, ma ktoś jakiś wzór?
13
@monsterrize
xD
0
@DarekFCBnaZawsze No o ile się zgodzi na te korzystne dla Nas warunki, raczej pewne że w Angli dostałby lepszy pieniądz, więc tu też dużo zależy od tego czym będzie się nasz bombelek kierował. Projekt mamy na topowym poziomie, atmosfera w szatni podejrzewam że również, osobiście jestem pozytywnie nastawiony, ale no zobaczymy
2
Mieszane uczucia mam co do tego przedłużenia Dembele, no bo z jednej strony chłop potrafi grać na fajnym poziomie i ratować zespół kiedy trzeba, ale z drugiej wiadomo że nie będzie biegał za grosze, a jak zacznie grać w podstawie to jest ryzyko powrotu do pętli kontuzji, a za zmiennika szkoda też przepłacać
0
@tomek8756 Wiem że to teraz sprawa drugorzędna, ale no mogliby jednak im dać jakiegoś przeciwnika, tera Lipsk będzie miał więcej sił w nogach
4
@Przemek2323 Zełenski czy to Ty?
1
@Marcin91fcb No jakby nie było tutaj mamy więcej pomyleńców z uwagi na większą ilość użytkowników
3
@Kamiloza91 Wczoraj na kafejce widziałem komentarz że Camavinga zjada Pedriego tylko trener mu szans nie daje xD Dużo więcej było komentarzy przeciwko oczywiście, ale no niektórzy są odklejeni heh
2
@sevs Tyś widzioł nie do sie, co sie nie do jok się do
4
@sevs Krucyfiiks, hebojcies ku nom pomóc z kocopomi
1
@Transu96 Wszyscy ebnięci chyba
3
Ousmane Dembeleeee !!!!!!!! Tymczasem wojna w Ukrainie
0
@Krzychuuuu14 No tyle to szkoda wykładać zwłaszcza że chłop wciąż jest nie pewny z tymi kontuzjami
0
Sprzedajmy Dembele sprzedajmy xDD
0
@Sau_Ron Na San Mames jeszcze bym przeżył, ale dzisiaj tylko zwycięstwo
1
@Janiama 2 1 dla Nas
0
@czosnekfcb Jak ruskie nawet tam walczyć nie umieją i dopingi łykają na potęgę :D
0
@norbi77 Prawda to
0
@norbi77 Remis byłby w sumie lepszy w kontekście walki o drugie miejsce nawet, ale nie ma co się napalać jeszcze za bardzo :D
1
@Sulimo Pan Sulimo jeśli chodzi o wulkany i LOTRa? Top
3
@AllBundy Znam Ukraińca który ma 50 lat więc to niemożliwe