5

@clyde Też tak uważam, facet ustawianie się w ataku i rozgrywanie ma na niemalże topowym poziomie, oby ta skuteczność się poprawiła

0

@Ronnie1992 Zawodnik z Elche zrobił ruch ręką do piłki, natomiast Alba ją schował, mała różnica, a jakże znacząca

1

@CLOUT_COBAIN Dziwimy się że tam tak mało komentarzy, a to przez to że cenzura jak w Korei xD

0

Desta i Adame mógłby wrzucić teraz

1

Ferran jak poprawi skuteczność to będzie kozakiem

1

Dembe chyba powiedział sędziemu że jest zły

1

@Kinginiesta niezasłużony hejt

1

Dobra skończcie płakać o ten ręcznik, chłop dostał mocnego, podkręconego crossa po ziemi, a tu kurła każdy twierdzi że by to obronił xD Pedri zjebał i jego należy karcić przede wszystkim za tego gola

0

Kurde mógł na bliższy ładować

2

@BulaKG Przypowieść o ogrodniku co został trenerem

0

@JohnnyBarca Niukasul top

0

@Colin94 Panie uważaj bo się możesz nie wybudzić

1

@AdamaTraore Adama weź se zapas testosteronu kup, jakąś deke dorzuć i hcg, najlepiej zainwestować w siebie

1

@Emhyr Prawda to, tylko szkoda że taki drogi ten zmiennik xD

4

@Emhyr No bo gra po 20 minut przeważnie xD

5

@Rust_Cohle Nie ma to jak mieć weekend po niedzieli i patrzeć z góry na niewolników co marudzą że nie lubią poniedziałków, piona

1

@Faun Ee tam są lepsze dzieła, moja kochana Audiczka chociażby albo Gothic, ale co fakt to fakt Jager TOP

0

@Barwindg Heinz? Top. Równie dobry jest ten z KFC, ale nie wiem co to za kepucz

2

@Nazio87 Jeszcze bym dodał Bartomiejiew

0

@Janas11224 Ee myślałem że Camp Nou

1

@MesQueUnClub96 W sensie że Ross Smith ma złamanego kciuka czy jak bo nie w temacie

1

@Toretto Czystą? Chyba czysty, spirytus

1

@Joe_Pesci Myślę że warto jeszcze trzymać, ale ręki se uciąć nie dam

0

@Rust_Cohle Ależ to nie był palec nie obrażaj pan, jak Ci wyszedł drugą stroną to nawet się uśmiechnąłeś

1

@The_Man Bojkotowałem coca cole zanim to było modne, tylko Pepsi

2

@Deviler Paradoksalnie taka broń prowadzi do braku wojen, a przynajmniej nie na taką skalę jakie były kiedyś

1

@Janas11224 Zależy w jakiej cenie jest kurczak w rosyjskim lidlu

4

@Kapitan hawk Te parę komentarzy to od baristów na zmianie

2

@Momals11 Dawać mnie tego errora

0

@SiwyFCB Czemu nie w sumie, zależy jak bardzo to obciąży nasze delikatne serwery :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?