Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@clyde Też tak uważam, facet ustawianie się w ataku i rozgrywanie ma na niemalże topowym poziomie, oby ta skuteczność się poprawiła
0
@Ronnie1992 Zawodnik z Elche zrobił ruch ręką do piłki, natomiast Alba ją schował, mała różnica, a jakże znacząca
1
@CLOUT_COBAIN Dziwimy się że tam tak mało komentarzy, a to przez to że cenzura jak w Korei xD
0
Desta i Adame mógłby wrzucić teraz
1
Ferran jak poprawi skuteczność to będzie kozakiem
1
Dembe chyba powiedział sędziemu że jest zły
1
@Kinginiesta niezasłużony hejt
1
Dobra skończcie płakać o ten ręcznik, chłop dostał mocnego, podkręconego crossa po ziemi, a tu kurła każdy twierdzi że by to obronił xD Pedri zjebał i jego należy karcić przede wszystkim za tego gola
0
Kurde mógł na bliższy ładować
2
@BulaKG Przypowieść o ogrodniku co został trenerem
0
@JohnnyBarca Niukasul top
0
@Colin94 Panie uważaj bo się możesz nie wybudzić
1
@AdamaTraore Adama weź se zapas testosteronu kup, jakąś deke dorzuć i hcg, najlepiej zainwestować w siebie
1
@Emhyr Prawda to, tylko szkoda że taki drogi ten zmiennik xD
4
@Emhyr No bo gra po 20 minut przeważnie xD
5
@Rust_Cohle Nie ma to jak mieć weekend po niedzieli i patrzeć z góry na niewolników co marudzą że nie lubią poniedziałków, piona
1
@Faun Ee tam są lepsze dzieła, moja kochana Audiczka chociażby albo Gothic, ale co fakt to fakt Jager TOP
0
@Barwindg Heinz? Top. Równie dobry jest ten z KFC, ale nie wiem co to za kepucz
2
@Nazio87 Jeszcze bym dodał Bartomiejiew
0
@Janas11224 Ee myślałem że Camp Nou
1
@MesQueUnClub96 W sensie że Ross Smith ma złamanego kciuka czy jak bo nie w temacie
1
@Toretto Czystą? Chyba czysty, spirytus
1
@Joe_Pesci Myślę że warto jeszcze trzymać, ale ręki se uciąć nie dam
0
@Rust_Cohle Ależ to nie był palec nie obrażaj pan, jak Ci wyszedł drugą stroną to nawet się uśmiechnąłeś
1
@The_Man Bojkotowałem coca cole zanim to było modne, tylko Pepsi
2
@Deviler Paradoksalnie taka broń prowadzi do braku wojen, a przynajmniej nie na taką skalę jakie były kiedyś
1
@Janas11224 Zależy w jakiej cenie jest kurczak w rosyjskim lidlu
4
@Kapitan hawk Te parę komentarzy to od baristów na zmianie
2
@Momals11 Dawać mnie tego errora
0
@SiwyFCB Czemu nie w sumie, zależy jak bardzo to obciąży nasze delikatne serwery :D