Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xSZYMONOx Guma balonowa, lodowe cukierki, mięta, wanilia, kiedyś to paliłem, pardon.. WAPOWAŁEM.. i były to smaki topowe, ale nie pamiętam już z jakich firm
0
@zodiak_10 Messi to jest najlepszy w fútbol bo po angielsku nie umi
0
@Sau_Ron W punkt
1
@Sau_Ron Ale nie musi, na przykład Marc Andre
2
@Luciano99 Cygany tera czołgi kradną to prędzej nam Adame zawinie
3
@Sau_Ron Co ciekawe piłka jest też okrągła, a bramki są dwie
2
@Kgorecki2500 Król złoty kierownik co daje dwa złote kloszardowi
1
@David_Beckham Po za Braithwaitem i Puigem no to oczywiście Asier Villalibre
1
Ale się ostatnio licytują na te hattricki
1
@dmcteam Cenna rada ziomeczku, polecam Cię na przyszłość
5
@daniel32778 Jest taka zasada że jak patrzysz jak się instaluje to będzie to trwało dłużej, do następnego razu przyjaciele
5
@ciema Jak dla mnie też @Martwy lepszy niż @czerwony
8
@PatrychoO City to fajni szejkowie bo tam Pepciu trenuje
1
@michal26 Mi takie coś nie wyskakuje na szczęście, jeszcze heh
0
@michal26 Te z góry są spoko bo jak nie zamkniesz to wisi sobie zasłaniając tylko mały kawałek, nijak to się ma do jebnięcia na całą stronę z małym iksem
0
@parpe Dobrze że Włoch tu nie przyszedł, ciężko się ogląda jego wiecznie wykłucającą się o wszystko, pyskatą mordę, do współki z Albą i Suarezem to byłby peak cringu xD
1
@Kamilos84 "Kurła zawsze będzie kurłą, nie zmienisz tego" xD
0
Modrić i Benzema TOP
1
Jezus ta reklama biedronki z pseudorapem xD Mogliby się chociaż o jeden rym postarać
0
@Peszko07 7.7 Zakopane
4
@MesQueUnClub96 Oby Ajax/City to zrobiło ^^
0
@Toretto Szklanka do połowy pełna, ale też pusta :D
2
@MesQueUnClub_87 A tam kabaret, po prostu mniej realne kino akcji się zrobiło pod koniec, ale wciąż na fajnym poziomie
0
@Vampir707 I cyk za tydzień dolar po 4,8 a Ty się chowasz do jaskini xD
3
@ranger3120 Wznosim błaganie do arabskiego bytu, nie puszczajcie tej gnidy do Madrytu
2
@PatrychoO Przy całej sympatii dla Lewego to to był najbardziej szmaciany hattrick jaki widziałem, co ciekawe rekordowo najszybszy w historii LM xD
3
@shvead20 Da się, jedna w tej fazie, druga w następnej xD I tego sobie życzmy
2
Komentarz usunięty
1
@Lautaro Słusznie trza się upomnieć bo nie dadzą
0
Dopiero co go pochwaliłem to jeszcze gola dołożył, Sane TOP