0

@xSZYMONOx Guma balonowa, lodowe cukierki, mięta, wanilia, kiedyś to paliłem, pardon.. WAPOWAŁEM.. i były to smaki topowe, ale nie pamiętam już z jakich firm

0

@zodiak_10 Messi to jest najlepszy w fútbol bo po angielsku nie umi

0

@Sau_Ron W punkt

1

@Sau_Ron Ale nie musi, na przykład Marc Andre

2

@Luciano99 Cygany tera czołgi kradną to prędzej nam Adame zawinie

3

@Sau_Ron Co ciekawe piłka jest też okrągła, a bramki są dwie

2

@Kgorecki2500 Król złoty kierownik co daje dwa złote kloszardowi

1

@David_Beckham Po za Braithwaitem i Puigem no to oczywiście Asier Villalibre

1

Ale się ostatnio licytują na te hattricki

1

@dmcteam Cenna rada ziomeczku, polecam Cię na przyszłość

5

@daniel32778 Jest taka zasada że jak patrzysz jak się instaluje to będzie to trwało dłużej, do następnego razu przyjaciele

5

@ciema Jak dla mnie też @Martwy lepszy niż @czerwony

8

@PatrychoO City to fajni szejkowie bo tam Pepciu trenuje

1

@michal26 Mi takie coś nie wyskakuje na szczęście, jeszcze heh

0

@michal26 Te z góry są spoko bo jak nie zamkniesz to wisi sobie zasłaniając tylko mały kawałek, nijak to się ma do jebnięcia na całą stronę z małym iksem

0

@parpe Dobrze że Włoch tu nie przyszedł, ciężko się ogląda jego wiecznie wykłucającą się o wszystko, pyskatą mordę, do współki z Albą i Suarezem to byłby peak cringu xD

1

@Kamilos84 "Kurła zawsze będzie kurłą, nie zmienisz tego" xD

0

Modrić i Benzema TOP

1

Jezus ta reklama biedronki z pseudorapem xD Mogliby się chociaż o jeden rym postarać

0

@Peszko07 7.7 Zakopane

4

@MesQueUnClub96 Oby Ajax/City to zrobiło ^^

0

@Toretto Szklanka do połowy pełna, ale też pusta :D

2

@MesQueUnClub_87 A tam kabaret, po prostu mniej realne kino akcji się zrobiło pod koniec, ale wciąż na fajnym poziomie

0

@Vampir707 I cyk za tydzień dolar po 4,8 a Ty się chowasz do jaskini xD

3

@ranger3120 Wznosim błaganie do arabskiego bytu, nie puszczajcie tej gnidy do Madrytu

2

@PatrychoO Przy całej sympatii dla Lewego to to był najbardziej szmaciany hattrick jaki widziałem, co ciekawe rekordowo najszybszy w historii LM xD

3

@shvead20 Da się, jedna w tej fazie, druga w następnej xD I tego sobie życzmy

2

Komentarz usunięty

1

@Lautaro Słusznie trza się upomnieć bo nie dadzą

0

Dopiero co go pochwaliłem to jeszcze gola dołożył, Sane TOP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?