0

@Tasde Jak można podawać statystyki bramek zaczynając od straconych, przecie to zakrzywia mózg panie i czasoprzestrzeń

5

Ale jak to koniec meczu :/

13

@MrShakira Ferran jest tak nakręcony że niech leci po hattricka

2

@Hanok Nie spoileruj ziom

0

@TridenteMSN Jeszcze jeden tylko xD

4

Ale się jaram ale się jaram ale się jaram !!!!!!!

0

Mąka Basia lepsza

1

@Kapitan hawk Stres większy niż przed prawkiem

6

Marzę żeby dziś móc napisać "Ferran usiądź mi na mordzie", jednakże do takich fetyszy musi mocno przekonać swoją grą

1

@zodiak_10 Chciałbym być takim przegrywem

0

Way hey and up she rises Erling in the morning

16

@Vebrol Trzeba wspierać gospodarkę, piona byczku

0

@maciar Ja widzę, chociażby przyjemność którą się czerpie z palenia. Nie każdy potrafi się tym rozkoszować, a fakty są takie że jednak sporo osób to lubi, więc nie rozumiem po co o tym dewagować. Natomiast popieram opinię, że palenie przy innych, zwłaszcza przy dzieciach to głupota i egoizm

1

@aldewir Polecam apke truecaller, pokazuje Ci wszystkich naciągaczy którzy zostali zdemaskowani przez innych, plus jest opcja automatycznego blokowania tych numerów, nawet nie wiesz jaki spokój mam teraz, dziennie dzwoni po 10 nawet 15 różnych typa i odrazu mi ich blokuje :D

0

@maciar Nie wiem, to nie pytanie do mnie, bo nie rozumiem jak można palić z dzieckiem w aucie

1

@maciar Dziwne żebyś zrozumiał skoro nie palisz

4

@neeed No to sam sobie wytłumaczyłeś na przykładzie tych zawodników dlaczego nie warto przepłacać :P Messi to akurat inna bajka bo przez długie lata budował sobie u Nas pozycję i po prostu zasługiwał na te hajsy

0

@Crakitic Czyli Haaland nie

1

@neeed Weź se dolicz jeszcze premię dla psa sąsiada plus pensję i fakt że chciałby umowę zapewne na parę lat żeby za dwa sezony szantażować że jak nie dostanie mucio pieniędzy to odchodzi

0

@Emhyr Po prostu Laporta czyta Ramble

1

@takisobiektos Kurde lipnie będzie oglądać Ige mając świadomość że Hubert sobie pyka na Polsat sporcie którego ni mam :/

0

@BART97 Bo to najlepszy połamaniec na świecie jest

0

@Herato Do piątki bym jeszcze Erlinga wcisnął i Benzeme

1

@Mr8lack Albę to by każdy chciał na ulicy za*ebać xD

1

@DamianBarcaCule Po czym wznosisz że chłop ma jakoś specjalnie olbrzymie ego, druga sprawa od kiedy ego ma być przeszkodą w sukcesie, Ibra, Ronaldo :P

2

@AdamaTraore Rafael Wciąż? Top

0

@Sau_Ron Jeszcze zastanowienie się co odpisać plus odpisanie, czyli w porywach do pół minuty

0

@xSZYMONOx Guma balonowa, lodowe cukierki, mięta, wanilia, kiedyś to paliłem, pardon.. WAPOWAŁEM.. i były to smaki topowe, ale nie pamiętam już z jakich firm

0

@zodiak_10 Messi to jest najlepszy w fútbol bo po angielsku nie umi

0

@Sau_Ron W punkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?