Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 Chory na punkcie Mundialu :P
0
@mekston Podałbyś tych siedmiu z ciekawości?
0
@KacperVEB No smuteczek trochę, oglądnąłbym se teraz starcie hiszpanów, a tak to lipa
0
@Pawlak1992 Ta o 2 punkty xD A trzeba doliczyć jeszcze podania tworzące okazje, gdzie podejrzewam że Benzema ma ich więcej, ciężko wskazać na razie jednoznacznie lepszego piłkarza, zobaczymy na koniec sezonu
0
@AdamaTraore Toto - Africa
Ale tak naprawdę to ciężko wybrać jedną heh, do top 3 dorzucę jeszcze
Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart
Limahl - Neverending story
1
@FioletoweOczy Lippy and Messy
1
@Emhyr W przyszłości powinniśmy robić transfery jedynie na poziomie juniorów i grać samymi wychowankami, od czasu do czasu robiąc jakiś prawdziwy transfer
0
@Pawlak1992 Benzema 13 asyst, Lewy 4
1
@P33ck Chlebułka
0
@wpwelement Weź mnie zawiasy zdejmij (nie z drzwi bynajmniej) i z dwóch kont leci sub
1
@bartas97 Żadnemu, oglądać bezstronnie walkę i cisnąć bekę z Hamiltoniarzy i innych Verstapeniarzy
1
@Zoker Ciężko wybrać, oba są równie nudne
3
@FC1899Barca Słońce też jest takim małym piździkiem w porównaniu do niektórych gwiazd, nie wspominając już o galaktykach itd, a to sukinsynstwo zwane wszechświatem cały czas się poszerza podobno xD
0
@czółkovsky Myślałem że to Braithwait w koszulce PSG i jakaś plota transferowa xD
0
@Sulimo Do Kindera nic nie ma podjazdu, ale Milki z kremem też top, albo biała ^^
0
@bartekvisca
Gra: Wiedźmin 3
Seria: Assassin's Creed
2
@Luciano99 To jest hiszpańska i to nawet nie prawdziwa tylko podróba jakaś
6
@marcin62 Kurła z tej tapety to by mieszkanie można było wykończyć
1
@Janas11224 Lepiej by harnaś tam pasował, Tyskie smakuje przynajmniej jak piwo
1
@Medium Ło panie ale żeś se we wrogów narobił tera, sankcje w herbach masz murowane aż do odwołania bluźnierstwa
0
@jeyx77x 2g białeczka to bardziej przy budowie masy mięśniowej (również w okresach redukcyjnych), jeśli tego nie robisz to 1 do 1.5 grama/kg w zupełności wystarczy
1
@DonMatteo901 Nie wiem kto jest większym dzbanem, typ się jara tym że przepędził Najmana dwoma ochroniarzami xD
0
@Grubson06 Nie jest to czasem wychowanek Białych?
0
@jeyx77x Z Lyonem to akurat graliśmy parę lat temu, z West Hamem nie wiem czy kiedykolwiek mieliśmy ten zaszczyt
0
@against_modern_football Jak to pisałem to jeszcze nie odpadło :D Może być i Lyon
4
@karol130197 To prawda, wydaje Ci się
0
@tomek8756 Porto, w półfinale Atalante i finał z Lipskiem
0
Mogli typa tam zostawić, robiłby jako żywy słupek xD
1
Kiedy z ziomkami na orliku macie dobre flow, a mama każe zbierać się na obiad
https://zapodaj.net/41c911251654a.jpg.html
0
@The_Man Serie A coś nie w formie