0

@Barca1992 Chory na punkcie Mundialu :P

0

@mekston Podałbyś tych siedmiu z ciekawości?

0

@KacperVEB No smuteczek trochę, oglądnąłbym se teraz starcie hiszpanów, a tak to lipa

0

@Pawlak1992 Ta o 2 punkty xD A trzeba doliczyć jeszcze podania tworzące okazje, gdzie podejrzewam że Benzema ma ich więcej, ciężko wskazać na razie jednoznacznie lepszego piłkarza, zobaczymy na koniec sezonu

0

@AdamaTraore Toto - Africa

Ale tak naprawdę to ciężko wybrać jedną heh, do top 3 dorzucę jeszcze

Bonnie Tyler - Total Eclipse of the Heart
Limahl - Neverending story

1

@FioletoweOczy Lippy and Messy

1

@Emhyr W przyszłości powinniśmy robić transfery jedynie na poziomie juniorów i grać samymi wychowankami, od czasu do czasu robiąc jakiś prawdziwy transfer

0

@Pawlak1992 Benzema 13 asyst, Lewy 4

1

@P33ck Chlebułka

0

@wpwelement Weź mnie zawiasy zdejmij (nie z drzwi bynajmniej) i z dwóch kont leci sub

1

@bartas97 Żadnemu, oglądać bezstronnie walkę i cisnąć bekę z Hamiltoniarzy i innych Verstapeniarzy

1

@Zoker Ciężko wybrać, oba są równie nudne

3

@FC1899Barca Słońce też jest takim małym piździkiem w porównaniu do niektórych gwiazd, nie wspominając już o galaktykach itd, a to sukinsynstwo zwane wszechświatem cały czas się poszerza podobno xD

0

@czółkovsky Myślałem że to Braithwait w koszulce PSG i jakaś plota transferowa xD

0

@Sulimo Do Kindera nic nie ma podjazdu, ale Milki z kremem też top, albo biała ^^

0

@bartekvisca
Gra: Wiedźmin 3
Seria: Assassin's Creed

2

@Luciano99 To jest hiszpańska i to nawet nie prawdziwa tylko podróba jakaś

6

@marcin62 Kurła z tej tapety to by mieszkanie można było wykończyć

1

@Janas11224 Lepiej by harnaś tam pasował, Tyskie smakuje przynajmniej jak piwo

1

@Medium Ło panie ale żeś se we wrogów narobił tera, sankcje w herbach masz murowane aż do odwołania bluźnierstwa

0

@jeyx77x 2g białeczka to bardziej przy budowie masy mięśniowej (również w okresach redukcyjnych), jeśli tego nie robisz to 1 do 1.5 grama/kg w zupełności wystarczy

1

@DonMatteo901 Nie wiem kto jest większym dzbanem, typ się jara tym że przepędził Najmana dwoma ochroniarzami xD

0

@Grubson06 Nie jest to czasem wychowanek Białych?

0

@jeyx77x Z Lyonem to akurat graliśmy parę lat temu, z West Hamem nie wiem czy kiedykolwiek mieliśmy ten zaszczyt

0

@against_modern_football Jak to pisałem to jeszcze nie odpadło :D Może być i Lyon

4

@karol130197 To prawda, wydaje Ci się

0

@tomek8756 Porto, w półfinale Atalante i finał z Lipskiem

0

Mogli typa tam zostawić, robiłby jako żywy słupek xD

1

Kiedy z ziomkami na orliku macie dobre flow, a mama każe zbierać się na obiad
https://zapodaj.net/41c911251654a.jpg.html

0

@The_Man Serie A coś nie w formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?