Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Prawda to
0
@agaFCB Selena jak dla mnie Top, masa fajnych piosenek, wokalnie nie wyróżnia się może jakoś specjalnie, ale jako piosenkarka Top
0
@Gavinho Jak tego pana dajemy to Georga Michaela i Eltona można jeszcze wcisnąć
0
Rihanna czy Shakira najlepszą piosenkarką 21 wieku? A może Lady Gugu czy Selena Gomez
5
@DaPidejpi Mr Worldwide
2
@Kgorecki2500 Mogliby zrobić coś w czasach imperium rzymskiego, gladiatory i te sprawy
0
@LS Po za wysokim pressingiem po stracie to w zasadzie tempo, nie ma stania w ataku pozycyjnym tylko cały czas ktoś się rusza i szuka różnych rozwiązań
3
@DaPidejpi Piszczą te baby zawsze jakby je zażynali, facet kulturalnie "oh my god, what's goin on" a te drą jape tak że mi bębenki wyebało z uszu
1
Panie nie rób jaj, co to za klasyk bez Benzemy :/
0
Chłop po prostu wzoruje się na naszym Ferranie
1
@norbi77 @Tomek54321 Bo na kaszel suchy i mokry powinno niby używać się zupełnie innych produktów, a skoro chłop nie wie jaki to kaszel to babka mu proponuje jakiś półśrodek herbapect, tadaam cała filozofia
0
@P33ck Inter to bierze
1
Jak samo nazwisko wskazuje, toż to menda jest zwyczajna
16
@paweldunajecfcb Tak, pod warunkiem że przychodzi grać za grosze na pożegnalny sezon wesprzeć trochu drużynę, a nie być jej największym filarem i grać wszystko od deski do deski
0
@AmigoBlancos 2 2
3
@kamiVeB Wydaje mi się że może to zależeć od regionu, coś jak u Nas grule albo pyry, znalazłem jeszcze papagayo :D
2
@Barca1922 Jakby ubrał swoje dawne słowa w czyny, że mógłby grać za darmo to taki pożegnalny sezon czemu by nie, oczywiście bez zabierania młodym wszystkich minut
3
@AlwaysBlaugrana Sam byś się wziął do roboty zamiast pisać kocopoły o sprawach o których nie masz pojęcia :P
1
@MichalZZZ Przejście Galaty nie gwarantowałoby triumfu w LE, zwłaszcza jak dostalibyśmy mocny wbierdol od Prześcieradeł, a wtedy to już porażka, więc wybieram drugiego pokemona
1
@abram3k Na dzień dzisiejszy powinien mieć jedną, a skończy z jedną, tak będzie nie zmyślam
6
@messi564 Włączył się do akcji i wykończył bramkę niczym rasowy snajper, ale później wrócił do swojego paździerzawego poziomu, tracił piłki, rozgrywał do boku oraz w tył i odbijał się od przeciwników
0
@Ronmes W wieku 16 lat do Nas dołączył, więc powiedzmy że pół wychowanek xD
2
@Peciak Tu trzeba zamknąć dyskusję, ponieważ fakty są takie jakie właśnie przedstawiłeś
1
@FioletoweOczy Oj tak melatoninka TOP, najlepiej 5mg, idealna kiedy trzeba się przestawić
2
@michal26 To może być pierwszy naprawdę potężny sezon Igi i nie da się nie robić sobie nadziei, niesamowite że mamy tak zdolną tenisistkę. Od Huberta tak dużo nie wymagam, bo wiadomo jak mocną ma konkurencję i sam potrafi mieć wahania formy, ale też gdzieś po cichu liczę że los pozwoli uciułać w najbliższych latach chociaż jednego szlema, będzie to bardzo ciężkie, ale nie niemożliwe, Hubert jak złapie formę potrafi wznieść się na topowy poziom :D
2
@macio_944 Hasania źrebaka xD Od dzisiaj tego używam
16
Barca wygrywa, Hubert wygrywa, Iga wygrywa, piękna to była niedziela
0
@A_Gomesinho_21 Niby Pedri, ale Gavi nadrabia mocno zawziętością, co chłop dzisiaj kosił tymi wślizgami to jego
0
Iguś proszę nie zepsuj Nam takiej pięknej niedzieli
0
@Tasde Jak można podawać statystyki bramek zaczynając od straconych, przecie to zakrzywia mózg panie i czasoprzestrzeń