0

@agaFCB Prawda to

0

@agaFCB Selena jak dla mnie Top, masa fajnych piosenek, wokalnie nie wyróżnia się może jakoś specjalnie, ale jako piosenkarka Top

0

@Gavinho Jak tego pana dajemy to Georga Michaela i Eltona można jeszcze wcisnąć

0

Rihanna czy Shakira najlepszą piosenkarką 21 wieku? A może Lady Gugu czy Selena Gomez

5

@DaPidejpi Mr Worldwide

2

@Kgorecki2500 Mogliby zrobić coś w czasach imperium rzymskiego, gladiatory i te sprawy

0

@LS Po za wysokim pressingiem po stracie to w zasadzie tempo, nie ma stania w ataku pozycyjnym tylko cały czas ktoś się rusza i szuka różnych rozwiązań

3

@DaPidejpi Piszczą te baby zawsze jakby je zażynali, facet kulturalnie "oh my god, what's goin on" a te drą jape tak że mi bębenki wyebało z uszu

1

Panie nie rób jaj, co to za klasyk bez Benzemy :/

0

Chłop po prostu wzoruje się na naszym Ferranie

1

@norbi77 @Tomek54321 Bo na kaszel suchy i mokry powinno niby używać się zupełnie innych produktów, a skoro chłop nie wie jaki to kaszel to babka mu proponuje jakiś półśrodek herbapect, tadaam cała filozofia

0

@P33ck Inter to bierze

1

Jak samo nazwisko wskazuje, toż to menda jest zwyczajna

16

@paweldunajecfcb Tak, pod warunkiem że przychodzi grać za grosze na pożegnalny sezon wesprzeć trochu drużynę, a nie być jej największym filarem i grać wszystko od deski do deski

0

3

@kamiVeB Wydaje mi się że może to zależeć od regionu, coś jak u Nas grule albo pyry, znalazłem jeszcze papagayo :D

2

@Barca1922 Jakby ubrał swoje dawne słowa w czyny, że mógłby grać za darmo to taki pożegnalny sezon czemu by nie, oczywiście bez zabierania młodym wszystkich minut

3

@AlwaysBlaugrana Sam byś się wziął do roboty zamiast pisać kocopoły o sprawach o których nie masz pojęcia :P

1

@MichalZZZ Przejście Galaty nie gwarantowałoby triumfu w LE, zwłaszcza jak dostalibyśmy mocny wbierdol od Prześcieradeł, a wtedy to już porażka, więc wybieram drugiego pokemona

1

@abram3k Na dzień dzisiejszy powinien mieć jedną, a skończy z jedną, tak będzie nie zmyślam

6

@messi564 Włączył się do akcji i wykończył bramkę niczym rasowy snajper, ale później wrócił do swojego paździerzawego poziomu, tracił piłki, rozgrywał do boku oraz w tył i odbijał się od przeciwników

0

@Ronmes W wieku 16 lat do Nas dołączył, więc powiedzmy że pół wychowanek xD

2

@Peciak Tu trzeba zamknąć dyskusję, ponieważ fakty są takie jakie właśnie przedstawiłeś

1

@FioletoweOczy Oj tak melatoninka TOP, najlepiej 5mg, idealna kiedy trzeba się przestawić

2

@michal26 To może być pierwszy naprawdę potężny sezon Igi i nie da się nie robić sobie nadziei, niesamowite że mamy tak zdolną tenisistkę. Od Huberta tak dużo nie wymagam, bo wiadomo jak mocną ma konkurencję i sam potrafi mieć wahania formy, ale też gdzieś po cichu liczę że los pozwoli uciułać w najbliższych latach chociaż jednego szlema, będzie to bardzo ciężkie, ale nie niemożliwe, Hubert jak złapie formę potrafi wznieść się na topowy poziom :D

2

@macio_944 Hasania źrebaka xD Od dzisiaj tego używam

16

Barca wygrywa, Hubert wygrywa, Iga wygrywa, piękna to była niedziela

0

@A_Gomesinho_21 Niby Pedri, ale Gavi nadrabia mocno zawziętością, co chłop dzisiaj kosił tymi wślizgami to jego

0

Iguś proszę nie zepsuj Nam takiej pięknej niedzieli

0

@Tasde Jak można podawać statystyki bramek zaczynając od straconych, przecie to zakrzywia mózg panie i czasoprzestrzeń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?