Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz Prawdziwy Ferran gra w rezerwach to Xavi wystawia jakiegoś pazia
7
@Kitek1640 Nie mazgaj się na rambli tylko odpowiedź że "sam jesteś pi*da bo się trujesz moronie" i wyśmiej typa
1
@tomek8756 Po prawdzie to pomidor jest owocem, ale zatem warzywno owocowa :D
4
@Rust_Cohle Po prawej stronie drabinki wszystkie moje typy weszły :D Dobra jeszcze tylko BB wygrywa i można umieroć
0
Czy pożądanie z zimnym to jakaś poetycka nazwa na nekrofilię?
0
@Grzbiet Bo w jednym i drugim może być pała?
8
@GeneralXavi A samobójca nie ma spadochronu
1
@Kitek1640 Powiem tak, zazdro
1
@MesQueUnClub96 Real Madrid, po za Barceloną rzecz jasna
1
@Ronnie1992 Heh to Ja Tobie współczuję skoro powoduje to u Ciebie jakiś ból :P
8
@Ronnie1992 Rakiem to są takie wpisy zawistne i nienawistne hueh
2
@Kgorecki2500 Byłem tu przed gorącymi
1
@Sulimo Żeby dostać się do kąta musiałby te Lego najpierw posprzątać, ale może znalazł by stówę chociaż
1
@Messibestplayerintheworld On ma jeszcze 3 lata kontraktu, City go nie puści za grosze
1
@Sulimo Chyba goldenboya :P
1
@Medium A jak już to nie robią kupy i nie śmierdzą im nogi
14
@Joe_Pesci Tak, ale po seksie odrazu zgoda. Czyli nie godzimy się prawie nigdy
2
@gumaz Pół z tego to boty @Transu96 szukające teczek na użytkowników
0
@aleksandrowielki Ewentualnie też osobówką jak kulturalny obywatel, jak sam zauważyłeś diesel ma szeroki wachlarz możliwości, benzyniaki są dobre do odpalania papierosa
1
@aleksandrowielki Benzyna i gaz to są dobre do zapalniczek, do jazdy tylko ropniaki
3
Zauważyłem że dużo ludzi pisze że La Liga zalicza zjazd xD Dlatego hiszpańskie zespoły wciąż punktują jak należy w pucharach mimo największego od lat kryzysu Barcelony. Taki Villarreal będący dziś na siódmej pozycji w lidze wygrywa rok temu LE i dochodzi do półfinału w obecnym sezonie w lidze mistrzów. La Liga jest mocną ligą i z roku na rok rośnie, tylko ignorant stwierdzi inaczej
0
@Kitek1640 Będzie, jeśli jest możliwość polecam przyjechać po za weekendem w czerwcu jak jeszcze sezonu nie ma
1
@norbi77 Wzór Hajty mówi że jakieś 0,0000037388484% kiedy cofną Realowi punkty za korupcję, boiskowe chamstwo itd
1
@Herato W Barcy wygrał wszystko co mógł i być może poczuł się spełniony w tej lidze
1
@Betsonq E no nie przesadzaj, Liverpool taki zły nie jest
1
@HERORICH2 Szkoda bo wolałbym taki Betis zobaczyć w LM w końcu niż ten do bólu nudny autobus po raz kolejny, ale cóż.. Gratki
0
@Piorun Opinia ekspertów zgodna jak mój Stary i abstynencja
0
@Pawlak1992 Real to nie jakieś płotki typu Niukasul, City było za bardzo hypowane na ten półfinał
1
@Jakub1513 Każdy horror jest paranormalny, bo to wynika z natury tego gatunku :P
0
@Rust_Cohle Nie no nie można od tak se ze sceny zejść niepokonany :/