1

@Jakchcesz Prawdziwy Ferran gra w rezerwach to Xavi wystawia jakiegoś pazia

7

@Kitek1640 Nie mazgaj się na rambli tylko odpowiedź że "sam jesteś pi*da bo się trujesz moronie" i wyśmiej typa

1

@tomek8756 Po prawdzie to pomidor jest owocem, ale zatem warzywno owocowa :D

4

@Rust_Cohle Po prawej stronie drabinki wszystkie moje typy weszły :D Dobra jeszcze tylko BB wygrywa i można umieroć

0

Czy pożądanie z zimnym to jakaś poetycka nazwa na nekrofilię?

0

@Grzbiet Bo w jednym i drugim może być pała?

8

@GeneralXavi A samobójca nie ma spadochronu

1

@Kitek1640 Powiem tak, zazdro

1

@MesQueUnClub96 Real Madrid, po za Barceloną rzecz jasna

1

@Ronnie1992 Heh to Ja Tobie współczuję skoro powoduje to u Ciebie jakiś ból :P

8

@Ronnie1992 Rakiem to są takie wpisy zawistne i nienawistne hueh

2

@Kgorecki2500 Byłem tu przed gorącymi

1

@Sulimo Żeby dostać się do kąta musiałby te Lego najpierw posprzątać, ale może znalazł by stówę chociaż

1

@Messibestplayerintheworld On ma jeszcze 3 lata kontraktu, City go nie puści za grosze

1

@Sulimo Chyba goldenboya :P

1

@Medium A jak już to nie robią kupy i nie śmierdzą im nogi

14

@Joe_Pesci Tak, ale po seksie odrazu zgoda. Czyli nie godzimy się prawie nigdy

2

@gumaz Pół z tego to boty @Transu96 szukające teczek na użytkowników

0

@aleksandrowielki Ewentualnie też osobówką jak kulturalny obywatel, jak sam zauważyłeś diesel ma szeroki wachlarz możliwości, benzyniaki są dobre do odpalania papierosa

1

@aleksandrowielki Benzyna i gaz to są dobre do zapalniczek, do jazdy tylko ropniaki

3

Zauważyłem że dużo ludzi pisze że La Liga zalicza zjazd xD Dlatego hiszpańskie zespoły wciąż punktują jak należy w pucharach mimo największego od lat kryzysu Barcelony. Taki Villarreal będący dziś na siódmej pozycji w lidze wygrywa rok temu LE i dochodzi do półfinału w obecnym sezonie w lidze mistrzów. La Liga jest mocną ligą i z roku na rok rośnie, tylko ignorant stwierdzi inaczej

0

@Kitek1640 Będzie, jeśli jest możliwość polecam przyjechać po za weekendem w czerwcu jak jeszcze sezonu nie ma

1

@norbi77 Wzór Hajty mówi że jakieś 0,0000037388484% kiedy cofną Realowi punkty za korupcję, boiskowe chamstwo itd

1

@Herato W Barcy wygrał wszystko co mógł i być może poczuł się spełniony w tej lidze

1

@Betsonq E no nie przesadzaj, Liverpool taki zły nie jest

1

@HERORICH2 Szkoda bo wolałbym taki Betis zobaczyć w LM w końcu niż ten do bólu nudny autobus po raz kolejny, ale cóż.. Gratki

0

@Piorun Opinia ekspertów zgodna jak mój Stary i abstynencja

0

@Pawlak1992 Real to nie jakieś płotki typu Niukasul, City było za bardzo hypowane na ten półfinał

1

@Jakub1513 Każdy horror jest paranormalny, bo to wynika z natury tego gatunku :P

0

@Rust_Cohle Nie no nie można od tak se ze sceny zejść niepokonany :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?