2

@Deviler No na ten moment nie, ale od dawna się trąbi o sprzedaniu aktywów i ewentualnym podpisaniu CVC, jakieś tam możliwości będą

1

@vangoor Wątpię że damy 50

0

@Cule1234 Kurde a mogliśmy zacząć od 10 to byśmy się lepiej spotkali w połowie

0

@Emhyr Moze się uda wynegocjować to 40, tyle jeszcze można rzucić

0

@Kamiloza91 Manczester siti

1

@Emhyr Bez kitu jak widzę niektóre wpisy to nawet niedzielny obiadek przestaje smakować xD

0

@Jestjakjest Bo był suchy jak skóra mojej Babki

5

@AmigoBlancos Spieprzyliście nam Niedzielę

0

Biali się nie doczekali to stwierdzili że sami se szpaler zrobią

0

@Rust_Cohle Pogadał se Benz z ziomeczkami

1

No i nici z trypletu w tym sezonie :/ Ale dublecik chociaż siadł, 4 0 i se queda Mbappe

0

Jedyny plus to punkty dla La ligi xD

6

Bez kitu człowiek już tak obojętnie przyjął tą bramę winisjusza na klatę, jedyne co w szoku jestem że nie w doliczonym czasie

0

@Kitek1640 "moim zdaniem" używa się przed opinią, a nie przed faktem, więc możesz nawet usunąć

0

Odrazu widać że Camila jest madryciakiem

15

@PatrychoO A puchar oddać potrzebującym czyli Nam

1

@messicocacola Nie no ma to jakieś wytłumaczenie, kibicowanie La Lidze czy coś albo ból dupy w stosunku Liverpoolu, nie wiem nie wnikam heh

1

@Rust_Cohle Kohel nie fałszuj wyników kurła to są poważne badania

0

@tomek8756 No myślałem że stosunek 10 do 2 się utrzyma, a tu szok, chyba że Madryciaki też głosują albo trolle :D

0

Za kim dzisiaj jesteś? Ankieta skierowana wyłącznie do kibiców Blaugrany
https://strawpoll.com/polls/LVyKxvYadn0

2

@Rust_Cohle Ale żeś hattricka Madryciaków oznaczył

1

@MESSIah16 Co jest w tym żenującego że każdy może wygrać z każdym xD

0

@thorin Takich wuefowych to z 50, takich prawdziwych technicznych 15

0

Komentarz usunięty

3

@4drian0 Strącili z drugiego miejsca PSG, które się tam uplasowało po zajumaniu nam Neymara, ale spadli na trzecie przedłużając Mbappe

0

@Omoziu Roger Federer za Raymondem Moorem?

0

@norbi77 Nie no wiadomo każda grupa ma takich i takich kibiców, ale mi po prostu Ci angielscy najbardziej wpadli w pamięć i zostawili niesmak :D

2

@norbi77 W sumie będzie miał, ale dopiero jak wygra ZP to go niedzielni Janusze i Grażyny na fangolach dojadą że ukradł Lewemu piłkę

1

@VirtuoZ Benzema by tak nie bolał, ale jakby Kazimierz z Winisjuszem strzelili to olaboga piotr laboga

0

@Rust_Cohle Kibice Evertonu mnie zmusili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?