Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Deviler No na ten moment nie, ale od dawna się trąbi o sprzedaniu aktywów i ewentualnym podpisaniu CVC, jakieś tam możliwości będą
1
@vangoor Wątpię że damy 50
0
@Cule1234 Kurde a mogliśmy zacząć od 10 to byśmy się lepiej spotkali w połowie
0
@Emhyr Moze się uda wynegocjować to 40, tyle jeszcze można rzucić
0
@Kamiloza91 Manczester siti
1
@Emhyr Bez kitu jak widzę niektóre wpisy to nawet niedzielny obiadek przestaje smakować xD
0
@Jestjakjest Bo był suchy jak skóra mojej Babki
5
@AmigoBlancos Spieprzyliście nam Niedzielę
0
Biali się nie doczekali to stwierdzili że sami se szpaler zrobią
0
@Rust_Cohle Pogadał se Benz z ziomeczkami
1
No i nici z trypletu w tym sezonie :/ Ale dublecik chociaż siadł, 4 0 i se queda Mbappe
0
Jedyny plus to punkty dla La ligi xD
6
Bez kitu człowiek już tak obojętnie przyjął tą bramę winisjusza na klatę, jedyne co w szoku jestem że nie w doliczonym czasie
0
@Kitek1640 "moim zdaniem" używa się przed opinią, a nie przed faktem, więc możesz nawet usunąć
0
Odrazu widać że Camila jest madryciakiem
15
@PatrychoO A puchar oddać potrzebującym czyli Nam
1
@messicocacola Nie no ma to jakieś wytłumaczenie, kibicowanie La Lidze czy coś albo ból dupy w stosunku Liverpoolu, nie wiem nie wnikam heh
1
@Rust_Cohle Kohel nie fałszuj wyników kurła to są poważne badania
0
@tomek8756 No myślałem że stosunek 10 do 2 się utrzyma, a tu szok, chyba że Madryciaki też głosują albo trolle :D
0
Za kim dzisiaj jesteś? Ankieta skierowana wyłącznie do kibiców Blaugrany
https://strawpoll.com/polls/LVyKxvYadn0
2
@Rust_Cohle Ale żeś hattricka Madryciaków oznaczył
1
@MESSIah16 Co jest w tym żenującego że każdy może wygrać z każdym xD
0
@thorin Takich wuefowych to z 50, takich prawdziwych technicznych 15
0
Komentarz usunięty
3
@4drian0 Strącili z drugiego miejsca PSG, które się tam uplasowało po zajumaniu nam Neymara, ale spadli na trzecie przedłużając Mbappe
0
@Omoziu Roger Federer za Raymondem Moorem?
0
@norbi77 Nie no wiadomo każda grupa ma takich i takich kibiców, ale mi po prostu Ci angielscy najbardziej wpadli w pamięć i zostawili niesmak :D
2
@norbi77 W sumie będzie miał, ale dopiero jak wygra ZP to go niedzielni Janusze i Grażyny na fangolach dojadą że ukradł Lewemu piłkę
1
@VirtuoZ Benzema by tak nie bolał, ale jakby Kazimierz z Winisjuszem strzelili to olaboga piotr laboga
0
@Rust_Cohle Kibice Evertonu mnie zmusili