Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MateS Tak, na Ojca mówię Stary
1
@AlexDark00 Darmowe dostawy wy wy wy wy
0
@clyde Nie mów że Ci się nie podoba moje osobiste spolszczenie, lepsze niż słownikowe xD:
https://zapodaj.net/b03d5e66f920a.jpg.html
0
@clyde Człowiek się uczy całe życie Klaudio, a czy wiedziałaś iż cukier waniliowy, który zapewne masz gdzieś w szafce to tak naprawdę cukier "wanilinowy"?
1
@Barca1992 I to jeszcze dwie od naszego zawodnika xD
1
@Mankind Dietanabol, treningeston i senobol, trzy najważniejsze suple które jak dopracujesz do perfekcji to będziesz miał konkret efekty, a oprócz tego białeczko najlepiej wpc do podbijania kcal i białka, przydatne, ale nie niezbędne. Kreatynę na ten moment nie warto moim zdaniem bo za droga i nie daje jakichś super efektów. Witaminki też warto jeśli masz niedobór z diety
1
@koksik2700 Jak se wykupi konto premium w postaci licencji taxi, taxometru, 1500 co najmniej miesięcznie Zusu plus dochodowy to może, a jak nie to rower. Praca taxi to głównie jazda po mieście i takie buspasy mają za zadanie ją usprawnić
0
@koksik2700 Jest to przywilej przede wszystkim dla klienta, który nie może sobie pozwolić na stanie w korkach i chce się szybko dostać z punktu A do punktu B
2
@Huck Katalonia musiałaby niepodległość uzyskać żeby takiej złotej kurze jak Barca hiszpańce pozwolili odejść, zresztą raczej obu stronom by się to za bardzo nie opłacało
2
@DaPidejpi Dodi nie taki gupi na jakiego wygląda
10
@MesQueUnClub96 Zdradzę Ci sekret, na Rambli jest sporo użytkowników i sporo odmiennych zdań, dlatego też raz jedna grupa będzie bardziej aktywna, a inna schowa się do jaskini w zależności od tego jaka narracja będzie bliższa rzeczywistości
3
@sonek Polecam
5
Ta feministka którą tu widzicie zwie się Mająąą,
Maje wszyscy znają, unikająąą,
Maaja pisze tu i tam,
By zee Stanowskim stanąć w końcu sam na sam
6
@sokot Potwierdzam byłem tą matką
1
@Joe_Pesci Nawet oficjalkom ciężko wierzyć, pamiętam chyba że była oficjalka że Messi przedłuża kontrakt :D
0
@AllBundy Robertowi raczej tak, ale gorzej że szwabom tylko Robert w głowie
0
@Cule1234 To se poczekasz panie Robercie jeszcze rok z tym nowym etapem
0
@mekston To tylko jeszcze bardziej pokazuje jakim kozakiem jest Nadal
0
@mekston Za naszych czasów drugiego takiego Goata mączki może nie być, ewentualnie Iga :P
0
@barcelonaLM Oby Cię kurła Hurkacz wyjaśniał za każdym razem
2
@Luciano99 O kurła xD
8
@Cule1234 O już jakieś pazie dziennikarskie podłapały flow i będą wymyślać niusy, po co w ogóle wstawiać takie pierdy xD
2
@Tomek_TF Lol, jak to jest jedyna słuszna droga :D Spodoba Ci się
6
@abram3k Tebas: Potrzymaj mi herb Madrytu
1
@Swistus172 No tak samymi gówniakami grajmy
9
@AmigoBlancos Chłop samym spojrzeniem prosi się o plaskacza na czerep
0
@MarioVeB! Wszystkie 24+ i każda może Idze buty czyścić heh, liczę że jeszcze Cori i Zheng coś pokażą przez najbliższe lata, no i Osaka też jak psycha pozwoli
0
@arasz1819 Ta trzecia opcja najmniej realna, myślę że zbiera hajs na wakacje w Zakopanem
1
@Sulimo Koty to uje, a przynajmniej tak mnie zawsze traktowały i mam traumę, wolę pieski
1
@Sulimo Co Ty masz ostatnio z tymi kotami, już lepsze były wulkany, albo koty w wulkanach