Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Comfortable_ A noo, pieprzony katar zawsze utrudnia życie na jesień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Comfortable_ Nie no to by zepsuło zabawę imo, fajnie jakbyśmy zagrali po prostu jakiś towarzyski z kimś z Ameryki południowej
0
@Kos111 Nie ma to jak hotel xD
1
@RivaldoVitorBorba Pedri odchodzi do Realu Madryt
0
@tristan87 Bo ostatnio z Frenkim gadał po meczu, to nie może być przypadek
0
Dawać już tą Argentynę, jak dobrze pójdzie to przewalimy max dwiema bramkami
0
@barcelonaLM Z tą różnicą że i tak dostajemy w dupę xD
0
@Janas11224 O panie ale bym se oglądnął taką Hane Montane albo Czarodziejów z Łewerli Plejs
0
@pt9 Spoiler: Im dalej tym lepiej
7
@Rust_Cohle Kohel Madryciak wiedziałem
1
@FC1899Barca Bez kitu, to wybijanie jeszcze na pałę piłki kiedy możnaby spokojnie przyjąć i wyprowadzić
10
Ale Robercik fajną asystę mógłby mieć
0
@talizmo A będziemy chociaż mogli w końcu organizować finał LM?
16
@PatrykBarcelona Siedzieć w kieszeni starego Joana i wąchać jego genitalia przez cały dzień, mam nadzieję że Ci chociaż płacą dobrze
2
@michal26 W finale meczu legend co najwyżej z Radwańską
1
@lucas/catalan Lubimy
0
@ViscaBarca123 Kto na majku będzie z Romerem
0
@Kgorecki2500 Fajny, jak i inne których od uja na ulicach pełno xD
7
@AllBundy Co ciekawe warto nadmienić iż w 2035 będzie miał 30
0
@TR3YWAY Normalnie to Winisjusz, ale nie chcę żeby nas znowu kojarzono z symulkami, Karim za stary, myślę że taki Czułameni by się za Busiego przydał
4
@Mizander Jestem obok i uj
2
Ale jajca Hubert zagra z Humbertem
0
@bartekvisca Ronald Araujo nie lubi tego
17
@FCB24 Bo Derean ogląda za darmoszke złodziej
3
@TheNekro94 Bazinga !!
4
@FC1899Barca Chłop po prostu myślał że to snooker i ładował w czarną bilę
1
@FC1899Barca Pamiętaj szwabie za wczasu, nie wlewaj Roberta do kwasu
1
@msmsms Do wyżej wymienionego grona na pewno dodałbym Mieszka Minkiewicza, Borasa, Gadowskiego, Dolniaka, Rucińskiego, Rutkowskiego i Sipichę, każden ma jakieś warte uwagi programy
0
@Vhaeraun Nie, podpisujesz umowę po to żeby sobie była spisana
3
@Messibestplayerintheworld Tebasowi zmiękła faja? Wujek Laporta chyba uruchomił mu dźwignię na ręce