Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spoko ja jestem w Zakopanem jak coś
2
@Comfortable_ To niedobrze bo słyszałem że tłuszcze trans są niezdrowe
1
@Transu96 Konar też ma swoje granice
1
@Transu96 Ja to teraz januszuje na maksa i lecę tylko na kuponach, najlepiej jak się trafi 9 nygetsów i frytasy i jakiś macroyal z frytasami, akurat teraz są, a przynajmniej jeszcze wczoraj były, jak już uzbieram milion punktów z kuponów to se wymienię na całego Macdonalda i będę jadł wszystko za darmoszke
0
@Transu96 Panie wystarczy jak na jeden dzień
12
@Archie Generalnie to każdego pomocnika ściąga się po to żeby podawał piłki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@jeyx77x Lewy to transfer marketingowy plus zastrzyk dużej ilości goli i praktycznie braku kontuzji przez cały sezon na tej pozycji. Nie jest to opcja długoterminowa, ale mam nadzieję że Xavi z Laportą i resztą wiedzą co robią
0
@Transu96 Ulala
3
@szkutnik91 Najlepszego trika i tak Deścior zrobił
0
@Transu96 Zawsze lubiłem grać w grę
1
@fart No ja też czekam zwłaszcza że mam basen w ogrodzie, a to jest świetne połączenie razem z opalankiem ^^
0
@ranger3120 O ziomek, ale Cię obrońcy zwierząt teraz zjedzą
1
@Comfortable_ Paanie Shika opracował cienie do perfekcji zboczeniec jeden
2
@Transu96 A może właśnie źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Shikamaru w wolnych chwilach
https://zapodaj.net/3ffb8ff73b213.jpg.html
@Comfortable_ @jeyx77x
1
@Messibestplayerintheworld Tebas sześdziesiona.. Szanuję
1
@macio_944 I to w kabinie pilota, bo pilotem okazał się sam Gerard który pędzi do Barcelony stawić się u Xaviego na dywaniku
0
@Tomix_83 Nie doceniasz Mateusza, on pobiera podatki od wszystkiego i wszystkich
1
@Vebrol Nie ma za co panie Martinez
14
@szkutnik91 Morawiecki leci pobrać podatek od transferu Polaka
0
@Archie Ja wbijam jajca bezpośrednio patelnię zaraz po przysmażeniu boczku/kiełby, białko trochę się zetnie, za ten czas doprawiam no i resztę dziabdziam, wtedy jajecznica jest w trzech różnych kolorach, biała, żółta, pomarańczowa ^^
3
@Comfortable_ A noo, pieprzony katar zawsze utrudnia życie na jesień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Comfortable_ Nie no to by zepsuło zabawę imo, fajnie jakbyśmy zagrali po prostu jakiś towarzyski z kimś z Ameryki południowej
0
@Kos111 Nie ma to jak hotel xD
1
@RivaldoVitorBorba Pedri odchodzi do Realu Madryt
0
@tristan87 Bo ostatnio z Frenkim gadał po meczu, to nie może być przypadek
0
Dawać już tą Argentynę, jak dobrze pójdzie to przewalimy max dwiema bramkami
0
@barcelonaLM Z tą różnicą że i tak dostajemy w dupę xD
0
@Janas11224 O panie ale bym se oglądnął taką Hane Montane albo Czarodziejów z Łewerli Plejs
0
@pt9 Spoiler: Im dalej tym lepiej