0

Spoko ja jestem w Zakopanem jak coś

2

@Comfortable_ To niedobrze bo słyszałem że tłuszcze trans są niezdrowe

1

@Transu96 Konar też ma swoje granice

1

@Transu96 Ja to teraz januszuje na maksa i lecę tylko na kuponach, najlepiej jak się trafi 9 nygetsów i frytasy i jakiś macroyal z frytasami, akurat teraz są, a przynajmniej jeszcze wczoraj były, jak już uzbieram milion punktów z kuponów to se wymienię na całego Macdonalda i będę jadł wszystko za darmoszke

0

@Transu96 Panie wystarczy jak na jeden dzień

12

@Archie Generalnie to każdego pomocnika ściąga się po to żeby podawał piłki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@jeyx77x Lewy to transfer marketingowy plus zastrzyk dużej ilości goli i praktycznie braku kontuzji przez cały sezon na tej pozycji. Nie jest to opcja długoterminowa, ale mam nadzieję że Xavi z Laportą i resztą wiedzą co robią

0

@Transu96 Ulala

3

@szkutnik91 Najlepszego trika i tak Deścior zrobił

0

@Transu96 Zawsze lubiłem grać w grę

1

@fart No ja też czekam zwłaszcza że mam basen w ogrodzie, a to jest świetne połączenie razem z opalankiem ^^

0

@ranger3120 O ziomek, ale Cię obrońcy zwierząt teraz zjedzą

1

@Comfortable_ Paanie Shika opracował cienie do perfekcji zboczeniec jeden

2

@Transu96 A może właśnie źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

1

@Messibestplayerintheworld Tebas sześdziesiona.. Szanuję

1

@macio_944 I to w kabinie pilota, bo pilotem okazał się sam Gerard który pędzi do Barcelony stawić się u Xaviego na dywaniku

0

@Tomix_83 Nie doceniasz Mateusza, on pobiera podatki od wszystkiego i wszystkich

1

@Vebrol Nie ma za co panie Martinez

14

@szkutnik91 Morawiecki leci pobrać podatek od transferu Polaka

0

@Archie Ja wbijam jajca bezpośrednio patelnię zaraz po przysmażeniu boczku/kiełby, białko trochę się zetnie, za ten czas doprawiam no i resztę dziabdziam, wtedy jajecznica jest w trzech różnych kolorach, biała, żółta, pomarańczowa ^^

3

@Comfortable_ A noo, pieprzony katar zawsze utrudnia życie na jesień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Comfortable_ Nie no to by zepsuło zabawę imo, fajnie jakbyśmy zagrali po prostu jakiś towarzyski z kimś z Ameryki południowej

0

@Kos111 Nie ma to jak hotel xD

1

@RivaldoVitorBorba Pedri odchodzi do Realu Madryt

0

@tristan87 Bo ostatnio z Frenkim gadał po meczu, to nie może być przypadek

0

Dawać już tą Argentynę, jak dobrze pójdzie to przewalimy max dwiema bramkami

0

@barcelonaLM Z tą różnicą że i tak dostajemy w dupę xD

0

@Janas11224 O panie ale bym se oglądnął taką Hane Montane albo Czarodziejów z Łewerli Plejs

0

@pt9 Spoiler: Im dalej tym lepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?