2

0

@Kitek1640 Ja też poluję na świnię ale to po weekendzie siądzie bo za dużo roboty tera :D

0

@kuz After the birds already

2

@Jacu327 Heh element usunął mi dwa komenty ale herby zostawił, tyle wygrać

5

@Firestone munsien znowu w dupę

2

@Rust_Cohle Alexandre Pato i Grzegorz Lato

0

@Herato Tak pół na pół bym rzekł

0

@MesQueUnClub22 A nie puściła się? Większe nie większe Walter swoją drogą, ale to jej nie usprawiedliwia xD

0

@TheNekro94 @MesQueUnClub22 Z początku też myślałem że to Sky jest wkurzająca, ale z czasem do mnie dotarło że to Walt był po prostu cipowaty i nie umiał z nią rozmawiać jak należy stąd też jej różne zachowania, co nie zmienia faktu że się puściła i jest szonem oczywiście

2

Komentarz usunięty

20

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub96 Smażone na maśle z dodatkiem chili i podane w sałatce, do tego grzanki czosnkowe

2

@Sulimo To nie jest kripi tylko teribul

0

@Messibestplayerintheworld Valdes zamiast Casillasa pozdro Pablo

1

@Bruttal Osobiście raczej bym został, ale takie wyśmiewanie innych i oburzenie że ktoś stchórzył bo ceni sobie życie bardziej od poczucia patriotyzmu zasługuje na potępienie, nie żyjemy kurła w średniowieczu ziomek xD

3

@Janas11224 O kur*a ale cyrk xDD

0

@LionelM95 Ziomuś spróbuj, zepsuć się nie zepsuje, ale może zwietrzeć mniej lub bardziej w zależności od tego ile powietrza było w butelce, na pewno nie będzie już tak dobry jak na starcie

1

@JohnnyBarca Temu to superglue nawet nie pomoże

0

@etobzyk No ale teraz nasz stadion nie spełnia wymogów

0

@Luciano99 Finały z naszym udziałem w dodatku

0

Czy po remoncie Camp Nou będziemy mogli organizować tam finał LM?

1

@VegetaPolska Wszystko too co mam, wszystko to co maam, to ta nadziejaa, że życie mnie posklejaa

0

@Transu96 Do mojej się nie dobierze bo za tą słabą pensyjkę chłopa nie stać na wakacje w Zako

0

@MarioVeB! Nawet na Ramblę dotarli bo już dzisiaj któryś raz widziałem jak ktoś poleca

1

Ale płacz o tego Roberto, jakby wam matki pozabijał

2

@WhiteHawk Nie ma lekko w tym cyrku ^^

9

@PatrychoO Chłopy co łyknęły baita

0

@DonAndrzejos Coś czuję że skończy się na 40 +10 albo 45 + 5

3

@Joe_Pesci Heh starego wygi nie nabierzesz, zescrolowałem na sam dół odrazu żeby poznać prawdę, rigcz

6

@Pawel13sz Ojoj chłopak się nie wybroni, ciekawe czy spokornieje i się przyzna czy będą jakieś pokrętne tłumaczenia, tego dowiemy się w dzisiejszych odcinku pod tytułem "Teczki La Rambli"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?