Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sau_Ron No cóż @Jestjakjest
0
@Kitek1640 Ja też poluję na świnię ale to po weekendzie siądzie bo za dużo roboty tera :D
0
@kuz After the birds already
2
@Jacu327 Heh element usunął mi dwa komenty ale herby zostawił, tyle wygrać
5
@Firestone munsien znowu w dupę
2
@Rust_Cohle Alexandre Pato i Grzegorz Lato
0
@Herato Tak pół na pół bym rzekł
0
@MesQueUnClub22 A nie puściła się? Większe nie większe Walter swoją drogą, ale to jej nie usprawiedliwia xD
0
@TheNekro94 @MesQueUnClub22 Z początku też myślałem że to Sky jest wkurzająca, ale z czasem do mnie dotarło że to Walt był po prostu cipowaty i nie umiał z nią rozmawiać jak należy stąd też jej różne zachowania, co nie zmienia faktu że się puściła i jest szonem oczywiście
2
Komentarz usunięty
20
Komentarz usunięty
2
@MesQueUnClub96 Smażone na maśle z dodatkiem chili i podane w sałatce, do tego grzanki czosnkowe
2
@Sulimo To nie jest kripi tylko teribul
0
@Messibestplayerintheworld Valdes zamiast Casillasa pozdro Pablo
1
@Bruttal Osobiście raczej bym został, ale takie wyśmiewanie innych i oburzenie że ktoś stchórzył bo ceni sobie życie bardziej od poczucia patriotyzmu zasługuje na potępienie, nie żyjemy kurła w średniowieczu ziomek xD
3
@Janas11224 O kur*a ale cyrk xDD
0
@LionelM95 Ziomuś spróbuj, zepsuć się nie zepsuje, ale może zwietrzeć mniej lub bardziej w zależności od tego ile powietrza było w butelce, na pewno nie będzie już tak dobry jak na starcie
1
@JohnnyBarca Temu to superglue nawet nie pomoże
0
@etobzyk No ale teraz nasz stadion nie spełnia wymogów
0
@Luciano99 Finały z naszym udziałem w dodatku
0
Czy po remoncie Camp Nou będziemy mogli organizować tam finał LM?
1
@VegetaPolska Wszystko too co mam, wszystko to co maam, to ta nadziejaa, że życie mnie posklejaa
0
@Transu96 Do mojej się nie dobierze bo za tą słabą pensyjkę chłopa nie stać na wakacje w Zako
0
@MarioVeB! Nawet na Ramblę dotarli bo już dzisiaj któryś raz widziałem jak ktoś poleca
1
Ale płacz o tego Roberto, jakby wam matki pozabijał
2
@WhiteHawk Nie ma lekko w tym cyrku ^^
9
@PatrychoO Chłopy co łyknęły baita
0
@DonAndrzejos Coś czuję że skończy się na 40 +10 albo 45 + 5
3
@Joe_Pesci Heh starego wygi nie nabierzesz, zescrolowałem na sam dół odrazu żeby poznać prawdę, rigcz
6
@Pawel13sz Ojoj chłopak się nie wybroni, ciekawe czy spokornieje i się przyzna czy będą jakieś pokrętne tłumaczenia, tego dowiemy się w dzisiejszych odcinku pod tytułem "Teczki La Rambli"