1

@Rust_Cohle A w dodatku maminsynek

0

@Rust_Cohle Bjorn był fajny w pierwszych sezonach, potem się faja zrobiła z niego

3

@Roobo Była piosenka co brzmiała jak "żule w taxi", a żul kunde to żul kunde

1

0

@takisobiektos Jak się ma basen w ogrodzie to można biedaki hueh

1

@macio_944 Może i chcą ale nie za tą cenę, twierdzą że każdy ich doi, coś jak nas za Bartomeu :D Sami są sobie winni

14

@Mlodypro101 Nie zgodzę się, najgorsze są turyści święte krowy co to godzinę przez pasy przechodzi na złość człowiekowi, albo tumany co stoją przy pasach, zatrzymujesz się żeby puścić i się okazuje że chłop nie chce przechodzić tylko se czeka na coś xD

4

@DonAndrzejos Niech odejdzie za te 80, chcę zobaczyć ból dupy na devilpage gdzie błagają żeby ten transfer nie doszedł do skutku xD

1

@Sulimo Nie no wiadomo ciężko nie być konserwatywnym jak się już raz pokochało jakiś świat, a tu nagle wpieprzają Ci jakieś bzdury które kłują w oko

3

@Sulimo Panie daj chociaż szansę temu Amazonowi xD Może będzie ciekawe fabularnie i postarają się zachować jakiś klimat, a nastawiając się z góry na porażkę z powodu kilku jakichś głupich szczegółów to nie ma prawa się później spodobać

1

@Krystian1588 Śmieję się tylko, też mnie to zastanawiało dzisiaj

0

@Nazio87 Abonament Canal + w którym jest Netflix, HBO Max, pakiet Canal + Sport, Evelen Sport, Polsat Sport Premium, później osobno mam YT Premium i czasami jakies xbox live Goldy, ale to od święta jak jest zajawka pograć multiplayer, no i na Wimbledon wiadomo Polsat boxa trza wykupić na miesiąc, albo jak nasza kochana drużyna gra w LE to Viaplayka wlatuje

0

@Jaca96 Też tylko tej dwójki nie kojarzę xD Kurde a nie jest to czasem Maxwell ten po prawej

0

@TSWKRK Ani trochu?

0

@Transu96 Nie wiem nie zaglądałem pod sukienkę

0

@TR3YWAY Nie dopuszczam do siebie takiej myśli :(

3

@John_Doe Kasie znaleźli Wiślacy?

2

@TR3YWAY Jak nasza pomoc wypali to Lewy również

1

@bleble123 W Zakopanem*, zakopanym to możesz być jak coś przeskrobiesz :P Jest dużo ludzi, nie tyle co w sierpniu zazwyczaj ale trochę jest

0

@Nazio87 Dawaj telefon i portfel, kartę SIM możesz sobie zatrzymać

5

@Krystian1588 Pewnie jakaś rodzinna akcja skoro nie chcą o tym mówić, uszanuj i nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz

1

Komentarz usunięty

1

@BorzyKrzys Ale to jest puchacz a nie ruchacz

2

@AmigoBlancos Mogliby chociaż dla pozorów dać większą karę, a tak to się tylko ośmieszają jeszcze bardziej

2

@Sau_Ron A to jak chodzi o jednego to wybieram Polaka rodaka

0

@Sau_Ron Gdyby każda była realna to bym wybrał każdego

0

@sonek Ale poważnie nie tak dawno temu znalazłem na Wołowcu w Tatrach całkiem zajebiste oksy xD

12

@sonek Nie kupuję a znajduję

0

Moim zdaniem Robert świetnie odnalazłby się w Besiktasie

1

Polska ma własną Barcelonę i ja o tym nie wiedziałem, trza nadrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?