Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle A w dodatku maminsynek
0
@Rust_Cohle Bjorn był fajny w pierwszych sezonach, potem się faja zrobiła z niego
3
@Roobo Była piosenka co brzmiała jak "żule w taxi", a żul kunde to żul kunde
1
@Rust_Cohle xDD
0
@takisobiektos Jak się ma basen w ogrodzie to można biedaki hueh
1
@macio_944 Może i chcą ale nie za tą cenę, twierdzą że każdy ich doi, coś jak nas za Bartomeu :D Sami są sobie winni
14
@Mlodypro101 Nie zgodzę się, najgorsze są turyści święte krowy co to godzinę przez pasy przechodzi na złość człowiekowi, albo tumany co stoją przy pasach, zatrzymujesz się żeby puścić i się okazuje że chłop nie chce przechodzić tylko se czeka na coś xD
4
@DonAndrzejos Niech odejdzie za te 80, chcę zobaczyć ból dupy na devilpage gdzie błagają żeby ten transfer nie doszedł do skutku xD
1
@Sulimo Nie no wiadomo ciężko nie być konserwatywnym jak się już raz pokochało jakiś świat, a tu nagle wpieprzają Ci jakieś bzdury które kłują w oko
3
@Sulimo Panie daj chociaż szansę temu Amazonowi xD Może będzie ciekawe fabularnie i postarają się zachować jakiś klimat, a nastawiając się z góry na porażkę z powodu kilku jakichś głupich szczegółów to nie ma prawa się później spodobać
1
@Krystian1588 Śmieję się tylko, też mnie to zastanawiało dzisiaj
0
@Nazio87 Abonament Canal + w którym jest Netflix, HBO Max, pakiet Canal + Sport, Evelen Sport, Polsat Sport Premium, później osobno mam YT Premium i czasami jakies xbox live Goldy, ale to od święta jak jest zajawka pograć multiplayer, no i na Wimbledon wiadomo Polsat boxa trza wykupić na miesiąc, albo jak nasza kochana drużyna gra w LE to Viaplayka wlatuje
0
@Jaca96 Też tylko tej dwójki nie kojarzę xD Kurde a nie jest to czasem Maxwell ten po prawej
0
@TSWKRK Ani trochu?
0
@Transu96 Nie wiem nie zaglądałem pod sukienkę
0
@TR3YWAY Nie dopuszczam do siebie takiej myśli :(
3
@John_Doe Kasie znaleźli Wiślacy?
2
@TR3YWAY Jak nasza pomoc wypali to Lewy również
1
@bleble123 W Zakopanem*, zakopanym to możesz być jak coś przeskrobiesz :P Jest dużo ludzi, nie tyle co w sierpniu zazwyczaj ale trochę jest
0
@Nazio87 Dawaj telefon i portfel, kartę SIM możesz sobie zatrzymać
5
@Krystian1588 Pewnie jakaś rodzinna akcja skoro nie chcą o tym mówić, uszanuj i nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz
1
Komentarz usunięty
1
@BorzyKrzys Ale to jest puchacz a nie ruchacz
2
@AmigoBlancos Mogliby chociaż dla pozorów dać większą karę, a tak to się tylko ośmieszają jeszcze bardziej
2
@Sau_Ron A to jak chodzi o jednego to wybieram Polaka rodaka
0
@Sau_Ron Gdyby każda była realna to bym wybrał każdego
0
@sonek Ale poważnie nie tak dawno temu znalazłem na Wołowcu w Tatrach całkiem zajebiste oksy xD
12
@sonek Nie kupuję a znajduję
0
Moim zdaniem Robert świetnie odnalazłby się w Besiktasie
1
Polska ma własną Barcelonę i ja o tym nie wiedziałem, trza nadrobić