La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

0

Denerwuje mnie już ta Sanah. W pracy to co pół godziny leci jej piosenka. I ogólnie codziennie to samo na jedno kopyto (Bóra). Daliby jakąś różnorodność.

5

@VegetaPolska a to jej wina jest, że ciągle ją puszczają xD

konto usunięte

0

@VegetaPolska A tak narzekałeś jeszcze kilka miesięcy temu na tych, co kupują Spotify :DD W sensie że nie potrafiłeś ich zrozumieć.

1

@VegetaPolska Wszystko too co mam, wszystko to co maam, to ta nadziejaa, że życie mnie posklejaa

konto usunięte

0

@VegetaPolska To nie słuchaj.

0

@BartqRKO no ale Spotify to jest co innego. Na yt to co lubię to sobie mogę posłuchać ale mi chodzi o samo radio. Non stop to samo jedno kopyto. Codziennie te same piosenki puszczają a ta Sanah to serio już irytująca jest. Wiadomo jak puszcza Danza Kuduro, final countdown czy mettalice to jest sztos ale tego jej szajsu już słuchać nie mogę.

0

@NaFazieHitman powinni wiedzieć że jak cały czas będą puszczać takie same piosenki to one słuchaczom zbrzydną

0

@VegetaPolska Zmień stacje, w Polsce istnieje ich trochę więcej niż te żałosne rmf i zet.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?