4

@macio_944 Autokarem się zorganizowaliśmy i przyjechaliśmy

1

@Luciano99 Skrzynkę harnasia nawet największemu wrogowi bym nie kupił, a co dopiero staruszkowi

4

@PaPo I to też nie byle jakich goli z karniaka czy tap-ina na pustą

2

@MesQueUnClub96 Powiedziałbym inaczej, mieliśmy równe drogi, ale zrobiliśmy to w lepszym stylu :P Oczywiście nikt po za nami tego pamiętać nie będzie heh

0

@bartekvisca Better Call Saul jest nawet lepsze momentami, ale musisz dać czas się rozkręcić

0

@DonAndrzejos Młody focha strzelił i dopóki Pique będzie grał to ten nie przedłuży

3

@FC1899Barca Ta jakie ego musi mieć doebane hah

1

@PatrychoO Ten ryj Dybali jest niemożliwy xD

3

@patry295 US Open a Australian Open na pewno się różnią gęstością, piłeczka trochu inaczej się odbija, ale nie jest to taka różnica jak w porównaniu do mąki czy trawy

38

Kiedy pytasz go co by zjadł, a cesarz podrywu, imperator komplementów akermańskich, absolwent wyższej szkoły bajeru odpowiada: "Ciebie"

https://zapodaj.net/0e74fc36b9197.jpg.html

3

@pawello10 Ja się zawiodłem na Szakirze bo mieć takiego przystojniaka i jeszcze piłkarza to dawała mu powody do szczeniackiego zachowania

0

@Dieselzor I nie tylko, kolanko też tam nieźle obrywa

18

@John_Doe Ona temu winna iiii Gavieeemu dać powinna

1

Z listu Świąteknego Igulca do Corintian: Macie dzisiaj wpierdziel

1

@HighestInTheRoom Głodny był chopok

0

@Abominacja Nie widzę argumentów Za

3

@LS Zatem rozgrzeszona

0

@Fizzy Womack W telewizji xDDD To było dobre heh, w Eurosporcie

0

@FCB24 Ta pszczółka którą tu widzicie zwie się Mają

0

@Hosh Nie bo nas jeszcze z Madrytem zdradzi

4

A może to Szakira zdradziła Pikeja z ojcem Gaviego wy stereotypowe niedobre ludki

8

Komentarz usunięty

5

@Rust_Cohle Chyba z jej zdjęciem, ale i tak zazdro

0

@Emhyr No ta, ale dużo to nie zmieni w kontekście zakładu, gdzie i tak potrzebujesz szczęścia żeby coś ugrać, nie wspominając już o tym że buki obniżają kursy i jeszcze płacisz chory podatek, ile takich kursów 1.15 dziennie nie wchodzi to głowa mała, przeciętny typer prędzej w kasynie coś ugra na dłuższą metę niż u buka :P A na krótszą metę dla fanu to nie opłaca się analizować, temat przerabiany tysiące razy, kiedyś coś się ugrywało jeszcze na tym ale to przed podatkiem

0

@Colon Hector Salamanka

0

@Emhyr Te analizy jeszcze ze fleszskora to są tyle warte w kontekście obstawiania co nic, jak ni mosz szczęścia to ni mosz

0

@Tomix_83 Sprzedadzą Twojego pso-kota i będą w stanie zmieścić się w limicie

0

@luki123 Krótka piłka, Pique posyła swoje piłki nie tylko Gaviemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@taris Serio nie ogarnąłeś że to żart? xD

0

@Volk U Nas również, ale w klatce xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?