Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 Autokarem się zorganizowaliśmy i przyjechaliśmy
1
@Luciano99 Skrzynkę harnasia nawet największemu wrogowi bym nie kupił, a co dopiero staruszkowi
4
@PaPo I to też nie byle jakich goli z karniaka czy tap-ina na pustą
2
@MesQueUnClub96 Powiedziałbym inaczej, mieliśmy równe drogi, ale zrobiliśmy to w lepszym stylu :P Oczywiście nikt po za nami tego pamiętać nie będzie heh
0
@bartekvisca Better Call Saul jest nawet lepsze momentami, ale musisz dać czas się rozkręcić
0
@DonAndrzejos Młody focha strzelił i dopóki Pique będzie grał to ten nie przedłuży
3
@FC1899Barca Ta jakie ego musi mieć doebane hah
1
@PatrychoO Ten ryj Dybali jest niemożliwy xD
3
@patry295 US Open a Australian Open na pewno się różnią gęstością, piłeczka trochu inaczej się odbija, ale nie jest to taka różnica jak w porównaniu do mąki czy trawy
38
Kiedy pytasz go co by zjadł, a cesarz podrywu, imperator komplementów akermańskich, absolwent wyższej szkoły bajeru odpowiada: "Ciebie"
https://zapodaj.net/0e74fc36b9197.jpg.html
3
@pawello10 Ja się zawiodłem na Szakirze bo mieć takiego przystojniaka i jeszcze piłkarza to dawała mu powody do szczeniackiego zachowania
0
@Dieselzor I nie tylko, kolanko też tam nieźle obrywa
18
@John_Doe Ona temu winna iiii Gavieeemu dać powinna
1
Z listu Świąteknego Igulca do Corintian: Macie dzisiaj wpierdziel
1
@HighestInTheRoom Głodny był chopok
0
@Abominacja Nie widzę argumentów Za
3
@LS Zatem rozgrzeszona
0
@Fizzy Womack W telewizji xDDD To było dobre heh, w Eurosporcie
0
@FCB24 Ta pszczółka którą tu widzicie zwie się Mają
0
@Hosh Nie bo nas jeszcze z Madrytem zdradzi
4
A może to Szakira zdradziła Pikeja z ojcem Gaviego wy stereotypowe niedobre ludki
8
Komentarz usunięty
5
@Rust_Cohle Chyba z jej zdjęciem, ale i tak zazdro
0
@Emhyr No ta, ale dużo to nie zmieni w kontekście zakładu, gdzie i tak potrzebujesz szczęścia żeby coś ugrać, nie wspominając już o tym że buki obniżają kursy i jeszcze płacisz chory podatek, ile takich kursów 1.15 dziennie nie wchodzi to głowa mała, przeciętny typer prędzej w kasynie coś ugra na dłuższą metę niż u buka :P A na krótszą metę dla fanu to nie opłaca się analizować, temat przerabiany tysiące razy, kiedyś coś się ugrywało jeszcze na tym ale to przed podatkiem
0
@Colon Hector Salamanka
0
@Emhyr Te analizy jeszcze ze fleszskora to są tyle warte w kontekście obstawiania co nic, jak ni mosz szczęścia to ni mosz
0
@Tomix_83 Sprzedadzą Twojego pso-kota i będą w stanie zmieścić się w limicie
0
@luki123 Krótka piłka, Pique posyła swoje piłki nie tylko Gaviemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@taris Serio nie ogarnąłeś że to żart? xD
0
@Volk U Nas również, ale w klatce xD