5

@Jakchcesz Pięknie się zestarzał, ebać Freszje i inne Bartomeowe pomioty

4

@BARCA1899Messi Będziesz robił streama jak srasz i tańczysz Haki?

0

@TR3YWAY A za nim czelsioki f16 próbują go upolować

3

@Deviler Może też w ciągu 168h

0

@trolownik Myśli sobie: A to uje niemcy po czym spóźnia się na trening

4

@macio_944 Ajajaj ależ to była okazja!!!!

21

@Criss18Barca Te konie akurat mają lepiej niż niejeden człek, jeden kurs zrobi resztę fajrant bo teraz przepisy są takie że baca musi mieć po kilka na zmianę, masaże, dostatek żarła i wody, przecież to zwierzę zarabia na siebie, a jak nie to pójdzie na ubój. Teraz jeszcze wozy hybrydowe wprowadzają tam kuniom.

13

@sevs Podziwiam ludzi którzy dają radę to oglądać

2

@jakub1906 Serial o Harrym Potterze powstał i ja nic o tym nie wiem?

0

@DonAndrzejos To jeszcze tylko ful agrimenta z Frenkim

1

@Kondziubarca To co Arsenal? xD

1

@AllBundy Niby tak, ale jednocześnie też nie bo wątpię że City nam go odda mając 3 lata kontraktu, musielibyśmy wyłożyć ze 120 melonów

2

@Pawel13sz Albo z bawarią może polecieć i zmienić kluby już w USA xD

2

@Pawel13sz Ten Alemamy to się pierdzieli, Bartomeu już dawno by go pozyskał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Sulimo Standard u mnie na jednym kilometrze też 3 żabki xD

3

@Janas11224 Michael Jackson, 2Pac, Avicii

2

@DonMatteo901 Ale złom xD

0

@Sergio_Devils Dwa to zawsze lepiej niż jeden

0

@Kamiloza91 Mogą równie dobrze przesunąć Manę na szpicę, albo zastosować wymienność pozycji i zrezygnować z klasycznej 9, chodzą ploty że Nagel preferuje taką grę, ale kto go tam wie. Za rok mogliby wystartować po tego Kejna też

3

@Hubsao Bo to zdrajca jest narodu z niemcem trofea wygrywa, a z Polską już nie

0

@Hubsao Bredzisz.

0

@Hubsao niech siedzi tam w munsien do końca życia

3

@Sergio_Devils Ten jaki hitler zamiast o browara się założyć to konta każe usuwać

1

@KrychaFCB Oby zdał nie to co Umtiti

3

@batoon Baca TV? Z komentarzem po góralsku krucyfiks?

1

@Cule1234 Jak typa traktować poważnie jak on nawet pisać nie umie xD

3

@Firestone Brawo panie redaktor, jazda z Borasem

6

@Pawel13sz Te Rafinie to dobra rodzina jest

9

@Kondziubarca Czekaj Żulu Kunde na swą kolej teraz Robercik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?