Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Jakchcesz Pięknie się zestarzał, ebać Freszje i inne Bartomeowe pomioty
4
@BARCA1899Messi Będziesz robił streama jak srasz i tańczysz Haki?
0
@TR3YWAY A za nim czelsioki f16 próbują go upolować
3
@Deviler Może też w ciągu 168h
0
@trolownik Myśli sobie: A to uje niemcy po czym spóźnia się na trening
4
@macio_944 Ajajaj ależ to była okazja!!!!
21
@Criss18Barca Te konie akurat mają lepiej niż niejeden człek, jeden kurs zrobi resztę fajrant bo teraz przepisy są takie że baca musi mieć po kilka na zmianę, masaże, dostatek żarła i wody, przecież to zwierzę zarabia na siebie, a jak nie to pójdzie na ubój. Teraz jeszcze wozy hybrydowe wprowadzają tam kuniom.
13
@sevs Podziwiam ludzi którzy dają radę to oglądać
2
@jakub1906 Serial o Harrym Potterze powstał i ja nic o tym nie wiem?
0
@DonAndrzejos To jeszcze tylko ful agrimenta z Frenkim
1
@Kondziubarca To co Arsenal? xD
1
@AllBundy Niby tak, ale jednocześnie też nie bo wątpię że City nam go odda mając 3 lata kontraktu, musielibyśmy wyłożyć ze 120 melonów
2
@Pawel13sz Albo z bawarią może polecieć i zmienić kluby już w USA xD
2
@Pawel13sz Ten Alemamy to się pierdzieli, Bartomeu już dawno by go pozyskał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Sulimo Standard u mnie na jednym kilometrze też 3 żabki xD
3
@TSWKRK https://zapodaj.net/2163bea789658.jpg.html
3
@Janas11224 Michael Jackson, 2Pac, Avicii
2
@DonMatteo901 Ale złom xD
0
@Sergio_Devils Dwa to zawsze lepiej niż jeden
0
@Kamiloza91 Mogą równie dobrze przesunąć Manę na szpicę, albo zastosować wymienność pozycji i zrezygnować z klasycznej 9, chodzą ploty że Nagel preferuje taką grę, ale kto go tam wie. Za rok mogliby wystartować po tego Kejna też
3
@Hubsao Bo to zdrajca jest narodu z niemcem trofea wygrywa, a z Polską już nie
0
@Hubsao Bredzisz.
0
@Hubsao niech siedzi tam w munsien do końca życia
3
@Sergio_Devils Ten jaki hitler zamiast o browara się założyć to konta każe usuwać
1
@KrychaFCB Oby zdał nie to co Umtiti
3
@batoon Baca TV? Z komentarzem po góralsku krucyfiks?
1
@Cule1234 Jak typa traktować poważnie jak on nawet pisać nie umie xD
3
@Firestone Brawo panie redaktor, jazda z Borasem
6
@Pawel13sz Te Rafinie to dobra rodzina jest
9
@Kondziubarca Czekaj Żulu Kunde na swą kolej teraz Robercik