Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@Ojciec5tkidzieci Donald się nie pozbiera po tym
0
@taris Będę płacił nie złotem, a lustrem odbicia waszego
7
@IronSanHybrid Potężny Bór Tier 1
1
@tomek8756 Mah bad, forgive me bro
0
@tomek8756 Łot łot
4
Ale bym się nie zjawił 12 lipca na Säbener Straße
0
@Vitoo https://images.app.goo.gl/fuGEYHDanJb1uJPK6
2
@Cule1234 Ale co się typy już zdążyły unarzekać przed oficjalką to ich xD
1
@Deviler I zrezygnują z 50 melonów lub 50 bramek na sezon, oczywiście że możliwy, w snach Hoenessa
0
@Encore Kozy
1
@Cadafaz Wielkie umysły myślą podobnie
1
@adi7adi8 Ale crossover
0
@Sysia11 Pojedynczego backhanda od Rogera też nima
2
@Medium Na poważnie nie trenuje xD Dobra śpiewka, tak se z dupy przyszedł na Wimbledon przypadkiem bo akurat był w Londynie i ciśnie finał
0
@Dieselzor Zdążysz nawet się po nich wyjsrać
1
@Walker Podobna facjata i też wariat heh
2
Brawo Djoko jazda z klaunem
1
@Comfortable_ To niby są w stuprocentach kanony bo robione razem z Kishimoto, ale w praktyce to takie fillery właśnie :D
1
@Kapitan hawk Głupie pytanie, trawiastych przecież to Wimbledon
0
Vamos 5cio setówka !!!
1
@HighestInTheRoom No to bolidziarze o
2
Ale będzie wojna na Rambli, tenisiarze kontra oponiarze, najgorzej jak ktoś nie potrafi się zidentyfikować
1
@Encore Tu nawet Pambuk nie pomoże
1
@Transu96 Boruto jest spoko w sumie nawet fabularnie, ale nie brakuje tych ułomnych odcinków pobocznych xD
4
Grunt to wyczucie czasu
https://zapodaj.net/3b1e761979dfd.jpg.html
@Comfortable_ @jeyx77x @Transu96 @Adran360
1
@AlexDark00 Powiem tylko że COŚ się będzie działo
6
@Deviler Nie, ponieważ Barcelona w ciągu dwóch lat przestanie istnieć
1
@MesQueUnClub96 A tam trollowałem próbowałem być obiektywny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MesQueUnClub96 Chciałem się go spytać to mi konto usunęli i już stwierdziłem że się z nimi nie bawię
1
Na Dieroten jest taki typ Reeken87 czy jakoś tak, po napisaniu komentarza chłop zawsze, ale to zawsze dodaje frazę "FCBM!". Zastanawiam się czy w prawdziwym życiu jest tak samo, że rozmawia z kimś i kończąc zdanie jak gdyby nigdy nic wydziera się w stronę słuchacza krzycząc coś o Bayernie
@MesQueUnClub96 To Twoje ziomki będziesz wiedział o co chodzi