- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 964 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 964 Culés
2
Janusz Korwin-Mikke stwierdził, że nigdy w historii Rosjanie nie mordowali Polaków, a dopuścili się tego Ukraińcy. Dodał także, że podczas powstania styczniowego to Polacy „okrutnie mordowali rosyjskich żołnierzy”. Zdaniem posła Konfederacji, gdy w 1916 roku wojska rosyjskie opuszczały Warszawę, to „ludność płakała”.
7
@PabloVEB tak samo ludność płakała jak Ukraina witała rosyjskie wojska kwiatami. Debil i tyle
2
@PabloVEB Stary idiota, tyle mogę o nim powiedzieć.
3
@PabloVEB ale jak to? Przecież konfederaci z la bamby mówili, że Pan Janusz to bardzo inteligenty człowiek.
1
@Abominacja Inteligentny może być, ale jednocześnie opłacony
5
@Mario96w Odklejony* :=]
4
@PabloVEB A chociażby o zbrodni katyńskiej nie słyszał? Stary, głupi cap. Cytując Pazurę z filmu "Kariera Nikosia Dyzmy": "Jak ten kraj ma dojść do normalności, jak takie poj*busy w nim rządzą". Chociaż Korwin krajem nie rządzi, ale partią zarządza, za którą opowiada się wielu Polaków.
3
@Pawlak1992 za PRLu uczyli go w szkole, że to Niemcy byli w Katyniu
1
@PabloVEB agentura jakaś musi być też Braun, rydzyk maciarewicz Ziobro
1
@PabloVEB Ja się dziwię ze Konfederacji ze juz dawno się od niego nie odcięli.
0
@krajana pytanie czy sami w tym gównie nie siedzą, jak on, a tylko jego wystawiają na publiczny odstrzał. Cały ten układ prawicy mógł być wspierany przez ruskich, może nadal jest i dlatego Korwin gada, a oni siedzą cicho. Najbardziej dziwi mnie to, że nadal jest tylu osobników głosujących na konfe... Przynajmniej w bardzo prosty sposób można wyselekcjonować takich ludzi i wyrobić sobie o nich zdanie.