0

@Pawlak1992 Ciekawym człowiekiem jesteś Pawcio, miłego wieczoru życzę

0

@Pawlak1992 "Srali nie zlali", "Nie ośmieszaj się", jesteś pewien że to ja mam problem z emocjami i potrzebuję ochłonąć? :P Nazywam rzeczy po imieniu, dla mnie baty równa się przegrana, a Ty na siłę czepiasz się słówek i szukasz afery, już Ci pisałem zluzuj portki ;)

0

@Pawlak1992 Kieruję się emocjami bo stwierdziłem że nas zlali xD Pogódź sie że dostaliśmy baty i nie czepiaj się słówek

0

@Pawlak1992 Poluźnij portki szeryfie, na styku czy nie to Oni wygrali w dwumeczu i prawdopodobnie wyjdą z drugiego miejsca a nie my, dla mnie to jest lanie biorąc pod uwagę że tuż po losowaniu byliśmy stawiani w roli faworyta

1

@Cvzx @Bogan Miałem na myśli Correa nie wiem skąd mi się ten Chiesa wziął sorki xD

0

@tko Jeny on tego nie przeczyta nawet, głupi żart wybaczcie jeśli kogoś uraziłem

0

@Messibestplayerintheworld Inter nie miał dostępnych Lukaku, Brozovicia i Chiesy, a mimo to Nas zlali

1

@TeoFan A Ty co wywiad dla TVNu robisz? Nikogo nie obraziłem wypraszam sobie

3

Lekarzowi dziękuj a nie stworkom zmyślonym

4

@wasacz No Cori bardzo niepewnie, 3 razy więcej niewymuszonych niż Iga i tylko 4 winnery więcej mówi samo za siebie

3

@adi7adi8 Sporo tych niewymuszonych jednak Cori odwala coś

0

Ile w tych Worldsach jest meczy w grupie, tak samo jak w LM? G2 musi dzisiaj wygrać jak chcą marzyć o playoffach?

5

@Danny Gaucho
Kreatywny tekst, gry słowne, przekaz prosto z serca, oddanie emocji imprezy, piękna rzecz

8

Myślę że warto za wczasu nauczyć się tekstu Ligi Europy, łapcie ściągę:

Tyry ryry tyry ryry tyry ryry tyry ryry Ooułoooo !!!
Tym dyryrym, tym dyryrym, TYM DYRYRYYYYM, Ooułoooo, tym dyryrym dym dym.

6

@LioNey99 Sprzeciw, największa beka jest z głupich postów, właśnie zafundowałeś nam niezłą rozrywkę

0

@KlonaZepan Nie zadłużyła tylko zamieniła przyszłe zyski na szybki zastrzyk gotówki, a to jest spora różnica panie kolego, mimo że z pozoru podobny zabieg jak pożyczka

0

@analitykTaktyki Zmień nazwę na paralityk, bo z analizą to ty za wiele wspólnego nie masz

0

@Rust_Cohle Testament już spisałeś młodemu?

0

Lech można gdzieś w TV obejrzeć czy tylko Viaplay i nielegale?

0

@Sulimo Trzymaj się tam w tej Choroszczy

1

I am Uthred, son of Uthred

1

@Transu96 Nie dość że menda to gazofob jeszcze

2

@Transu96 Niemiec płacił jak należy i nikt nikomu dźwigni nie zakładał

3

@Transu96 Guwniara niech się nie odzywa bo nawet turnieju rangi 500 nie umi wygrać

3

@macio_944 Madryciaki zapłacą rachunek, za prąd chociaż z biletów

0

@Transu96 Każden tak mówi jak przegra

2

@macio_944 Idź lepiej Shakire przeproś

0

@Transu96 Ale Cię to błenos ajres zniszczyło Transu

3

@HighestInTheRoom Chyba mu kebab drugą stroną wyszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?