Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Seledynowy
Łap wszystkie części:
https://cda-hd.cc/703/wladca-pierscieni-druzyna-pierscienia-the-lord-of-the-rings-the-fellowship-of-the-ring-2001/?asgtbndr=1
https://cda-hd.cc/555/wladca-pierscieni-dwie-wieze-the-lord-of-the-rings-the-two-towers-2002/
https://cda-hd.cc/568/wladca-pierscieni-powrot-krola-the-lord-of-the-rings-the-return-of-the-king-2003/
0
@Pawlak1992 Ciekawym człowiekiem jesteś Pawcio, miłego wieczoru życzę
0
@Pawlak1992 "Srali nie zlali", "Nie ośmieszaj się", jesteś pewien że to ja mam problem z emocjami i potrzebuję ochłonąć? :P Nazywam rzeczy po imieniu, dla mnie baty równa się przegrana, a Ty na siłę czepiasz się słówek i szukasz afery, już Ci pisałem zluzuj portki ;)
0
@Pawlak1992 Kieruję się emocjami bo stwierdziłem że nas zlali xD Pogódź sie że dostaliśmy baty i nie czepiaj się słówek
0
@Pawlak1992 Poluźnij portki szeryfie, na styku czy nie to Oni wygrali w dwumeczu i prawdopodobnie wyjdą z drugiego miejsca a nie my, dla mnie to jest lanie biorąc pod uwagę że tuż po losowaniu byliśmy stawiani w roli faworyta
1
@Cvzx @Bogan Miałem na myśli Correa nie wiem skąd mi się ten Chiesa wziął sorki xD
0
@tko Jeny on tego nie przeczyta nawet, głupi żart wybaczcie jeśli kogoś uraziłem
0
@Messibestplayerintheworld Inter nie miał dostępnych Lukaku, Brozovicia i Chiesy, a mimo to Nas zlali
1
@TeoFan A Ty co wywiad dla TVNu robisz? Nikogo nie obraziłem wypraszam sobie
3
Lekarzowi dziękuj a nie stworkom zmyślonym
4
@wasacz No Cori bardzo niepewnie, 3 razy więcej niewymuszonych niż Iga i tylko 4 winnery więcej mówi samo za siebie
3
@adi7adi8 Sporo tych niewymuszonych jednak Cori odwala coś
0
Ile w tych Worldsach jest meczy w grupie, tak samo jak w LM? G2 musi dzisiaj wygrać jak chcą marzyć o playoffach?
5
@Danny Gaucho
Kreatywny tekst, gry słowne, przekaz prosto z serca, oddanie emocji imprezy, piękna rzecz
8
Myślę że warto za wczasu nauczyć się tekstu Ligi Europy, łapcie ściągę:
Tyry ryry tyry ryry tyry ryry tyry ryry Ooułoooo !!!
Tym dyryrym, tym dyryrym, TYM DYRYRYYYYM, Ooułoooo, tym dyryrym dym dym.
6
@LioNey99 Sprzeciw, największa beka jest z głupich postów, właśnie zafundowałeś nam niezłą rozrywkę
0
@KlonaZepan Nie zadłużyła tylko zamieniła przyszłe zyski na szybki zastrzyk gotówki, a to jest spora różnica panie kolego, mimo że z pozoru podobny zabieg jak pożyczka
0
@analitykTaktyki Zmień nazwę na paralityk, bo z analizą to ty za wiele wspólnego nie masz
0
@Rust_Cohle Testament już spisałeś młodemu?
0
Lech można gdzieś w TV obejrzeć czy tylko Viaplay i nielegale?
0
@Sulimo Trzymaj się tam w tej Choroszczy
1
I am Uthred, son of Uthred
1
@Transu96 Nie dość że menda to gazofob jeszcze
2
@Transu96 Niemiec płacił jak należy i nikt nikomu dźwigni nie zakładał
3
@Transu96 Guwniara niech się nie odzywa bo nawet turnieju rangi 500 nie umi wygrać
3
@macio_944 Madryciaki zapłacą rachunek, za prąd chociaż z biletów
0
@Transu96 Każden tak mówi jak przegra
2
@macio_944 Idź lepiej Shakire przeproś
0
@Transu96 Ale Cię to błenos ajres zniszczyło Transu
3
@HighestInTheRoom Chyba mu kebab drugą stroną wyszedł