Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Widzę bachorów z potencjałem, ale i konieczność sprowadzenia kogoś klasowego z doświadczeniem
0
@Czak18 Bo narzekają goście co grać nie umiejo i dostaną w dupke 5 0 od jakiegoś lamusa i rzucają padami
9
@PIWOSZ89 Piwosz out, Piwo in dzień 3
0
@Kessie No co psa nigdy nie widziałeś jak je przy stole?
4
@gaucho104 Dembele gra w kratkę owszem, ale potrafi się wznieść na topowy poziom, pomijając już fakt że przestał doznawać kontuzji i tak naprawdę chłop wciąż się rozwija. Dlatego mam bekę z gości co chcą się go pozbyć po jednym gorszym meczu
1
@ranger3120 Jak chcesz krwiste no to chwilę tylko smażyć, ciężko oszacować w minutach bo stek stekowi nie równy tak samo jak patelnia i kuchenka , trza poeksperymentować ^^ U mnie po 3 minuty z każdej strony, a dokładniej 4 razy po półtorej minuty i wychodzi taki średnio krwisty czasem średni, boki też można dosmażyć po kilka sekund. A jak ściągasz i dajesz mu odpocząć to warto pod przykryciem trochę masełka zostawić (o ile kąpieli nie robiłeś) i gałązkę rozmarynu
1
@ranger3120 No bo jak masz taki duży skrawek tłuszczu to się go nie zjada raczej, a przynajmniej ja go nie jadłem nigdy, najlepiej się wykosztować i steka z polędwicy se kupić :P Tylko nie wysmażaj powyżej medium well bo może być za suchy, chociaż jak zrobisz kąpiel w maśle to niekoniecznie, ale i tak najlepszy jest medium
1
@13th No ja piję nie wiem jak Wy
1
@adi7adi8 Powiedz mnie lepiej o której losowanie grup finalsów
2
@adi7adi8 Czuję się niedoceniony brakiem oznaczenia jako jeden z największych fanów tenisa na La bambli :(
3
@Jakub1513 Tak, bankructwo+
2
@LeoKing10 Avatar se jakiś fajny spraw szyty na miarę co byś wyglądał jak użytkownik
4
@wasacz Widać że świeżak jesteś jeszcze, żyj, obserwuj, z czasem się wtajemniczysz
2
@wasacz Mało tego że śmieszek to mistrz federacji Lucek Fight Club, ostrożnie na twoim miejscu bym podchodził
3
@kondziu88 Zaoferuj 5 zeta na browarka blikiem to znajdziesz więcej chętnych
1
@LaRoja Jezu raka idzie dostać jak się czyta te posty, przecież wy jesteście upośledzeni co niektórzy xD
0
@TheNekro94 Imo bicepsy, rąk nie idzie rozprostować bez dokuczliwego bólu jak konkretnie przypompujesz po dłuższej przerwie
0
@Bartosz85 Tylko o dwa puchary walczymy? Słabe to wsparcie coś
1
@Janas11224 Jak to zobaczyłem to myślałem że się zejsram ze śmiechu , tytuł frajera tej edycji LM należy zdecydowanie do nich
2
@Rust_Cohle Widzę że konta też Ci szkoda heh, skąd ta zmiana decyzji Kohel, nie żebym się nie cieszył że będziesz nas wkurłiać jeszcze
1
@wasacz Nie ma szans żeby ktoś jej zabrał, musiałby Lewus zdobyć co najmniej medal na mundialu
0
@clyde Taryfikator okołomeczowy jest dość luźny zatem
2
@macio_944 Myślę że nawet jej się zrobiło szkoda po takim czasie, konkurencja jej cała odpadła już sportowiec roku nie będzie tak smakować
0
@clyde Litościwy był chociaż element? Tego samego dnia również mnie poniosło trochę i tylko na dzień mnie wsadził xD
3
Ja tu tylko zostawię klasyk sprzed paru tyg
https://zapodaj.net/a2850047ab229.jpg.html
@clyde @Kgorecki2500
1
@Pressinho Popatrz na skład, co on ma grać nimi, tiki taki?
0
@Bruttal Ciekawe ile tych pieniędzy sam bukowi za darmo oddałeś :P
1
@hayek Ile kurła?
2
@Vebrol No co Laporta pożyczył bebech koledze na parę dni
0
@barcelonaLM Jak chcesz możesz mi się dorzucić 15 zeta i będziem mieli na dwóch zawsze to taniej za to gjuwno