Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Worny Ee słaby pocisk, mógł powiedzieć coś w stylu "jesteś zły, bardzo zły"
2
@Fantastyczny Chłopiec Ale na Camp Nou chociaż ma czyste dalej
1
@pioz123 Za wcześnie żeby tych paziów wyjaśniać, ale jeszcze Xavi ich zamknie w norkach
0
@Emhyr ALe ĆwiĄKała jeSt zA MaDRyTem i nie cHWali bARcy pSzEciesz
2
@Roobo Ale co się naklnąłeś na Lewego po kartce to Twoje
10
No cóż hehe
https://zapodaj.net/13733ddbfc5ac.jpg.html
2
Ale co się rambla zdążyła zesrać o brak zmian to jej
0
No to poliderowane xD
1
Lewus chyba myślał że typ też podskoczy i w powietrzu będzie bark w bark, inaczej tego nie umiem wytłumaczyć xD
2
@ptrx Póki co nie znam nikogo xD
4
@4drian0 Brak rekordu to też rekord
1
@Kz1234 Bier z KFD sprawdzone jest
2
Jaki macie rekord w listopadowym nieorzechowaniu?
1
@Zoker Niewdzięczny zawód, szanuję
1
@Zoker Taki sędzia to ma prze*ebane bo przyjdzie mu chociaż jedna sytuacja w meczu na styku to zawsza któraś ze stron go będzie po meczu mieszać z błotem xD Większość tych płaczków nie ma nawet pojęcia o przepisach a szczekają najwięcej
1
@Pedri16Future Wiedziałem, 5 sekund temu już
1
@macio_944 Dziwne bo na stronie Realu panuje zupełnie odmienna opinia xD Myślę że każdy widzi to co chce, ja zazwyczaj mam wywalone w to co mówią komentatorzy i nie widzę jakiejś specjalnej stronniczości
7
Jest tak?
https://zapodaj.net/d3485c06cc88b.jpg.html
1
To że Valverde umie strzelać w okno to wiedzieliśmy, ale żeby aż tak
0
@Davvd Jeden
0
@Piorun Ich dwa ostatnie pojedynki z Kadyksem to remisy, dwa lata temu nawet w tyłek od nich dostali, czemu mieliby nie stracić xD
1
@Sylvinho007 el Clasico*
0
@VbamboeB Już ma sens
0
Ee tylko 8, a już się bałem że 10
1
@xxKrysztalekxx Od przedwczoraj
1
@!34RC3!_0N4 Co prawda nie jestem łysym, ale tak, w tym sezonie w każdym meczu ligowym w którym grał wpuścił co najmniej bramę
2
@MESSIah16 Aa teraz wszystko magicznie łączy się w całość
0
@norbi77 Jeszcze United nie dał
1
@MESSIah16 Nie zapomniałeś o kimś?
1
@jedrek7000 A mi się chce z Ciebie śmiać, 3 miesiące a pół roku to trochę różnica xD