1

@Bruttal Najman nie pij już bo ci się Żewłakowy mylą

0

@TheNekro94 Mimo wszystko Mbappe jest profesjonalistą, może i bucowaty, ale moim zdaniem chociaż jedną złotą wyrwie

2

@TheNekro94 Powiedz to pokornemu Cristiano :P

0

@Faro Stwierdzić to se możesz że jesteś głodny co najwyżej, a nie jak będzie wyglądał mecz. Gdyby to nie było wróżenie z fusów to by bukmacherzy nie zarabiali na naiwniakach

1

@siuuu Pan fotbalista aka piłkažicék

3

@Faro Zesra się a nie zajedzie skończcie już z tym biadoleniem xD Meksyk miał Nas zajechać, Argentyna miała zgwałcić Arabię

0

@Jacob94 Tak, tak płaczesz mimo wszystko

4

@robsesh Zesrają się

0

@MarioVeB! Mówisz że pieniądze leżą na podłodze xD

0

@Joe_Pesci Pizza kebabioza i do tego sałatka

0

@Klaudiaa8 To chyba dobrze, na tym polega magia kibicowania, współczuć ludziom którzy nie odczuwają żadnych emocji :P

0

@notor1ous KFD zazwyczaj najlepiej wychodziło jakość/cena, smaki zajebiste mają. Olimp pamiętam że ludzie narzekali że drogi, ale wszystko teraz drogie

2

4

Komentarz usunięty

0

@Michael24 Wszystko się zgadza ^^

5

@Mathoue A Ty miałeś oglądać tylko mecze Polaków, tak miałeś gdzieś ten mundial xD Standard

1

Var na korzyść Kataru i już się rambla zesrała, kto by się spodziewał xD

4

@P33ck Albo przestrzegali przed ruchomymi piaskami

17

Spoko ceremonia, ten ziomek co stał po pas w piasku też spoko, dziwny zabieg tylko

0

@PIWOSZ89 Piwosz co się stało z Xavioutem dzień 24, czyżbyś się przestraszył katarskich konszachtów?

0

@cris2706 "Jak można być takim kretynem.." Myślę że za hajs który szejki dały pod stołem łysemu też byłbyś takim kretynem bez chwili zawahania :P

1

@Mixtape Podejrzewam że w każdej xD

0

@Sulimo Był kiedyś taki miesiąc że nie narzekałeś na pogodę, nie licząc bycia niemowlakiem?

1

@TheNekro94 Nie no pojechałeś z tym "szkoda tracić czasu" :D, dwójka i trójka są bardzo dobre imo @ranger3120 I tak obejrzysz wszystkie

0

@MarioVeB! Czas pokaże

7

@Mathoue Generalnie to cały nasz świat jest zbudowany na krwi ludzi

1

@MarioVeB! Jak dla mnie nie tak izi, ciężko im będzie to trzecie miejsce z Arabią wywalczyć ale powinni dać radę

2

@MarioVeB! Meksyk się skończył

0

@mrboom Cyk kontuzja wykluczająca dalszą grę w piłkę nożną i odchodzi zostawiając takie same staty jak jego stary

1

@Mixtape I Rolando strzelający na wagę zwycięstwa karniaczka w 95 minucie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?