Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bruttal Najman nie pij już bo ci się Żewłakowy mylą
0
@TheNekro94 Mimo wszystko Mbappe jest profesjonalistą, może i bucowaty, ale moim zdaniem chociaż jedną złotą wyrwie
2
@TheNekro94 Powiedz to pokornemu Cristiano :P
0
@Faro Stwierdzić to se możesz że jesteś głodny co najwyżej, a nie jak będzie wyglądał mecz. Gdyby to nie było wróżenie z fusów to by bukmacherzy nie zarabiali na naiwniakach
1
@siuuu Pan fotbalista aka piłkažicék
3
@Faro Zesra się a nie zajedzie skończcie już z tym biadoleniem xD Meksyk miał Nas zajechać, Argentyna miała zgwałcić Arabię
0
@Jacob94 Tak, tak płaczesz mimo wszystko
4
@robsesh Zesrają się
0
@MarioVeB! Mówisz że pieniądze leżą na podłodze xD
0
@Joe_Pesci Pizza kebabioza i do tego sałatka
0
@Klaudiaa8 To chyba dobrze, na tym polega magia kibicowania, współczuć ludziom którzy nie odczuwają żadnych emocji :P
0
@notor1ous KFD zazwyczaj najlepiej wychodziło jakość/cena, smaki zajebiste mają. Olimp pamiętam że ludzie narzekali że drogi, ale wszystko teraz drogie
2
@Rust_Cohle Gorsze by było tylko to
https://zapodaj.net/fa37e2047fa24.jpg.html
4
Komentarz usunięty
0
@Michael24 Wszystko się zgadza ^^
5
@Mathoue A Ty miałeś oglądać tylko mecze Polaków, tak miałeś gdzieś ten mundial xD Standard
1
Var na korzyść Kataru i już się rambla zesrała, kto by się spodziewał xD
4
@P33ck Albo przestrzegali przed ruchomymi piaskami
17
Spoko ceremonia, ten ziomek co stał po pas w piasku też spoko, dziwny zabieg tylko
0
@PIWOSZ89 Piwosz co się stało z Xavioutem dzień 24, czyżbyś się przestraszył katarskich konszachtów?
0
@cris2706 "Jak można być takim kretynem.." Myślę że za hajs który szejki dały pod stołem łysemu też byłbyś takim kretynem bez chwili zawahania :P
1
@Mixtape Podejrzewam że w każdej xD
0
@Sulimo Był kiedyś taki miesiąc że nie narzekałeś na pogodę, nie licząc bycia niemowlakiem?
1
@TheNekro94 Nie no pojechałeś z tym "szkoda tracić czasu" :D, dwójka i trójka są bardzo dobre imo @ranger3120 I tak obejrzysz wszystkie
0
@MarioVeB! Czas pokaże
7
@Mathoue Generalnie to cały nasz świat jest zbudowany na krwi ludzi
1
@MarioVeB! Jak dla mnie nie tak izi, ciężko im będzie to trzecie miejsce z Arabią wywalczyć ale powinni dać radę
2
@MarioVeB! Meksyk się skończył
0
@mrboom Cyk kontuzja wykluczająca dalszą grę w piłkę nożną i odchodzi zostawiając takie same staty jak jego stary
1
@Mixtape I Rolando strzelający na wagę zwycięstwa karniaczka w 95 minucie