Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki miał lukaku expected goals?
1
@wasacz Świnia widzi niebo w lustrze wody
1
@Fenyx Wtedy byłby spalony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Ja pierdole ktoś mu klątwę rzucił bo nie wierzę xD
1
@ptrx No bo Messi ma taki styl właśnie że człapie bez piłki, ale jak trzeba to się urywa szybko i leci w przód. Nawet jak mu dwa plastry przylepisz to zwolni się gdzieś miejsce i zaraz tamtędy łatwiej się przedostać
1
@ptrx Powodzenia z plastrem na Messiego, niewielu jest obrońców którzy są w stanie go pilnować skutecznie cały mecz
2
@AmigoBlancos Zdarza się najlepszym ^^
5
@AmigoBlancos No a co miał powiedzieć, na ławce ma trener dwóch Hazardów. Czepiania się Darka na siłę ciąg dalszy :P
0
@Sulimo Swoją drogą czy elfy biją kunia?
0
@Kamiloza91
1. Argentyna
2. Hiszpania
3. Tutaj była Holandia, ale z racji tego że zaraz prawdopodobnie się spotkają z Argentyną to wybiorę już kogoś innego, niech będzie Anglia
1
@JordiAlbion Kanada dostaje w czoko
0
@Colon Team Flashscore
2
@MESSIah16 Belgia, ponieważ Chorwacja kończy mi kupon
1
@tomek8756 Mati się wybija powoli, może niedługo będzie ekspertem w studiu
0
@Nano22 Toś ujowego musiał żreć tego kebsa xD Ja od zawsze jem z kurczakiem i jest to najlepsze co może być. Dobrze doprawiony kurczok, sałateczka, sosiwo czosnkowe i nie ma prawa nie smakować, a baranina to co najwyżej do gulaszu się nadaje
24
@Gitarkafcb Uuu antykarakanizm
0
@MarioVeB! Mi chociaż wkład się zwróci jak Brazylia jeszcze wygra grupę, a Chorwacja wyjdzie z grupy xD
1
@MarioVeB! Co tam Mariusz, gdzie ten Meksyk na luzie wychodzący z grupy
0
@Gall No od naszej reprezentacji grającej z Argentyną owszem
16
Nie zesrajcie się z tym malkotenceniem na naszą grę xD Zajebisty mecz jest pod względem emocji, jak ktoś kto liczył na inny obraz meczu chyba ma nie równo pod sufitem
1
@macio_944 No nie wiem czy tak bardzo prawdopodobne, bukmacher daje jakieś 20% szans na takie combo, sam bym dał może max 30
1
@Gall Kurła plaster na Messiego to jak plaster na złamaną rękę
0
Może uda się wywalczyć dwa
16
@FabianMrozek Też bym na trzeźwo meczów Preston North nie dał rady przetrawić
1
@PatrychoO I dlatego będzie atrakcyjny
0
@MateuszGotowka99 no pomiędzy jest jeszcze chociażby tępe lanie
0
@Emhyr Nie no Messi jeszcze dużo wnosi do Europejskiej piłki, wątpię że od tak odejdzie zwłaszcza że PSG też mu sporo płaci
2
@Transu96 6 tysięcy niewolników zmarło przy budowie twojego biurka, wstydziłbyś się
0
@Transu96 Jak Ty za Arabią jesteś czego avatar dowodzi
0
@nuevojugador Karakan ściągnie Lewusowi koszulkę i w ramach protestu strzeli nią gola