Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Ależ opportunity proszę państwa
0
@LS Morda mordą, ale Roni chyba nie był taką beksą i symulantem
0
@Alberto1031 Modric rzuci skorpionem? To już lepiej kotem jak brazylijczyki, kotu przynajmniej nic nie bedzie
12
@sevs A trzeci i czwarty debil publikuje to na tweecie i rambli i się pulta o to że ktoś kota podniósł i odłożył
1
@HighestInTheRoom Ale zaś jak robisz duże zakupy to jest dużo pierdzielenia się z tymi samoobsługowymi, a i też cza co chwilę kasę na konto wpłacać, ja w sumie tylko te mniejsze zakupy robię w samoobsługowych
9
@marcin62 Maja usiądź mi na twarzy
2
@HighestInTheRoom xD I weź tu jeszcze jak gotówką płacisz zdąż to wszystko zapakować idealnie i drobniaków szukać żeby wyrobić się w czasie aż facetka nie zacznie kasować kogoś innego
2
@RomanHoffer Jak na moje niski testosteron, ale przyczyn może być tyle co użytkowników na Rambli. Jak nie chcesz po konowałach chodzić milion razy to zrób sobie najpierw podstawowe badania, morfologia, cukier, tarczyca, testosteron, lipidy też nie zaszkodzi zbadać, jak się coś nie będzie zgadzać to idziesz do lekarza (możesz w sumie wpierw iść do rodzinnego żeby cię skierował na darmowe niektóre badania), a jak wyniki w normie spróbuj poprawić dietę i zająć się sportem przynajmniej te 3 razy w tygodniu, sen też jest bardzo ważny, to wszystko mocno wpływa na poziom testosteronu, a co za tym idzie libido.
15
@Sulimo Przychodzi Sulimo na cmentarz i mówi: Ahh, dopiero tutaj czuję że żyję
16
Kiedy Polska zagra z Andorą na tablicy wyników będzie widniało POL - AND, pozostałe litery to AND - ORRA. Podobnie jest jak Szwecja gra z Danią, Sweden oraz Denmark.
0
@ChampionLW 4600 to byś musiał stopień mieć jakiś większy, szeregowy niby ma mieć niecałe 120 dziennie
6
@lucas/catalan Ewentualnie udawać świra, albo nie udawać to już zależy od osoby
0
I jak to jest z tymi wojskami? Każdy kto ma kategorie "A" może dostać powołanie? Bo rozumiem że nie każdy dostanie
8
@DaPidejpi A byłeś w wojsku polaku?
0
@MESSIah16 Ten Mateusz Bezler to jest kurła syn Tobiego Magłajera
5
@Medium Bez kitu, chłop możliwe że dostanie medal/puchar, a nawet biegać nie musi xD
0
@Medium Factos
3
@Comentateiro Tak, że Xavi do grudnia
0
@Vaven Hehe XD
0
@BorzyKrzys Nie to drugie, takie się kojarzy z dużą orkiestrą z operą jakąś xD
3
@pluszek Dokładnie, żeby nastąpiła harmonia trzeba też czasem pocisnąć bekę z argentyńskiego Karakana
0
Ej jak macie tą reklamę "jedenasty na szopi" to jakiego utworu jest to przeróbka?
3
@Comentateiro Nie będzie, Szwajcaria skreczowała
3
A więc postanowione, dzisiaj Portugalia wygrywa złoto
1
@siuuu Udupiacze kuponów gorsi niż Napoli
4
Goncalo come to Besi.. Barcelona
1
@Sheva77 Też pierwsze co pomyślałem to że chłop upośledzony za mikrofonem, strzał perfekcyjny, brak czasu na reakcję
0
@Image Tyś widział dwie klasy ale w szkole chyba
1
@Kitek1640 Tak, próbowałem ją ścisnąć żeby się odkrztusiła, ale wybuchła mi w palcach
0
@The Game 10 Ale zrobili coś konkretnego czy po prostu kibice są upośledzeni?